تاکید نماینده حضرت آیت الله سیستانی بر اهمیت حفظ دارایی ها عمومی/ هشدار نسبت به گسترش تهمت و همچنین افترا در فضای مجازی

کربلایی تاکید نماینده حضرت آیت الله سیستانی بر اهمیت حفظ دارایی ها عمومی/ هشدار نسبت به گسترش تهمت و همچنین افترا در فضای مجازی

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- نماینده حضرت آیت الله العظمی سیستانی در خطبه های نماز جمعه بر لزوم پایبندی به اصول کسی که عضو شهر است خوب تاکید کرد و همچنین نسبت به نشر افترا و همچنین  تخریب اشخاص در فضای مجازی هشدار داد.

به به گفته سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری المعلومه، حجت الاسلام و همچنین المسلمین عبدالمهدی کربلایی در خطبه های نماز جمعه که در حرم مطهر امام و پیشوا حسین(ع) برگزار شد، با گفتن آنکه انسان بایستی و حتما به اصول کسی که عضو شهر است خوب و همچنین مطلوب پایبند باشد، گفت: کسی که عضو شهر است خوب شهروندی می باشد که منبع خیر باشد و همچنین در آبادانی، توسعه، پیشرفت و همچنین شکوفایی کشور نقش داشته باشد و همچنین با صلح و همچنین محبت و همچنین تفاهم با دیگران زندگی کند.

کربلایی با تاکید بر اهمیت حس ملی و همچنین احساس مسئولیت گفتن کرد: کسی که عضو شهر است خوب نوعی پایبندی از سوی شهروندان در قبال وطن و همچنین ملت می باشد و همچنین جهت همه منفعت دارد.

او همچنین بر لزوم رعایت قوانین و همچنین پایبندی به آنها و همچنین اهمیت حفظ دارایی ها عمومی تاکید کرد و همچنین افزود: استیلا بر دارایی ها عمومی دزدی از ملت محسوب می می شود و همچنین انسانی که بر دارایی ها ملت استیلا یابد، گویا از همه ملت دزدی کرده می باشد.

خطیب جمعه کربلا خواستار حل معظلات و مسائل و مشکلات، درگیری ها و همچنین اختلافات با دیگران از طریق گفتگو و همچنین تفاهم شد و همچنین نسبت به درگیری های قبیله ای که در جریان آن هم افرادی براساس اختلافات ساده کشته می شوند، ابراز تاسف کرد.

کربلایی در گوشه غیره ای از سخنانش با اشاره به آنکه بعضی اشخاص اقدام به اتهام زنی و همچنین تخریب دیگران در فضای مجازی می کنند، نسبت به گسترش روش های تهمت و همچنین افترا و همچنین تخریب اشخاص در فضای مجازی هشدار داد.

خطیب جمعه کربلا بر لزوم پرهیز از به کار بردن هر گرنه روش های مبتنی بر خصومت در قبال دیگران بویژه شخصیت های دینی و همچنین فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد و همچنین خواستار حفظ محیط زیست و همچنین رعایت نظافت در همه باره ها شد.

 

تاکید نماینده حضرت آیت الله سیستانی بر اهمیت حفظ دارایی ها عمومی/ هشدار نسبت به گسترش تهمت و همچنین افترا در فضای مجازی در تاریخ ۲۰۱۷-۱۱-۱۷ ۱۴:۱۳:۱۵ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان