حضرت آیت الله سبحانی: جلوی بدحجابی گرفته می شود/ حجاب به معنای محبوس شدن زن در منزل و خانه نیست

سبحانی حضرت آیت الله سبحانی: جلوی بدحجابی گرفته می شود/ حجاب به معنای محبوس شدن زن در منزل و خانه نیست

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی سبحانی گفت: جهت مقابله با بدحجابی بایستی و حتما تدبیری اندیشیده و همچنین جلوی آن هم گرفته می شود و همچنین در آن ارتباط و رابطه رسانه ها نیز می توانند به کمک پلیس بیایند.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا در قم، آن مرجع تقلید صبح یکشنبه در دیدار با سردار اشتری فرمانده قوه انتظامی کشور، ضمن تسلیت ایام محرم ابا عبدالله(ع) و همچنین تبریک به مناسبت هفته قوه انتظامی، به موضوع امنیت اشاره کرد و همچنین افزود: قرآن کریم امنیت را یکی از نعمت های پهناور و بزرگ شمرده می باشد.

او موضوع امنیت دینی و همچنین فرهنگی و اجتماعی را خیلی زیاد مهم دانست و همچنین گفت:  فقدان امنیت در دوران جنگ تحمیلی ما را با معظلات و مسائل و مشکلات بسیاری مواجه ساخت.

آیت الله سبحانی اظهار داشت: اکنون به لطف خداوند تبارک و تعالی کشور ما در منطقه از امنیت خوبی برخوردار می باشد و همچنین آن یک افتخار جهت نظام جمهوری اسلامی می باشد.

او  افزود: افرادی که در خارج از کشور خواهند بود از امنیت حاکم در ایران تعجب می کنند و همچنین آن برقراری امنیت نشان از زحمت و همچنین تلاش شبانه روزی نیروهای انتظامی می باشد.

آن مرجع تقلید بار دیگر امنیت را نعمت بزرگی خواند و همچنین عنوان کرد: در سایه امنیت می می شود کار کرد، درس خواند و همچنین زندگی را سپری نمود چرا که بسیاری از فعالیت های فرهنگی و اجتماعی بدون امنیت امکان پذیر نیست.

او تصریح کرد: آن که امام و پیشوا راحل فرمود عمل قوه اننظامی عبادت می باشد بدان معنی می باشد که کار و همچنین عمل تو نیروها با ثواب همراه می باشد.

آیت الله سبحانی با اشاره به موضوع حجاب، گفت: بایستی و حتما در آن باره تدبیری اندیشیده و همچنین جلوی بد حجابی ها گرفته می شود و همچنین در آن ارتباط و رابطه رسانه ها نیز می توانند به کمک پلیس بیایند و همچنین از اقتدار و قدرت تأثیر خود بهره بری و استفاده کنند و همچنین نشان دهند که حجاب به معنی محبوس شدن زن ها در منزل و خانه نیست.

او عنوان کرد: طبق آمار ۸۵ قسمت و بخش شهروندان و مردم شهر از عمل قوه انتظامی رضایت دارند که  آن جای خوشحالی دارد و همچنین امیدواریم آن هم قسمت و بخش دیگر هم رضایتشان حاصل می شود.

آن مرجع تقلید از فرمانده قوه انتظامی خواست تا در منطقه پردیسان قم که مدرسه امام و پیشوا صادق و همچنین دیگر مراکز علمی وجود دارد یک کلانتری دائم ساخته یا ایجاد می شود.

او در پایان آخرین اثر خود با موضوع عقاید وهابیت را تقدیم فرمانده قوه انتظامی کشور نمود و همچنین گفت: خوب می باشد تا آن اثر را نیروهای انتظامی مطالعه کنند.

حضرت آیت الله سبحانی: جلوی بدحجابی گرفته می شود/ حجاب به معنای محبوس شدن زن در منزل و خانه نیست در تاریخ ۲۰۱۷-۱۰-۰۸ ۱۲:۳۱:۳۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان