حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: در آن زمان کاری بالاتر از امر به معروف و همچنین نهی از منکر نیست

safi golpayegani 18 حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: در آن زمان کاری بالاتر از امر به معروف و همچنین نهی از منکر نیست
مرجع شیعه،آیت الله العظمی صافی،گلپایگان،قم،حوزه

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی گفت: در روایت داریم که تمامی کارهای نیک در برابر امر به معروف و همچنین نهی از منکر، آب کمی در کنار دریای پهناور و بزرگ می باشد و همچنین آن واجب الهی از کارهای نیک بسیاری که شهروندان و مردم شهر انجام می دهند بالاتر می باشد.

به نقل از شفقنا، آن مرجع تقلید در دیدار مسؤولین هیئت خادم الرضا(ع) اظهار داشت: انسان هرچه به اهل بیت(ع) خدمت کند، اسباب سعادت دنیا و همچنین آخرت او می می شود ولی بدانیم که بایستی و حتما به وظایف خودمان بخصوص امر به معروف و همچنین نهی از منکر هم عمل کنیم.

او در مورد اهمیت عمل به امر به معروف و همچنین نهی از منکر گفت: در آن زمان، بایستی و حتما دیگران را هدایت و همچنین راهنمایی کنیم و همچنین کاری از آن بالاتر نیست و همچنین در آن راستا انسان بایستی و حتما بداند که به امر به معروف و همچنین نهی از منکر توجه کند.

آیت الله صافی گلپایگانی اضافه کرد: در روایت داریم که تمامی کارهای نیک در برابر امر به معروف و همچنین نهی از منکر، آب کمی در کنار دریای پهناور و بزرگ می باشد و همچنین آن واجب الهی از کارهای نیک بسیاری که شهروندان و مردم شهر انجام می دهند بالاتر می باشد و همچنین از افرادی باشید که به آن فریضه عمل می کنند.

او تصریح کرد: افرادی که در هیئات مذهبی شرکت می کنند را امر به معروف و همچنین نهی از منکر کنید جهت آن امر، پاداش بسیاری می باشد و همچنین کاری بالاتر از آن نیست.

آن مرجع تقلید با اشاره به مد نظر قرار دادن رضایت اهل بیت(ع) در انجام اعمال افزود: امر به معروف و همچنین نهی از منکر از کارهایی می باشد که اسباب خوشحالی حضرت ولی عصر(عج) را فراهم می کند و همچنین بایستی و حتما درصدد خوشحالی آن هم حضرت برآییم.

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: در آن زمان کاری بالاتر از امر به معروف و همچنین نهی از منکر نیست در تاریخ ۲۰۱۷-۰۹-۲۹ ۱۰:۴۴:۴۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان