تاکید حضرت آیت الله نوری همدانی بر بازپس گیری شهرستان قدس از صهیونیسم

IMG 0834 copy copy 1 تاکید حضرت آیت الله نوری همدانی بر بازپس گیری شهرستان قدس از صهیونیسم

شفقنا-حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی با اشاره به حکم قرآن کریم در مورد یهودیان گفت: ما بایستی و حتما شهرستان قدس را از رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی بگیریم وگرنه آن قوم ذلیل بر ما غالب می شوند و همچنین آن مایه ننگ ما خواهد بود.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا، آن مرجع تقلید امروز در انتهای درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم سالروز وارد شدن حضرت معصومه(س) به قم را گرامی داشت و همچنین اظهار داشت: نباید فراموش کنیم که تمام توفیقات را از برکت مجاورت حضرت معصومه(س) داریم؛ بی جهت نبوده که ائمه(ع) در مورد کریمه اهل بیت(ع) سخنان بسیاری گفتن کرده و همچنین مقامات آن هم حضرت را گفتن نموده اند.

او با اشاره به فرازهایی از زیارتنامه حضرت معصومه(س) گفت: آن زیارتنامه، سند صحیح می باشد و همچنین به قدری شان آن هم حضرت بالاست که یک معصوم جهت ایشان زیارتنامه نوشتند.

آیت الله نوری همدانی هجرت فرزندان موسی بن جعفر(ع) به ایران را در جهت تقویت و همچنین نشر مکتب تشیع دانست و همچنین افزود: ما بایستی و حتما آن نعمت پروردگار را پاس بداریم و همچنین مجاورت حضرت معصومه را توفیق الهی بدانیم.

او در قسمت و بخش مسائل روز به مساله قدس اشاره کرد و همچنین ابراز داشت: در سه جای قرآن آمده می باشد که مسکنت و همچنین ذلت جهت یهود و همچنین صهیونیسم می باشد، آیه ۶۱ سوره بقره می فرماید:«و همچنینَ إِذْ قُلْتُمْ یا مُوسی‏ لَنْ نَصْبِرَ عَلی‏ طَعامٍ واحِدٍ فَادْعُ لَنا رَبَّکَ یُخْرِجْ لَنا مِمَّا تُنْبِتُ الْأَرْضُ مِنْ بَقْلِها و همچنینَ قِثَّائِها و همچنینَ فُومِها و همچنینَ عَدَسِها و همچنینَ بَصَلِها قالَ أَ تَسْتَبْدِلُونَ الَّذی هُو همچنینَ أَدْنی‏ بِالَّذی هُو همچنینَ خَیْرٌ اهْبِطُوا مِصْراً فَإِنَّ لَکُمْ ما سَأَلْتُمْ و همچنینَ ضُرِبَتْ عَلَیْهِمُ الذِّلَّهُ و همچنینَ الْمَسْکَنَهُ و همچنینَ باؤُ بِغَضَبٍ مِنَ اللَّهِ…».

آن مرجع تقلید تصریح کرد: حال مردمی که مورد غضب و همچنین ذلت و همچنین مسکنت خداوند خواهند بود آمده اند و همچنین قدس را می خواهند در اختیار بگیرند بنابراین بر ما ننگ می باشد که بخواهیم در مقابل تیمی که مورد غضب خداست ذلیل باشیم لذا بر ماست که شهرستان قدس را از دست آنها گرفته و همچنین الّا ذلیلان بر ما غالب می شوند و همچنین آن جهت ما ننگ می باشد.

تاکید حضرت آیت الله نوری همدانی بر بازپس گیری شهرستان قدس از صهیونیسم در تاریخ ۲۰۱۷-۱۲-۱۳ ۱۱:۱۸:۳۶ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان