حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی: تلاشهای مذبوحانه آمریکا عمدتاً باعث رسوایی سردمداران کاخ سفید شده می باشد

khobregan 63 حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی: تلاشهای مذبوحانه آمریکا عمدتاً باعث رسوایی سردمداران کاخ سفید شده می باشد

شفقنا- حضرت آیت‌الله العظمی هاشمی شاهرودی در آغاز جلسه کمیسیون موارد خاصِ مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به سخنان غیردیپلماتیک و همچنین غیرمتعادل ترامپ در خصوص تحریف تاریخ و همچنین جغرافیای ایران گفت: او همچنین در لفاظی‌های خود، غیر از مجموعه‌ای از اتهام های واهی، مسائل غیره ای را مطرح نکرد.

به نقل از شفقنا، ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام، آن عصبانیت‌ها را پس نتیجه آن می شود که شکست سیاست‌های آمریکا در منطقه دانست و همچنین گفت: آمریکا که خود فتنه‌ داعش خود خوانده را در منطقه ساخته یا ایجاد کرده می باشد، اکنون بعد از شکست سیاست‌هایش، دنبال فتنه‌های دیگر مانند تجزیه‌ی کشورهاست و همچنین دائما ایران را مانع اجرای سیاست‌های قلدرمآبانه خویش می‌بیند و همچنین به همین دلیل نیز خشمگین می باشد.

او با یادآوری سخنان ترامپ در زمان تبلیغات انتخاباتی، گفت: صراحتاً به رقبای انتخاباتی که مسئولان حکومت وقت آمریکا بودند، یادآوری و همچنین آنان را متهم می‌کرد که تو داعش خود خوانده را ساخته یا ایجاد کردید. البته جهت همه‌ دنیا روشن می باشد که داعش خود خوانده چگونه به وجود آمد و همچنین آن نعل‌های وارونه، واقعیت و حقیقت ماجرا را نمی‌پوشاند.

آیت الله هاشمی شاهرودی، اتهام های بی‌ادبانه‌ ترامپ نسبت به سپاه پاسداران و همچنین ایران اسلامی را ناشی از خشم سیاسی سردمداران استکبار جهانی دانست و همچنین گفت: آن را همه می‌دانند که ایران و همچنین سپاه پاسداران از عوامل اصلی انحلال تشکیلاتی داعش خود خوانده در کشورهای منطقه می باشد.

او خدمت به ملت‌های مظلوم از سوی ایران را خواستِ حکومت‌های قوانین و قانونی کشورهای منطقه دانست و همچنین گفت: افرادی که اهل سیاست خواهند بود، آن مسائل را خوب می‌دانند، لذا تلاش جهت مقلوب جلوه دادن مسائل، بی‌ثمر و همچنین مایه‌ی آبروریزی اکثرا و بیشتر خودشان خواهد بود.

آن مرجع تقلید با تأکید بر وجود اسناد متقن و همچنین روشن تاریخی در مورد «خلیج‌فارس» در همه‌ی منابع رسمی، علمی و همچنین سیاسی و همچنین جغرافیایی، گفت: طنز تاریخی و همچنین سیاسی می باشد که ریاست جمهور یک کشور مدعی جهانداری، با نگاه بازاریابی و همچنین ترغیب بعضی کشورهای عربی جهت کمک‌های اقتصادی و مالی و همچنین پولی، یک واقعیت و حقیقت تاریخی را مخدوش نماید.

او، جذب رضایت اسرائیل و همچنین لابی‌های صهیونیست‌ها را هدف دوم ترامپ از جعل مسلّمات تاریخی و همچنین جغرافیایی دانست و همچنین افزود: خروج هر دو حکومت از یونسکو، نشان‌دهنده‌ آن واقعیت و حقیقت تلخ در دنیای سیاست می باشد که یک ابرقدرت تابع یک حکومت جعلی و همچنین نامشروع شده می باشد.

آیت الله هاشمی شاهرودی، مجموعه موضع‌گیری‌های خصمانه‌ی ریاست جمهور آمریکا را تکرار بحث‌های زمان تبلیغات انتخابات دانست و همچنین گفت: هنوز دنبال فشار به ایران و همچنین طرف‌های مذاکرات هسته‌ای جهت گرفتن امتیازات اکثرا و بیشتر در برجام می باشد و همچنین گویا نمی‌داند که تصویب معاهدات بین‌المللی زمان خاص دارند و همچنین بعد از آن هم نوبت اجراست.

او تلاش جهت ربط موضوعات نامربوط به مذاکرات هسته‌ای و همچنین برجام را یکی از اهداف آمریکا و همچنین بعضی طرف‌ها جهت توسعه‌ی مذاکرات دانست و همچنین تصریح کرد: الحمدلله با تدبیر رهبری و همچنین هوشمندی مسئولین، موضوع برجام منحصر به مسائل هسته‌ای شد ولاغیر.

ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام، فشار جهت محدود کردن توانایی‌های نظامی و همچنین دفاعی ایران را غیرقابل قبول توصیف کرد و همچنین گفت: همه‌ی مسئولان ایران در همه‌ی قسمت و بخش‌ها، بارها اعلام نموده اند که نمی‌گذاریم بازوان دفاعی کشور تضعیف شوند.

او افزود: آن تلاش‌های مذبوحانه که پس نتیجه آن می شود که‌ای جز عدم اعتماد جهانیان به آمریکا در پایبندی به تعهدات بین‌المللی ندارد، عمدتاً باعث رسوایی سردمداران کاخ سفید شده می باشد.

آیت الله هاشمی شاهرودی، مخالفت کشورهای اروپایی و همچنین دیگر طرف‌های مذاکره در ۱+۵ را دلیل انزوای سیاسی آمریکا در آن پیشامد جدید خواند و همچنین ادامه داد: ایران بارها اعلام کرده که علی‌رغم پایبندی به تعهدات جهانی، بر سر مسائل دفاعی خویش با هیچ کشوری معامله نمی‌کند که آن مهم، حق تاریخی ملت ایران جهت نسل‌های فعلی و همچنین بعدی می باشد.

او، سیاست‌های ایران در واکنش به اقدامات فعلی و همچنین بعدی‌ی آمریکا را برخاسته از هوشمندی انقلابی و همچنین براساس منافع ملی و همچنین اسلامی دانست و همچنین گفت: همه‌ی مسئولان با پیروی از منویات رهبری و همچنین وحدت همه‌ی تیم‌ها و همچنین آحاد ملت، جهت سربلندی ایران می‌کوشند و همچنین خواهند کوشید.

ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر آن نقطه که «نباید بهانه دست ریاست جمهور غیرمتعادل و همچنین غیرمتوازن آمریکا داد»، افزود: الحمدلله ملت ایران زیر چتر ولی فقیه در نظام ولایی، وحدت خوبی دارند و همچنین نمی‌گذارند دیگران با یاوه‌گویی‌ها و همچنین اتهام های واهی در مسائل داخلی ایران اسلامی، دخالت کنند.

او سپاه پاسداران را قوه نظامی و همچنین انقلابی وفادار به شهروندان و مردم شهر ایران و همچنین نظام اسلامی دانست و همچنین تصریح کرد: سپاه پاسداران دائما ثابت کرده می باشد که همچنین و علاوه بر دفاع از کیان ایران و همچنین انقلاب اسلامی، حامی مظلومان و همچنین مستضعفان خواهد بود.

حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی: تلاشهای مذبوحانه آمریکا عمدتاً باعث رسوایی سردمداران کاخ سفید شده می باشد در تاریخ ۲۰۱۷-۱۰-۱۵ ۱۳:۰۴:۲۶ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان