تاکید حضرت آیت الله نوری همدانی بر توجه به معیشت شهروندان و مردم شهر

نوری تاکید حضرت آیت الله نوری همدانی بر توجه به معیشت شهروندان و مردم شهر

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی با گفتن آنکه بایستی و حتما تمام تلاش مسئولان صرف خدمت به شهروندان و مردم شهر و همچنین از بین بردن بیکاری و همچنین گرانی بشود، تصریح کرد: معیشت شهروندان و مردم شهر خیلی زیاد مهم می باشد و همچنین بایستی و حتما به آن هم توجه می شود.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا در قم، آن مرجع تقلید شامگاه یکشنیه در دیدار محمد باقر نوبخت دست یار ریاست جمهور و همچنین سخنگوی حکومت، ضمن تسلیت ایام شهادت، اظهار داشت: مشکل ترین و همچنین پر ثواب و فضیلت ترین کارها در دنیا کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل مدیریت می باشد.

او گفت: مدیریت شغلی با ثواب و فضیلت، پهناور و بزرگ و همچنین خیلی زیاد مشکل می باشد که هرقدر وسیع تر باشد ثواب آن هم نیز اکثرا و بیشتر می باشد و همچنین افرادی که آن هم را بر عهده می گیرند توفیقی از جانب خداود نصیبشان شده می باشد.

آیت الله نوری همدانی با گفتن آنکه  انسان مسؤلیت متعدد دارد که در سه موضوع مسؤلیت فردی، فرهنگی و اجتماعی و همچنین شغلی تقسیم می شوند، افزود: زمانی که حجت الاسلام روحانی به عنوان ریاست جمهور انتخاب شدند به او گفته شد اصل، شهروندان و مردم شهر خواهند بود.

او با گفتن آنکه بایستی و حتما تمام تلاش حکومت صرف خدمت به شهروندان و مردم شهر و همچنین از بین بردن بیکاری و همچنین گرانی بشود، تصریح کرد: معیشت شهروندان و مردم شهر خیلی زیاد مهم می باشد که بایستی و حتما به آن هم توجه می شود.

استاد حوزه علمیه قم  با اشاره به زلزله منطقه ها و مناطق اروپایی ایران ابراز کرد: آن زلزله نشان داد ما می توانیم کشور خود را خودمان در برابر هر حادثه ای به خوبی اداره کنیم.

او با اشاره به جریان های سوریه و همچنین عراق، افزود: عمده دشمن ما امریکا می باشد و همچنین اینها پایگاه هایی زیرا و به درستی که عربستان و همچنین صهیونیست را بوجود آورده اند.

آیت الله نوری همدانی ابراز داشت: در هر کجای دنیا ظالم باشد با آن هم دشمن هستیم و همچنین طبق گفتن قرآن نباید به ظالم اعتماد کنیم؛ آیا از آمریکا و همچنین عربستان ظالم تر وجود دارد؟

او گفت: آنکه ما را تروریست می خوانند بایستی و حتما به دنیا ثابت کنیم که تهمت می باشد و همچنین تروریست چه افرادی خواهند بود.

آن مرجع تقلید در پایان افزود: انقلاب فرزند حوزه بوده و همچنین ریاست جمهور نیز فرزند آن حوزه می باشد که بایستی و حتما در خدمت به شهروندان و مردم شهر در عرصه‌های مادی و همچنین معنوی نهایت تلاش خود را انجام دهد.

تاکید حضرت آیت الله نوری همدانی بر توجه به معیشت شهروندان و مردم شهر در تاریخ ۲۰۱۷-۱۱-۱۹ ۱۹:۲۴:۲۶ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان