قنادباشی: «سوچی» حافظ منافع انگلستان در میانمار می باشد

قنادباشی: «سوچی» حافظ منافع انگلستان در میانمار می باشد

|قنادباشی: «سوچی» حافظ منافع انگلستان در میانمار می باشد از مسیح داراب|

صدای شیعه: قنادباشی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو درمورد پشت‌پرده‌های سیاسی-اقتصادی جنایات میانمار گفت: یک سلسله سیاست‌های داخلی و همچنین بخشی از سیاست‌های منطقه‌‌ای و همچنین بین‌المللی باعث رخ دادن آن جنایات در آن کشور شده می باشد.

آن کارشناس حوزه آسیا با اشاره به سیاست‌های پشت پرده داخلی میانمار جهت برخورد با مسلمانان آن کشور گفت: اولا در داخل موضوع برمی‌گردد به یکسری رقابت‌های حزبی و همچنین راضی نگهداشتن بودائیان و همچنین جذب آرای آن دسته از شهروندان و مردم شهر.

او همچنین با اشاره به سلطه سابق انگلستان بر میانمار و همچنین سیاست‌های فعلی بین آن دو کشور گفته استمهمتر از موضوعات داخلی آن کشور، میانمار و همچنین کشورهای منطقه زمانی مستعمره انگلستان بوده‌اند. انگلستان سعی کرد بعد از پایان استعمار هم روابط اقتصادی و همچنین منافع خود را در مورد آن کشورها حفظ کند. آن کشورها که به ملل مشترک المنافع انگلستان مشهور خواهند بود، تحت سلطه اقتصادی آن هم کشور قرار دارند

قنادباشی افزود: قبل از خانم آنگ سان سوچی نظامیانی حاکم بودند که آن پیوندها را با انگلستان کاهش دادند. انگلستان جهت برقراری آن پیوندها سان سوچی را تربیت کرد. از آن رو سوچی ماموریت دارد در میانمار منافع انگلستان و همچنین اروپایی‌ها را حفظ کند. در همین راستا هم از خانم سوچی چهره‌ای کاملا صلح‌طلب در رسانه‌های دنیا ساخته‌اند. آن را هم در نظر داشته باشیم که غرب با هرگونه رونق اقتصادی در کشورهای مسلمان نشین مخالفت می‌کنند و همچنین با تمام ابزارهای خود از آن هم جلوگیری می‌کنند.

آن کارشناس حوزه اسیا با تاکید بر مدیریت رسانه‌ای دشمن عنوان کرد: از سوی دیگر رسانه‌های اروپایی چهره مسلمانان‌ها را با داعشی‌ها به دنیا نشان می‌دهند و همچنین آن باعث شده می باشد که شهروندان و مردم شهر بودایی میانمار چهره‌ای داعشی از مسلمانان در ذهن داشته باشند، از آن رو نفرت عجیبی در ذهن شهروندان و مردم شهر میانمار علیه مسلمانان وجود دارد.

قنادباشی در مورد حمایت‌های اسرائیلی‌ها از سوچی گفت: صهیونیست‌ها هر جایی که مسلمانان حضور داشته باشند، آن هم‌ها بدنبال برهم زدن رونق اقتصادی آن هم کشور خواهند بود. در جای جای دنیا نیز آن اتفاق افتاده می باشد.

آن کارشناس اقتصادی با اشاره به منافع اقتصادی اسرائیل در حمایت از میانمار افزود: با توجه به خشونت‌های اخیر در میانمار، بسیاری از کشورها سلاح در اختیار سوچی قرار نمی‌دهند، صهیونیست‌ها در پی آن هم خواهند بود که از آن بازار بهره بری و استفاده کنند.

انتهای پیام

قنادباشی: «سوچی» حافظ منافع انگلستان در میانمار می باشد در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان