تاکید حضرت آیت الله نوری همدانی بر وحدت جامعه

نوری تاکید حضرت آیت الله نوری همدانی بر وحدت جامعه

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی گفته استباید از ظرفیت های نهاد پدافند غیر عامل کشور در جهت شناسایی و همچنین رصد تهدیدهای دشمنان اسلام بهره بری و استفاده کرد.

به به گفته شفقنا از ایرنا، آن مرجع تقلید روز پنجشنبه در دیدار با سردار جلالی ریاست پدافندغیرعامل کشور اظهار داشت: دراین راستا مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد که مسئولان امر جهت مدیریت آن هم بیش از پیش برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی نمایند و همچنین از ظرفیت های موجود بهره بری و استفاده کنند.

او با تاکید بر آن که دشمنان از اقتدار و قدرت نظام و همچنین دین اسلام رنج می برند، گفت: دشمنان با تحریم ها و همچنین تهدیدها به دنبال حفظ اقتدار و قدرت خویش در عرصه های متنوع و گوناگون و مختلف خواهند بود.

آیت الله نوری همدانی گفتن داشت: خداوند در قرآن دشمنان را در مثلث کفر، نفاق و همچنین صهیونیسم معرفی کرده می باشد که دراین راستا نباید به ظالمان اعتماد کنیم بلکه در مقابل آنان بایستی و حتما عظمت و همچنین عزت خویش را حفظ نماییم.

او با اشاره به آن که بایستی و حتما با شناخت کامل دشمن به نقشه ها و همچنین دسیسه های آنان پی برد گفت: تا جایی که می توانیم اقتدار و قدرت های جهادی، ابزار و همچنین آلات، موشک ها را فراهم کنید تا حدی که دشمن احساس وحشت کند.

استاد حوزه علمیه قم افزود: ظرفیت ها و همچنین اقتدار و قدرت های بسیاری داریم که بایستی و حتما از آنان بهره بری و استفاده کنیم و همچنین با اتحاد همه جانبه اجازه دستیابی به اهداف دشمنان را ندهیم.

آیت الله نوری همدانی با گفتن آن که امروز دشمن با مساله اقتصاد وارد میدان شده می باشد گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص اقتصاد مباحث فراوانی را مطرح کرده اند که بایستی و حتما مورد توجه قرار گیرند.

او ادامه داد: بایستی و حتما نظارت برکالاها صورت بگیرد و همچنین کارشناسان نرخ های معین را مشخص کنند تا گرانی از بین برود.

ریاست پدافند غیرعامل کشور امروز با سفر به قم با آیت الله علوی گرگانی و همچنین آیت الله فاضل لنکرانی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه و همچنین حجت الاسلام والمسلمین سعیدی تولیت آستان مقدس حرم حضرت معصومه(س) دیدار و همچنین گفت وگو کرد.

تاکید حضرت آیت الله نوری همدانی بر وحدت جامعه در تاریخ ۲۰۱۷-۱۰-۲۶ ۱۹:۴۷:۴۳ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان