تاکید عربستان و همچنین بحرین بر حمایت از ایران‌ستیزیِ ترامپ

تاکید عربستان و همچنین بحرین بر حمایت از ایران‌ستیزیِ ترامپ

|تاکید عربستان و همچنین بحرین بر حمایت از ایران‌ستیزیِ ترامپ از مسیح داراب|

صدای شیعه به نقل از شبکه تصویری و تلویزیونی الحدث: منال رضوان در نشستی که با موضوع بررسی کردن اوضاع خاورمیانه برگزار شده بود گفت: در مورد سوریه بایستی و حتما بگویم عربستان از تلاش هایی که اردن، آمریکا، روسیه جهت دستیابی به منطقه کاهش تنش در جنوب سوریه به عمل آورده اند قدردانی می کند و همچنین امیدوار می باشد که آن همکاری منجر به ساخته یا ایجاد منطقه ها و مناطق پرواز ممنوع در سوریه می شود تا از آن طریق از غیرنظامیان حمایت صورت گیرد و همچنین سریعاً در سراسر سوریه آتش بس برقرار می شود.

نماینده عربستان مدعی شد: در همین چارچوب ما بر حمایت خود از راهبردی که دونالد ترامپ ریاست جمهور آمریکا در مورد پس زدن خطر ایران ضد بشری و ترویستی در سوریه و همچنین در تمامی منطقه ارائه کرده اثبات و یا تایید می کنیم. پیشتر عربستان از توافق هسته ای حمایت کرده می باشد چرا که به ضرورت جلوگیری از گسترش تسلیحات کشتار جمعی در منطقه و همچنین جهان ایمان داشتیم. ما از دیدگاه حکومت آمریکا در قبال ایران و همچنین پایبندیش جهت همکاری با همپیمانان آمریکا جهت مقابله با سیاست های  ایران استقبال می کنیم.

همچنین نماینده بحرین در نهاد ملل متحد نیز از سیاست های ریاست جمهور آمریکا در برابر ایران حمایت کرد.

نماینده بحرین در نهاد ملل گفت: ما از گام های مثبت و همچنین مهمی که اخیرا تشکل های فلسطینی فتح و همچنین حماس برداشتند و همچنین جدایی را کنار گذاشتند و همچنین منافع عالی فلسطین را در نظر گرفتند و همچنین در مسیر کار مسالمت آمیز و همچنین به دور از خشونت گام برداشتند استقبال می کنیم.

او همچنین ادامه داد: حکومت بحرین همچنین از سیاست های درست و همچنین دقیق اتخاذ شده دونالد ترامپ، ریاست جمهوری آمریکا در برابر ایران و همچنین اشتیاق شدید آن هم جهت جلوگیری از گسترش ناآرامی و همچنین مقابله با صدور تروریسم تقدیر می کند.

منبع: العالم

انتهای پیام

تاکید عربستان و همچنین بحرین بر حمایت از ایران‌ستیزیِ ترامپ در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان