مأمور موساد که امام و پیشوا جماعت و همچنین فرمانده جهادی شد!

مأمور موساد که امام و پیشوا جماعت و همچنین فرمانده جهادی شد!

|مأمور موساد که امام و پیشوا جماعت و همچنین فرمانده جهادی شد! از مسیح داراب|

صدای شیعه: مسئولان لیبی از بازداشت امام و پیشوا جماعت یک مسجد به نام «ابوحفص» خبر دادند که صهیونیست و همچنین شامل تابیعیت اسرائیلی می باشد.

مسئولان لیبی اعلام کردند که بعد از تحقیقات از او همچنین مشخص شد او شامل تابعیت اسرائیلی بوده و همچنین نام واقعی‌اش «بنیامین افرایم» می باشد.

به گفته بعضی منابع خبری، افرایم در یگان عرب‌نماها وابسته به موساد جهت جاسوسی علیه کشورهای عربی و همچنین اسلامی فعالیت داشته می باشد.

براساس آن نقل از، آن فرد که عکس او در وبسایت و مرکز خبرهای جدید های متعدد نشر یافته شده شده، جاسوسی می باشد که موفق شده وارد گروهک ضد بشری و ترویستی داعش خود خوانده می شود و همچنین از آنجا همرا عناصر داعشی به بنغازی در لیبی برود.

او همچنین سپس توانسته می باشد وارد جامعه لیبی و همچنین امام و پیشوا جماعت مسجدی در آنجا می شود و همچنین بعد به یک مبلغ و همچنین مسئول هدایت حدود ۲۰۰ تروریست داعشی تغییر پیدا کردن می شود.

آن جاسوس اسرائیلی به درون تیم تکفیری داعش خود خوانده در لیبی نفوذ کرده و همچنین همراه با آن هم ها به شهرستان بنغازی منتقل شده می باشد و همچنین در آنجا توانسته جایگاه خود را تقویت کند تا آنکه امام و پیشوا یکی از مساجد شده می باشد.

روزنامه اِل پاییس (El País) چاپ اسپانیا تاکید کرد که نقطه عجیب و همچنین قابل توجه آن می باشد که ابوحفص به سرعت در کسب و کار خود پیشرفت کرده و همچنین از یک عنصر عادی به امام و پیشوا مسجد تغییر پیدا کردن شده و همچنین بعد از آن هم نیز توانسته یک تیم از داعش خود خوانده متشکل از ۲۰۰ فرد یا شخص را رهبری کند و همچنین همواره به داخل خاک مصر نفوذ کرده و همچنین تیم او شامل وحشی ترین و همچنین جنایتکار ترین تیم ها در لیبی می باشد که تهدید به انتقال جنگ به داخل خاک مصر تحت شعار جنگ علیه مصر و همچنین آزادسازی آن هم کرده می باشد.

منبع: ابنا

انتهای پیام

مأمور موساد که امام و پیشوا جماعت و همچنین فرمانده جهادی شد! در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn