حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: حج امسال با شکوه و همچنین موجب عزت شیعه بود/ ضرورت حضور شیعیان در برنامه جذاب و جالب و خوب حج

IMG 5460 حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: حج امسال با شکوه و همچنین موجب عزت شیعه بود/ ضرورت حضور شیعیان در برنامه جذاب و جالب و خوب حج

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی حضور شیعیان در برنامه جذاب و جالب و خوب حجّ را مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری و همچنین ضروری برشمرد و همچنین گفت: دوری ما از آن برنامه جذاب و جالب و خوب، خسران و همچنین ضرر بسیاری به همراه دارد.

به نقل از شفقنا، حجه الإسلام و همچنین المسلمین قاضی عسکر با حضور در بیت حضرت آیه الله العظمی صافی گلپایگانی با ایشان دیدار و همچنین گزارشی از برنامه جذاب و جالب و خوب با شکوه حجّ امسال، ارائه داد.

آیت الله صافی گلپایگانی در ابتدای آن دیدار، با حمد و همچنین سپاس الهی نسبت به نمایش با شکوه حج امسال، از زحمات دست اندرکاران آن برنامه جذاب و جالب و خوب تقدیر و همچنین تشکّر کرده و همچنین اظهار داشت: الحمدلله، حجّی که امسال انجام شد، خیلی زیاد اسباب افتخار گردید. بدانید آن برنامه جذاب و جالب و خوب، اسباب خوشحالی حضرت ولیّ عصر ارواح العالمین له الفداء و همچنین سبب عزّت و همچنین آبرومندی شیعه بود.

او در بخشی از بیانات خود، مسأله حج را از مهمترین مسائل اسلامی دانسته و همچنین افزود: بارها گفته ام که مسأله حج، مسأله اسلام می باشد، یعنی آن برنامه جذاب و جالب و خوب به طوری می باشد که ضمن آن هم همه مقاصد اسلامی تأمین خواهد شد، لذا دائما اعلام کردیم که بایستی و حتما آن برنامه جذاب و جالب و خوب ادامه داشته باشد و همچنین تعطیل نشود.

آن مرجع تقلید در قسمت غیره ای از توصیه های خود، عقلانیت را لازمه مدیریت امر حج دانسته و همچنین گفتن داشت: در مسائل مهمّی همچون حج بایستی و حتما با عقلانیت و همچنین تدبیر عمل کرد. اشخاصی که در برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی آن امر مهم نقش دارند بایستی و حتما عقلانیت را در پیش بگیرند تا مثل امسال، حجّی با شکوه و همچنین آرام و همچنین مورد رضایت همگان داشته باشیم، و همچنین ان شاء الله با برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی های بهتر، هر سال شمسی بر عظمت و همچنین شکوه آن برنامه جذاب و جالب و خوب مهمّ افزوده می شود، و همچنین بتوانیم از آثار معنوی حضور در حرمین شریفین مکه معظمه و همچنین مدینه منوّره و همچنین قبرستان بقیع، بهره مند شویم.

او قسمت و بخش غیره ای از سخنان خود را به مسأله لزوم حضور در برنامه جذاب و جالب و خوب عبادی حجّ اختصاص داده و همچنین گفت: حضور شیعیان در برنامه جذاب و جالب و خوب حجّ، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری و همچنین ضروری می باشد. ما بایستی و حتما حضور داشته باشیم تا امّت اسلام، مقدار تقیّد و همچنین تعهّد شیعیان به احکام و همچنین اخلاق  اسلامی را بدانند و همچنین شبهات معاندین با شیعه را خنثی نماییم. دوری ما از آن برنامه جذاب و جالب و خوب، خسران و همچنین ضرر بسیاری دارد.

آیت الله صافی گلپایگانی در پایان، توفیقات اکثرا و بیشتر دست اندرکاران حج در کشور را از خداوند متعال مسألت نموده، و همچنین از زحمات و همچنین سرویس ها و خدمات حجه الإسلام و همچنین المسلمین آقای قاضی عسکر و همچنین همکاران ایشان، تقدیر و همچنین تشکّر کرد.

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: حج امسال با شکوه و همچنین موجب عزت شیعه بود/ ضرورت حضور شیعیان در برنامه جذاب و جالب و خوب حج در تاریخ ۲۰۱۷-۱۰-۱۳ ۱۸:۲۸:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان