آیت الله نوری همدانی: امام و پیشوا جماعت بایستی و حتما مردمی باشد

IMG 4779 1 آیت الله نوری همدانی: امام و پیشوا جماعت بایستی و حتما مردمی باشد

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی با گفتن آنکه کانون مساجد کار حساسی را بر عهده دارد، گفت: مساجد که مرکز عبادت می باشد بایستی و حتما دائما آباد باشند.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا در قم، آن مرجع تقلید بعد از ظهر دوشنبه در دیدار دبیر و همچنین افراد ستاد عالی کانون های فرهنگی و همچنین هنری مساجد کشور، اظهار داشت: تو در کارتان با سه عنصر مربیان، مساجد و همچنین جوانان در ارتباط هستید.

او به جایگاه عالم و همچنین مسجد اشاره کرد و همچنین گفت: مسجد جایگاهی مهمی در اسلام دارد و همچنین تنها محل عبادت نبوده بلکه اموری دیگر در مسجد آن مرکز تعلیم و همچنین تربیت انجام می شده می باشد.

آیت الله نوری همدانی ادامه داد: خبرهایی به ما می رسد مبنی بر آنکه تعدادی از مساجد خالی از جمعیت خواهند بود، بعضی مساجد درب های خود را در روزهای تعطیل و همچنین غیر از موقع نماز می بندند و همچنین یا یکسری از مساجد امام و پیشوا جماعت ندارند.

او عنوان کرد: کاری که تو در کانون مساجد انجام می دهید خیلی زیاد حساس می باشد و همچنین مساجد که مرکز عبادت می باشد بایستی و حتما دائما آباد باشند.

آن مرجع تقلید با اشاره به آنکه مسجد بایستی و حتما مرکزی جهت تعلیم و همچنین تربیت باشد، گفت: انسان در آغاز خیلی زیاد ضعیف می باشد ولی باید توجه داشت خداوند استعداد هایی در وجودش قرار داده که اقتدار و قدرت و همچنین برومندی می یابد.

او دوره جوانی را دوره خیلی زیاد حساس و همچنین فصل مهمی از زندگی برشمرد و همچنین افزود: جهت جوانان برنامه جذاب و جالب و خوب ها و همچنین انگیزه هایی ساخته یا ایجاد کنید تا جذب مساجد شوند.

آیت الله نوری همدانی ادامه داد: با توجه به آنکه دشمنان اسلام روز به روز تجهیزات و همچنین نیروهای خود را جهت مبارزه با دین و همچنین اسلام تقویت می کنند ما نیز بایستی و حتما اقتدار و قدرت خود را در تعلیم و همچنین تربیت جوانان که امروز به اقتدار و قدرت آنان احتیاج می باشد، اکثرا و بیشتر کنیم .

او گفت: امروز کل مستضعفان جهان به تو نگاه می کنند و همچنین از طرفی کار تو مستکبرین را به خشم در می اورد.

آن مرجع تقلید با گفتن آنکه جوانان را بایستی و حتما به وقایع زمان آگاه کرد، اظهار داشت: امام و پیشوا جماعت بایستی و حتما مردمی باشد و همچنین بایستی و حتما کاری کرد که جوانان مساجد را پناهگاه و همچنین مرکزی جهت پاسخگویی به مستلزم و نیاز هایشان بدانند.

آیت الله نوری همدانی: امام و پیشوا جماعت بایستی و حتما مردمی باشد در تاریخ ۲۰۱۷-۱۲-۰۴ ۱۸:۳۱:۵۱ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان