حضرت آیت‌الله نوری همدانی: بایستی و حتما حول قرآن و همچنین اهل‌بیت(ع) متحد باشیم

نوری حضرت آیت‌الله نوری همدانی: بایستی و حتما حول قرآن و همچنین اهل‌بیت(ع) متحد باشیم

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی گفت: حفظ ایمان و همچنین اعتقادات اسلامی خیلی زیاد مهم می باشد، چراکه دشمنان بسیاری در برابر ایمان مسلمانان پیش روی خود داریم و همچنین بایستی و حتما حول قرآن و همچنین اهل‌بیت(ع) متحد باشیم.

به نقل از شفقنا، آن مرجع تقلید در دیدار جمعی از علمای اندونزی و همچنین جنوب شرق آسیا اظهار داشت: ایمان و همچنین نظر به معارف اسلامی، وحدت، بهره‌گیری از حکومت اسلامی و همچنین دوری شدید از تولی کفار بر مسلمانان از پایه‌ها و همچنین اصول عزت مسلمانان در اسلام به شمار می‌رود.

او افزود: در اسلام مرزهای جغرافیایی مطرح نیست و همچنین مرز ما ایمان می باشد، همه‌ افرادی که نظر به اسلام و همچنین پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اکرم (ص) دارند همه با هم متحد خواهند بود و همچنین مرز در واقعیت و حقیقت ایمان و همچنین اتحاد در برابر کفر و همچنین نفاق می باشد.

آیت الله نوری همدانی تصریح کرد: حفظ ایمان و همچنین اعتقادات اسلامی خیلی زیاد مهم می باشد، زیرا دشمنان بسیاری در برابر ایمان مسلمانان پیش روی خودداریم و همچنین بایستی و حتما حول قرآن و همچنین اهل‌بیت(ع) متحد باشیم.

او ابراز داشت: مسلمانان بایستی و حتما با یکدیگر وحدت، اتحاد و همچنین همدلی داشته باشند، چراکه با یکدیگر برادرند و همچنین پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اسلام (ص) تأکید زیاد بر وحدت و همچنین اتحاد داشتند.

استاد حوزه علمیه عنوان کرد: اقتدار و قدرت‌های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و همچنین فرهنگی و اجتماعی مسلمانان به حکومت بر می‌گردد،‌ بنابراین مسلمانان بایستی و حتما حکومت مستقل داشته باشند و همچنین امروز در ایران اسلامی اقتدار و قدرت و همچنین عزت متجلی می باشد.

او تأکید کرد: مسلمانان با هم برادرند، ولی باید توجه داشت کار داعش خود خوانده و همچنین تکفیری‌ها کشتن مسلمانان می باشد و همچنین بایستی و حتما شهروندان و مردم شهر متحد اندونزی از شیعه و همچنین سنی در برابر استکبار، صهیونیست‌ها، سلفی‌ها و همچنین تکفیری‌ها مقاومت کنند تا عزت و همچنین عظمت صدر اسلام را به دست آورند.

حضرت آیت‌الله نوری همدانی: بایستی و حتما حول قرآن و همچنین اهل‌بیت(ع) متحد باشیم در تاریخ ۲۰۱۷-۱۰-۲۰ ۲۲:۱۱:۱۳ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان