مأمور موساد که امام و پیشوا جماعت و همچنین فرمانده جهادی شد!

مأمور موساد که امام و پیشوا جماعت و همچنین فرمانده جهادی شد!

|مأمور موساد که امام و پیشوا جماعت و همچنین فرمانده جهادی شد! از مسیح داراب|

صدای شیعه: مسئولان لیبی از بازداشت امام و پیشوا جماعت یک مسجد به نام «ابوحفص» خبر دادند که صهیونیست و همچنین شامل تابیعیت اسرائیلی می باشد.

مسئولان لیبی اعلام کردند که بعد از تحقیقات از او همچنین مشخص شد او شامل تابعیت اسرائیلی بوده و همچنین نام واقعی‌اش «بنیامین افرایم» می باشد.

به گفته بعضی منابع خبری، افرایم در یگان عرب‌نماها وابسته به موساد جهت جاسوسی علیه کشورهای عربی و همچنین اسلامی فعالیت داشته می باشد.

براساس آن نقل از، آن فرد که عکس او در وبسایت و مرکز خبرهای جدید های متعدد نشر یافته شده شده، جاسوسی می باشد که موفق شده وارد گروهک ضد بشری و ترویستی داعش خود خوانده می شود و همچنین از آنجا همرا عناصر داعشی به بنغازی در لیبی برود.

او همچنین سپس توانسته می باشد وارد جامعه لیبی و همچنین امام و پیشوا جماعت مسجدی در آنجا می شود و همچنین بعد به یک مبلغ و همچنین مسئول هدایت حدود ۲۰۰ تروریست داعشی تغییر پیدا کردن می شود.

آن جاسوس اسرائیلی به درون تیم تکفیری داعش خود خوانده در لیبی نفوذ کرده و همچنین همراه با آن هم ها به شهرستان بنغازی منتقل شده می باشد و همچنین در آنجا توانسته جایگاه خود را تقویت کند تا آنکه امام و پیشوا یکی از مساجد شده می باشد.

روزنامه اِل پاییس (El País) چاپ اسپانیا تاکید کرد که نقطه عجیب و همچنین قابل توجه آن می باشد که ابوحفص به سرعت در کسب و کار خود پیشرفت کرده و همچنین از یک عنصر عادی به امام و پیشوا مسجد تغییر پیدا کردن شده و همچنین بعد از آن هم نیز توانسته یک تیم از داعش خود خوانده متشکل از ۲۰۰ فرد یا شخص را رهبری کند و همچنین همواره به داخل خاک مصر نفوذ کرده و همچنین تیم او شامل وحشی ترین و همچنین جنایتکار ترین تیم ها در لیبی می باشد که تهدید به انتقال جنگ به داخل خاک مصر تحت شعار جنگ علیه مصر و همچنین آزادسازی آن هم کرده می باشد.

منبع: ابنا

انتهای پیام

مأمور موساد که امام و پیشوا جماعت و همچنین فرمانده جهادی شد! در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان