حضرت آیت الله سبحانی: ارتباط با عربستان تقویت می شود

سبحانی حضرت آیت الله سبحانی: ارتباط با عربستان تقویت می شود

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی سبحانی بر ارتباط اکثرا و بیشتر مسؤلان عالی رتبه کشور با حوزه تأکید کرد.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا در قم، آن مرجع تقلید شامگاه یکشنبه در دیدار محمد باقر نوبخت دست یار ریاست جمهور و همچنین ریاست نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین بودجه در خصوص روابط ایران با بعضی کشور ها نکاتی را توضیح داد.

او خواستار تقویت ارتباط ایران با عربستان سعودی شد و همچنین افزود: بایستی و حتما ارتباط با عربستان سعودی تقویت می شود چرا که هرساله زائران بسیاری از کشورمان جهت مراسم حج به آن کشور سفر می کنند.

آیت الله سبحانی با اشاره به مرکزیت علمی کشور مصر جهت اهل سنت، به ارتباط اکثرا و بیشتر با آن هم نیز تأکید کرد.

او تصریح کرد: یکی از اقداماتی که راه های ارتباطی ایران را با آن دو کشور اکثرا و بیشتر برقرار می کند فعالیت سفرای ایران می باشد.

آن مرجع تقلید به ارتباط بیبشتر مقامات ایران با حوزه علمیه تأکید کرد و همچنین ابراز داشت: دیدار مسؤلین با علما و همچنین مراجع بایستی و حتما همچنان ادامه داشته باشد و همچنین آن گفت وگوها می تواند در حل معظلات و مسائل و مشکلات مؤثر باشد.

محمد باقر نوبخت نیز در آن دیدار به بعضی اقدامات حکومت اشاره کرد و همچنین افزود: ریاست جمهور دو روز دیگر در اجلاس مشترکی با ترکیه و همچنین روسیه در خصوص مواجهه با تروریست عازم روسیه خواهند بود.

او با گفتن آنکه نیازمند ارتباط با جهان اسلام هستیم، گفت: در خصوص ارتباط با عربستان تنها و فقط حکومت نیست که اراده و تصمیم راسخ می گیرد بلکه بعضی از جریان های غیر دولتی هم در ارتباط ما با عربستان اثر گذار خواهند بود.

حضرت آیت الله سبحانی: ارتباط با عربستان تقویت می شود در تاریخ ۲۰۱۷-۱۱-۱۹ ۱۹:۳۳:۴۷ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان