واکنش حضرت آیت الله نوری همدانی به اظهارات ترامپ: سخنان ریاست جمهور آمریکا هیچ اثری نمی گذارد

نوری واکنش حضرت آیت الله نوری همدانی به اظهارات ترامپ: سخنان ریاست جمهور آمریکا هیچ اثری نمی گذارد

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی گفت: ما اعلان می کنیم به آن که حرف های ترامپ هیچ اثری نمی گذارد جهت آن که ایران عزتمند می باشد و همچنین قدرتمند می باشد.

به نقل از شفقنا، متن سخنان آن مرجع تقلید در درس خارج فقه به شرح زیر می باشد:

امروز نیز یک روز ویژه ای می باشد جهت آنکه جریانی که بوجود آمده در مورد برجام و همچنین آمریکا و همچنین عداوت آمریکا و همچنین حرف های آمریکا در آن مورد که بعضی ها که نوکران آمریکا خواهند بود ،به به گفتند و همچنین چه چه زدن و همچنین بعضی ها که امریکا را خوب شناختند بایستی خوب توجه کنیم که ما از اول بایستی  با شناخت کامل وارد شده ایم و همچنین وارد باشیم آن می باشد که مقداری در مورد آن جریان مرتبط به صحبت دیشب بایستی و حتما که ما عرض کنیم اول از کلمات امام و پیشوا رحمه الله علیه آغاز می کنیم:

بهترین معرفی را امام و پیشوا راحل اعلی الله تعالی مقامه از آمریکا جهت ما دارد. کسی که با فرهنگ امام و پیشوا آشنا باشد می داند که امریکا چگونه کشوری می باشد. امام و پیشوا (ره) در صد تعبیر در صحیفه نور از آمریکا یاد کرده می باشد، صد تا عبارت در صحیفه نور می دانید که صحیفه نور ۲۲ جلد می باشد که ما بایستی و حتما داشته باشیم و همچنین کتاب بالینی ما باشد تا فرهنگ و همچنین کلمات امام و پیشوا آشنا باشیم که به بعضی از آنها را گفتن می کنیم:

ام الفساد قرن آمریکاست. جلد ۱۰ صفحه ۲۱۱.

آمریکا دشمن همه ادیان می باشد. جلد ۱۷ صفحه ۱۹۵.

اسرائیل ولد نامشروح آمریکاست. جلد ۱۶ صفحه ۵۸.

هر فسادی که هست آمریکا در آن هم وجود دارد. جلد ۱۳ صفحه ۱۴۹.

منازع بین ما و همچنین آمریکا نیست منازع بین اسلام و همچنین کفر می باشد. جلد ۱۰ صفحه ۲۲۴.

از فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن امام و پیشوا می توانیم بفهمیم که هیچ وقت آن کشور حکومت آمریکا هیچ وقت جهت ما قابل اعتماد نخواهد بود ما آن چنین شناختیم. جهت آنکه قرآن می فرماید: ولاترکنوا الی الذین ظلموا فتمسکم النار (سوره هود آیه ۱۱۳) . دیگر که از آمریکا ظالمتر وجود ندارد، ولاترکنوا الی الذین ظلموا فتمسکم النار از اول هم می دانستیم که امریکا آن چنین می باشد قرآن آن روش گفته بود ولی بخاطر اتمام حجت یک جریانی به عنوان برجام بوجود آمد از اول هم رهبر معظم انقلاب فرمودند: آمریکا قابل اعتماد نیست و همچنین ثابت شد که آن چنین می باشد، حالا بلاخره در آن جریان البته از آن هم وقت که نظام اسلامی برقرار شده می باشد آمریکا عداوت دارد ولی خوب فرقی ندارد آن ها با هم آن هم بوش هست و همچنین بعداً نوبت رسیده به ترامپ ؛ ترامپ یک آدمی می باشد که معلوم می باشد می خواهد یک چهره ترسناک تری از خودش نشان دهد و همچنین غافل از آنکه ایران تو را خوب شناخته.

برو آن دام بر مرغ دگر نه                                     که عنقاء را بلند می باشد آشیانه

ایران آن هم ایران می باشد که نوکر تو محمد رضا پهلوی را بیرون کرده و همچنین آن هم وقت تو کمک می کردید که یک طوری او را برگردانید و همچنین انقلاب را بهم بزنید جنگ تحمیلی هشت ساله بوجود آوردید تو با ۳۵ حکومت به صدام کمک می کردید بلکه آن چراغ انقلاب را خاموش کنید ولی باید توجه داشت نتوانستید در زمان محمد رضا رضا پهلوی ۶۰ هزار آمریکای در ایران بودند در میان لشگر ما بودند آن هم اول که شاه را از ایران بیرون کردند آن ها رفتند ایران آن هم ایران می باشد.

بنا براین آن ترامپ و همچنین ترموپ ها درست می باشد که صهیونیست ها و همچنین عربستان و همچنین بحرین به به و همچنین چه چه می زنند ولی باید توجه داشت آن اهمیتی ندارد جهت آنکه ما می دانیم تو آن هم آمریکا هستید و همچنین امروز بحمدا.. ایران یک نظام قدرتمند و همچنین عزتمندی دارد که در راس آن هم یک فقیه شجاع، یک فقیه دانا و همچنین قدرتمند یک فقیه که با تجربه های فراوان چندین سال شمسی می باشد که آن کشتی را کشتیبانی کرده یعنی آیت الله خامنه ای.

با داشتن یک همچنین سکان داری جهت آن کشتی راهنما و همچنین رهبری قدرتمند از طرفی و همچنین از طرفی دیگر داشتن شهروندان و مردم شهر آگاه و همچنین بیدار که امتحان خودشان را داده اند در آن هم جنگ تحمیلی با هم متحد خواهند بود در برابر آمریکا و همچنین از طرفی هم با داشتن قدرتی مانند: سپاه پاسداران که آن اقتدار و قدرت بود در آن هم جنگ تحمیلی توانسته بود حماسه هایی بوجود بیاورد و همچنین پیروزی و همچنین ظفر بدست بیاورد و همچنین آن هم اقتدار و قدرت روز به روز قدرتمند تر شده با ساختن تجهیزات جنگی و همچنین همه شهروندان و مردم شهر هم به سپاه علاقه مندند و همچنین نظام آن چنین می باشد حال آنکه بهایی ها جمع شوند و همچنین یا منافقین جمع شوند و همچنین بحرین و همچنین یا آنکه عربستان سعودی ببه می نامند آنها بایستی و حتما بدانند که خود آمریکا از آنان پشتیبانی نخواهد کرد آن هم آمریکا از صدام پشتیبانی کرد و همچنین آن هم آمریکا صدام را کشت. آن می باشد که عربستان و همچنین بحرین که آن ها به به و همچنین چه چه می زنند و همچنین همین روش صهیونیست ها بایستی و حتما بدانند که آن به درد نخواهد خورد جهت آنکه یک نظام قدرتمند ما یک قاسم سلیمانی داریم که در عراق و همچنین سوریه آنها را به ستوه آورده با آن هم فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن و همچنین فرهنگی که دارد ولی صدها قاسم سلیمانی در داخل مملکت و همچنین سپاه خواهند بود بلاخره ما با آمریکا که منازع داریم و همچنین به سوریه کمک می کنیم به عراق کمک می کنیم به تمام مظلومان و همچنین محرومان جهان به تمام مستعضعفان جهان چشم به ایران دوخته اند ما کمک می کنیم ما به آن هم مردمی کمک می کنیم که با یک لنگه کفش که به چهره بوش زد آن هم لنگه کفش هزاران دنیار نرخ پیدا کرد ما به آن هم شهروندان و مردم شهر کمک می کنیم ما می دانیم که آمریکا و همچنین داعش خود خوانده آن ها خواهند بود ولی باید توجه داشت در برابر اقتدار و قدرت ما و همچنین عزت ما آنها چیزی نیستند خلاصه آنکه قرآن می فرماید:

هنگام و زمانی که آنها خلوت می کنند انگشت کینه را به دندان می گزند آن که تو اقتدار و قدرت و همچنین عزت دارید می فرماید: قل موت بغیظکم تو ساکت نباشید به آنها بگویید از خشم خود بمیرید از عصبانیت خود بمیرید.

بله: (ان تمسسکم حسنه تسوهم و همچنین ان تصبکم سیئه یفرحوا بها) (. آل عمران آیه ۱۱۹ ) قرآن از اول به ما گفته آن ها دشمنان ما خواهند بود دشمنان اسلامند ولی : (وان تصبروا وتتقوا لایضرکم کیدهم شیئا ). تو در صورتی که در راه خداوند تبارک و تعالی استقامت داشته باشید و همچنین بیدار باشید و همچنین با تقوا گام بردارید بدانید که دشمنان تو هیچ کاری نخواهند کرد.

ما اعلان می کنیم به آن که حرف های ترامپ هیچ اثری نمی گذارد جهت آن که ایران عزتمند می باشد و همچنین قدرتمند می باشد و همچنین آن جریان دیشب را در نظر بگیرید بایستی و حتما شهروندان و مردم شهر روز به روز بیدار تر  و همچنین متحد تر همه شهروندان و مردم شهر علماء و همچنین غیر علماء حوزه ها همه و همچنین همه با رهنمایی رهبر انقلاب در برابر آمریکا و همچنین نقش ها و همچنین نوکران آمریکا ما ایستاده ایم.

واکنش حضرت آیت الله نوری همدانی به اظهارات ترامپ: سخنان ریاست جمهور آمریکا هیچ اثری نمی گذارد در تاریخ ۲۰۱۷-۱۰-۱۴ ۱۷:۲۰:۴۴ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان