حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: اخلاق انسانی و همچنین اسلامی در جامعه کمرنگ شده می باشد

صافی حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: اخلاق انسانی و همچنین اسلامی در جامعه کمرنگ شده می باشد

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در پیامی به اولین دوره مسابقات قرآن و همچنین تواشیح کارگران گفت: امروز جامعه ما متأسفانه با معظلات و مسائل و مشکلات بسیاری روبرو شده، و همچنین اخلاق انسانی و همچنین اسلامی کمرنگ گشته می باشد، شاید بتوان گفت: یکی از عوامل آن هم دوری از قرآن کریم و همچنین عمل نکردن به دستورات شرع مقدس می باشد.

به به گفته شفقنا، متن پیام آن مرجع تقلید به شرح زیر می باشد:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ و همچنینَ الصَّلَاهُ و همچنینَ السَّلَامُ عَلَى أَشْرَفِ  الأنبِیَاءِ  و همچنین المُرسَلینَ  أَبِی الْقَاسِمِ مُحَمَّدٍ  و همچنین عَلَی آله الطَّیِّبِینَ سِیَّمَا  بَقیَّهِ الله فِی الأرَضین.

قال الله الحکیم: «إِنَّ هَذَا الْقُرْآَنَ یَهْدِی لِلَّتِی هِیَ أَقْو همچنینَمُ»

السلام علیکم و همچنین رحمه الله

خیلی زیاد خوشحالم خانواده های محترم کارگران عزیز – که قشر زحمتکش و همچنین باایمان و همچنین شریف کشور می باشند و همچنین حقوق بسیاری بر شهروندان و مردم شهر و همچنین حکومت دارند؛ آن همایش با عظمت و همچنین مقدّس را برگزار می کنند، همایشی که در آن هم از قرآن کریم، کتاب پهناور و بزرگ هدایت انسان ها در طول تاریخ، و همچنین بزرگترین معجزه جاودان الهی بهره بری و استفاده می می شود، و همچنین مسابقات قرآنی حفظ و همچنین خواندن و قرائت قرآن کریم در آن هم برگزار می گردد.

اینجانب به تمامی عزیزان کارگر در سراسر کشور اسلامی عرض ادب و همچنین احترام دارم که با پیروی از قرآن کریم و همچنین عترت نبوی صلّی الله علیه و همچنین آله، راه صحیح و همچنین نجات‌قسمت و بخش را جهت خود انتخاب نموده اند، و همچنین به جهانیان اعلام می کنند که قرآن کریم و همچنین معارف نورانی اهل بیت علیهم‌السلام سرلوحه زندگی ما و همچنین الگو جهت رسیدن به کمال و همچنین راه سعادت و همچنین خوشبختی می باشد.

امروز جامعه ما متأسفانه با معظلات و مسائل و مشکلات بسیاری روبرو شده، و همچنین اخلاق انسانی و همچنین اسلامی کمرنگ گشته می باشد، شاید بتوان گفت: یکی از عوامل آن هم دوری از قرآن کریم و همچنین عمل نکردن به دستورات شرع مقدس می باشد که قرآن می فرماید:

«و همچنینَمَنْ أَعْرَضَ عَنْ ذِکْرِی فَإِنَّ لَهُ مَعِیشَهً ضَنْکًا»

در صورتی که همه شهروندان و مردم شهر بخصوص مسئولین کشور و همچنین افرادی که بیت المال مسلمانان در دست آنان می باشد با عدالت فرهنگی و اجتماعی و همچنین دوری از منافع حزبی و همچنین جناحی تنها و فقط جهت رضای خداوند متعال و همچنین خدمت به همه شهروندان و مردم شهر شریف کشور قدم بردارند، و همچنین خداوند تبارک و تعالی را در همه کارها ناظر بدانند، معظلات و مسائل و مشکلات برطرف می گردد. جامعه بایستی و حتما قرآنی شده و همچنین دل ها به نور قرآن روشن گردد.

در پایان از خداوند متعال مسئلت دارم که عنایات حضرت ولیّ عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف شامل همه بخصوص تو قشر عزیز کارگر باشد، و همچنین در همه احوال موفق و همچنین مؤید باشید.

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: اخلاق انسانی و همچنین اسلامی در جامعه کمرنگ شده می باشد در تاریخ ۲۰۱۷-۱۱-۰۲ ۱۴:۴۷:۴۲ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان