ابراز همدردی آیت الله العظمی روحانی با زلزله زدگان غرب کشور

ابراز همدردی آیت الله العظمی روحانی با زلزله زدگان غرب کشور

|ابراز همدردی آیت الله العظمی روحانی با زلزله زدگان غرب کشور از مسیح داراب|

بسم الله الرحمن الرحيم

 

«الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِيبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ و همچنینَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعونَ»

صدق الله العلي العظيم

 صدای شیعه: در آن ایام حزن انگیز اربعین و همچنین سالروز شهادت رسول انسانیت، پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله عظیم الشأن حضرت محمد (صلى الله عليه وآله وسلم)، خبرهای جدید دردناک زلزله غرب کشور و همچنین شمال عراق را شنیدیم. زلزله‌ای که جان صدها فرد یا شخص را گرفت و همچنین هزاران فرد یا شخص را مجروح کرد و همچنین ویرانی‌های شدیدی بر جای گذاشت.

از خداوند متعال می‌خواهیم که قربانیان آن حادثه را مورد رحمت خود قرار دهد و همچنین به خانواده و همچنین بازماندگانشان آرامش عطا فرماید و همچنین مجروحان را شفا عنایت کند.

هم‌چنین از اشخاص متمکن می‌خواهیم به هموطنان آسیب دیده، یاری و همچنین مساعدت نمایند تا بدین وسیله اندکی از دردهایشان را کاسته و همچنین زخم‌هایشان را مرهم گذارند.

 «و همچنینَمَا تُنفِقُوا مِنْ خَيْرٍ فَلِأَنفُسِکُمْ ۚ و همچنینَمَا تُنفِقُونَ إِلَّا ابْتِغَاءَ و همچنینَجْهِ اللَّهِ ۚ و همچنینَمَا تُنفِقُوا مِنْ خَيْرٍ يُو همچنینَفَّ إِلَيْکُمْ و همچنینَأَنتُمْ لَا تُظْلَمُونَ

                                                   

قم  24 صفر ۱۴۳۹

محمد صادق حسيني روحاني

انتهای پیام

ابراز همدردی آیت الله العظمی روحانی با زلزله زدگان غرب کشور در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn