حضرت آیت الله مکارم شیرازی: عربستان با پیروی از آمریکا در برابر ایران به پس نتیجه آن می شود که نمی رسد

makarem 83 حضرت آیت الله مکارم شیرازی: عربستان با پیروی از آمریکا در برابر ایران به پس نتیجه آن می شود که نمی رسد

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی اظهار کرد: حکومت عربستان به آن پس نتیجه آن می شود که رسیده که در برابر ایران، با پیروی از برنامه جذاب و جالب و خوب های آمریکا به جایی نمی رسد بایستی و حتما راه غیره ای را انتخاب کند و همچنین امیدواریم در مسائل سیاسی نیز شبیه حج عمل می شود. 

حضرت آیت الله مکارم شیرازی در دیدار مسئولین محترم حج حجت الاسلام والمسلمین آقای قاضی عسکر و همچنین آقای محمدی مسئولین محترم ستاد حج کشور، گفت: من به سهم خود از تو دو بزرگوار و همچنین از افرادی که با تو همکاری داشتند واقعاً تشکر می کنم که آن حج به صورت آبرومندانه ای انجام شد و همچنین تقریبا هیچ مشکلی وجود نداشت. قبلا شهروندان و مردم شهر از ما سؤال می کردند آیا وظیفه داریم امسال به حج برویم یا نه؟ می گفتیم توکل بر خداوند تبارک و تعالی کنید و همچنین بروید. ان شاءالله هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.
او افزود: به راستی ما انتظار نداشتیم حج به آن خوبی برگزار می شود ولی هنگامی که اولین تیم وارد مدینه شدند و همچنین ما سؤال کردیم رفتار سعودی ها چگونه بود و همچنین معلوم شد خیلی زیاد محترمانه بوده می باشد گفتیم آن طلیعۀ کار بحمدالله نشان می دهد سال شمسی خیلی زیاد خوبی خواهیم داشت.
آن مرجع تقلید تأکید کرد: افرادی که دستشان در کار نیست نمی دانند مدیریت یک تیم هشتاد و همچنین شش هزار نفری که تا روز آخر مردد خواهند بود که به آن سفر می روند یا نمی روند چقدر کار مشکلی می باشد، ولی لطف خداوند در مرحلۀ اول و همچنین مدیریت خوب آن نگرانی ها را برطرف ساخت و همچنین شامل مزایای آن هم آن بود عده ای که در نوبت های خیلی زیاد دور بودند و همچنین آرزوی آن سفر را داشتند، به آرزوی خودشان رسیدند.
آیت الله مکارم شیرازی افزود: تصور ما آن می باشد که حکومت عربستان به اینجا رسیده که در برابر ایران پیروی از برنامه جذاب و جالب و خوب های آمریکا به جایی نمی رسد بایستی و حتما راه غیره ای را انتخاب کند و همچنین امیدواریم در مسائل سیاسی نیز شبیه حج عمل می شود.
او خاطرنشان کرد: آمریکایی ها و همچنین همفکرانشان می خواهند دائماً بین حکومت های اسلامی اختلاف و همچنین زد و همچنین خورد باشد و همچنین کشورهای آنها تجزیه و همچنین یا ویران می شود. به یقین مسلمانان بایستی و حتما بیدار باشند و همچنین تسلیم خواسته های آنها نشوند.
آن مرجع تقلید اظهار امیدواری کرد که مسألۀ عمره نیز حل می شود و همچنین شهروندان و مردم شهر بتوانند به آن سفر خوب معنوی و همچنین تاریخی بروند.
آیت الله امکارم شیرازی افزود: با نهایت تأسف شنیدیم که سال شمسی قبل چند میلیون فرد یا شخص عمدتا جهت گردشگری به خارج سفر کرده اند و همچنین عجب آن می باشد که بعضی ها نسبت به مسافرت هشتاد و همچنین شش هزار فرد یا شخص جهت انجام مراسم معنوی حج ایراد می کنند ولی آن هم چند میلیون گردشگر را نمی بینند و همچنین آن جای تأسف می باشد.

حضرت آیت الله مکارم شیرازی: عربستان با پیروی از آمریکا در برابر ایران به پس نتیجه آن می شود که نمی رسد در تاریخ ۲۰۱۷-۱۰-۱۲ ۱۷:۳۰:۵۹ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان