کشتن و قتل ۳۷ مسلمان کشمیری, کارنامه ارتش هند در یک ماه اخیر

کشتن و قتل ۳۷ مسلمان کشمیری, کارنامه ارتش هند در یک ماه اخیر

|کشتن و قتل ۳۷ مسلمان کشمیری, کارنامه ارتش هند در یک ماه اخیر از مسیح داراب|

صدای شیعه به نقل از ازکسپرس نیوز: ارتش هند در ادامه برخوردهای خشن و همچنین کشت و همچنین کشتار مسلمانان مظلوم کشمیری طی ماه اخیر میلادی ۳۷ فرد یا شخص را شهید و همچنین ۲۶۱۱ فرد یا شخص دیگر را زخمی کرد.

به گفته‌ها حاکی می باشد ارتش هند طی ماه اوت ۱۱۵ کشمیری را دستگیر وبه مکان‌های نامعلوم منتقل کرده می باشد .

همچنین سربازان هندی حداقل ۲۷ منزل و خانه را نیز در کشمیر تخریب کردند تا مانع جنبش‌های آزادیخواه کشمیری شوند.

سربازان هندی با زیر گرفتن مسلمانان کشمیری توسط خودروهای خود باعث مردن و مرگ حداقل ۳نفر وز خمی شدن ۵ فرد یا شخص دیگر شدند.

بعد از مشخص شدن آمار کشتن و قتل توسط ارتش هند مسلمانان کشمیری دست به اعتراضات گسترده زده واین جنایت‌ها را محکوم کردند .

ارتش هند طی سه دهه ۶۸ هزار فرد یا شخص از مسلمانان کشمیری را به کشتن و قتل رسانده و همچنین موجب مفقودالاثر شدن ۱۰ هزار فرد یا شخص دیگر نیز شده می باشد.

پاکستان تلاش می‌کند تا از طریق مجامع بین‌المللی به دهلی‌نو فشار آورده و همچنین سرنوشت شهروندان و مردم شهر کشمیر را به دست خود آنان بسپارد.

طی سفر اخیر مودی نخست‌وزیر هند به آمریکا او همچنین موفق شد ترامپ را با خود همراه ساخته و همچنین علیه جنبش های آزادی‌خواه کشمیری به خصوص «سید صلاح‌الدین» رهبر گروه و حزب المجاهدین هند اقدامات جدیدی صورت دهد.

ترامپ نام سید صلاح‌الدین و همچنین گروه و حزب المجاهدین را در فهرست ضد بشری و ترویستی قرار داده و همچنین تحریم‌هایی را علیه آنها وضع کرده می باشد.

سید صلاح‌الدین با بی‌اثر دانستن آن تحریم‌ها اعلام کرد: جنبش آزادی‌خواه کشمیر تا زمانی که شهروندان و مردم شهر را از ظلم هند رها نکند به حرکت خود ادامه خواهد داد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام

کشتن و قتل ۳۷ مسلمان کشمیری, کارنامه ارتش هند در یک ماه اخیر در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn