حضرت آیت الله سبحانی: متاسفانه بعضی به دنبال تعطیلی حج بودند

9497d02cbc8c91db5d969b7e22f5f19c XL حضرت آیت الله سبحانی: متاسفانه بعضی به دنبال تعطیلی حج بودند
شفقنا- حضرت آیت الله العظمی سبحانی بر ارتباط حسنه جمهوری اسلامی با کشورهای اسلامی و همچنین حفظ آن ارتباط تاکید کرد.

حضرت آیت الله سبحانی عصر امروز در دیدار حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکر، نماینده ولی فقیه و همچنین سرپرست حجاج ایرانی بابیان آنکه تلاش های مسئولین حج پس نتیجه آن می شود که داد و همچنین حج برگزار شد، گفت: متاسفانه بعضی به دنبال تعطیلی حج بودند و همچنین در صورتی که آن اتفاق می افتاد، دیگر شاهد نمایش حج نبودیم و همچنین یا با سختی اکثرا و بیشتر روبرو  می شد.

آن مرجع تقلید بابیان آنکه جمهوری اسلامی  مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد روابط خودش با کشورهای اسلامی حفظ کند، افزود: یکی از آن کشورها مصر می باشد زیرا و به درستی که  مصر کشوری می باشد که مراکز علمی مهمی در آن هم واقع شده می باشد و همچنین شامل حضور دانشگاه الازهر می باشد و همچنین در آن روابط ها نباید به هیاهوها توجه کرد.

او گفتن کرد: کشور دوم  عربستان و همچنین دو شهرستان مهم مکه و همچنین مدینه می باشد. هزاران مهمان در آن دو شهرستان داریم  و همچنین بایستی و حتما تا جای  که ممکن می باشد روابط را حسنه کنیم و همچنین نباید کاری کردکه روابط تیره می شود.

 آیت الله سبحانی بابیان آنکه ارتباط و رابطه میزبان با میهمان مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد حفظ می شود تا شاهد نمایش عمره شویم افزود: حضرت علی (ع) فرمودند« نباید حج تعطیل می شود» و همچنین حتی معصومین(ع) « همه تلاش شان بر آن بوده با پای پیاده به حج برود» و همچنین آن اهمیت حج می باشد.

حضرت آیت الله سبحانی: متاسفانه بعضی به دنبال تعطیلی حج بودند در تاریخ ۲۰۱۷-۱۰-۱۲ ۱۷:۱۴:۱۳ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان