نقل از روزنامه قطری از "اتاق‌های مردن و مرگ" در بحرین

نقل از روزنامه قطری از "اتاق‌های مردن و مرگ" در بحرین

|نقل از روزنامه قطری از "اتاق‌های مردن و مرگ" در بحرین از مسیح داراب|

صدای شیعه: آن روزنامه قطری به نقل از بعضی فعالان حقوق بشر آورده می باشد که نقل از اتاق‌های مردن و مرگ مدرکی جدید و تو و تازه و همچنین دلیلی روشن بر اقدامات وحشیانه در پادشاهی بحرین می باشد.

خالد ابراهیم مدیر مرکز حقوق بشر خلیج فارس با اشاره به شکنجه ابتسام الصائغ فعال حقوق بشر بحرینی گفت: بهره بری و استفاده از دستگاه امنیت بحرین جهت شکنجه و همچنین اعمال خشونت علیه بازداشت شدگان، اقدامی نهاد یافته می باشد که از چندین سال شمسی به تا حال اعمال می می شود.

او همچنین در گفتگو با روزنامه الشرق قطر افزود: دستگاه امنیت بحرین به معیارهای بین المللی حقوق بشر پایبند نیست و همچنین جهت پایبندی به تعهدات خود در باره حقوق بشر هیچ تلاشی نمی کند.

از سوی دیگر، روزنامه الشرق قطر مقاله دکتر محمد المسفر نویسنده و همچنین تحلیلگر قطری در پاسخ به اظهارات علی الرمیحی وزیر اطلاع رسانی بحرین را نیز نشر یافته شده کرد.

وزیر بحرینی در مصاحبه با روزنامه الشرق الاوسط عربستان گفته بود: بعضی تحرکات رسانه ای قطر با رهبری شبکه الجزیره تلاش می کند تا چهره شورای همکاری خلیج فارس را نزد شهروندان قطری خدشه دار کند و همچنین آنها را جهت درخواست خروج از شورای همکاری ترغیب کنند.

ولی باید توجه داشت دکتر محمد المسفر در واکنش به آن اظهارات گفت: آیا کسی که عضو شهر است خلیج فارس مستلزم و نیاز دارد تا کسی چهره شورای همکاری را برایش خدشه دار کند؟ دستاورد شورای همکاری در تمام بحرانها از زمان تاسیس در سال شمسی ۱۹۸۱ به تا حال چه بوده می باشد؟ کویت اشغال شد، امریکایی ها آزادش کردند. اختلاف مرزی میان قطر و همچنین بحرین را دیوان بین المللی دادگستری حل و همچنین فصل کرد. اختلاف مرزی امارات و همچنین عربستان و همچنین نیز کویت و همچنین عربستان هنوز حل نشده می باشد. نقش شورای همکاری در بحران یمن چیست؟ شورای همکاری جهت حل اختلاف میان قطر و همچنین سه کشور عربی دیگر چه کرد؟

او همچنین همچنین اظهارات وزیر بحرین مبنی بر آنکه اقدامات ضد قطر علیه کسی که عضو شهر است قطری نبوده می باشد، را محکوم کرد و همچنین گفت: چه کسی اینک از محاصره رنج می‌کشد؟ کسی که عضو شهر است قطری و همچنین دیگر شهروندان خلیج فارس نمی توانند با یکدیگر ارتباط داشته باشند. اعمال تدابیر پیچیده جهت حجاج قطری سبب شد تا بسیاری از قطری ها امسال از ادای فریضه حج بازبمانند. به نظر می رسد وزیر اطلاع رسانی بحرین در دنیایی دیگر سیر می می کند.

منبع: العالم

انتهای پیام

نقل از روزنامه قطری از "اتاق‌های مردن و مرگ" در بحرین در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان