نماینده ولی فقیه در کردستان: رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی جهت مقاصد شوم خود از کردهای عراق حمایت می کند

نماینده ولی فقیه در کردستان: رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی جهت مقاصد شوم خود از کردهای عراق حمایت می کند

|نماینده ولی فقیه در کردستان: رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی جهت مقاصد شوم خود از کردهای عراق حمایت می کند از مسیح داراب|

صدای شیعه: آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی ظهر امروز در مجمع عالی بسیج استان کردستان در سنندج اظهار داشت: متاسفانه امروز شاهد تحولات نگران کننده ای در منطقه هستیم که برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی اصلی بعضی از آن اقدامات و همچنین توطئه ها رژیم غاصب صهیونیستی می باشد.

او همچنین ادامه داد: امروز نمایشی در شمال عراق راه افتاده می باشد که پشت آن دیدن کردن و نمایش رژیم غاصب صهیونیستی، آمریکا و همچنین عربستان سعودی می باشد و همچنین البته در آن میان کردهای آن کشور نیز دچار معظلات و مسائل و مشکلات جدی می شوند و همچنین دود آن اقدام نیز به چشم آنها می رود.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان افزود: امروز حتی آمریکا متوجه اوضاع شمال عراق شده می باشد و همچنین به همین دلیل با نمایش آن رفراندوم مخالفت کرده و همچنین به صورت سریع نیز اعلام کرد که فعلا جهت اجرایی کردن آن مهم زود می باشد.

او همچنین گفت: امروز جای تاسف خیلی زیاد دارد که در خیابان های یک کشور مسلمان و همچنین اسلامی پرچم های رژیم جعلی اسرائیل دیدن می می شود و همچنین البته در آن میان سیاست مداران آن خطه خود را آویزان رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی کرده اند تا همچنان در اقتدار و قدرت بمانند که البته آن راه بیهوده می باشد و همچنین پس نتیجه آن می شود که ای جز شکست ندارد.

او همچنین با گفتن آنکه رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی هیچگاه دوست مسلمانان نبوده و همچنین نخواهد بود، افزود: سیاست آنها نابودی کشورهای اسلامی و همچنین مسلمانان می باشد و همچنین به همین دلیل مسلمان کرد، عرب و همچنین فارس جهت آنها تفاوتی نمی کند.

آیت الله حسینی شاهرودی ادامه داد: افرادی که امروز در شمال عراق خود را آویزان صهیونیست ها کرده اند بایستی و حتما بدانند که آن رژیم جعلی به دنبال اهداف و همچنین مقاصد شوم خود در منطقه ای و همچنین دیر یا زود آن اشخاص را نیز سرنگون می کند.

او همچنین با گفتن آنکه زمانی که داعش خود خوانده به شمال عراق حمله کرد تنها کشوری که به داد کردهای آن منطقه رسید جمهوری اسلامی ایران بود، یادآور شد: افرادی که تا دیروز با رژیم بعث عراق همدست شده و همچنین کردهای آن منطقه را به خاک و همچنین خون می کشیدند امروز مدافع شهروندان و مردم شهر کرد شده اند.

او همچنین در قسمت و بخش غیره ای از سخنان خود به نقش و همچنین جایگاه بسیج در کشورمان اشاره کرد و همچنین افزود: امروز نقش و همچنین رسالت بسیج تنها مرتبط به مرزهای کشورمان نیست و همچنین در کشورهای منطقه با الگو گرفتن از فکر کردن و اندیشیدن بسیجی موفقیت های بسیاری به دست آمده می باشد.

نماینده شهروندان و مردم شهر کردستان در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: بسیج در کشور ما اقتدار و همچنین قدرت خود را در صحنه های متنوع و گوناگون و مختلف به دیدن کردن و نمایش گذاشت و همچنین هر زمانی در هر حوزه ای که مستلزم و نیاز بوده بسیج وارد شده می باشد و همچنین توفیقات بسیاری را نیز کسب کرده می باشد و همچنین اقتدار امروز ما پس نتیجه آن می شود که رشادت های بسیجیان در هشت سال شمسی دفاع مقدس می باشد.

منبع: مهر

انتهای پیام

نماینده ولی فقیه در کردستان: رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی جهت مقاصد شوم خود از کردهای عراق حمایت می کند در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان