سردار غیب‌پرور: الگوی عاشورا ناجی مظلومان خواهد بود

سردار غیب‌پرور: الگوی عاشورا ناجی مظلومان خواهد بود

|سردار غیب‌پرور: الگوی عاشورا ناجی مظلومان خواهد بود از مسیح داراب|

صدای شیعه: سردار غیب‌پرور در آستانه ماه محرم و همچنین هفته دفاع مقدس گفت : ماه محرم که فرصت ابراز ارادت شهروندان و مردم شهر ایران به اهل‌البیت(ع) و همچنین خاندان مکرم پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اکرم (ص) می باشد، علماء و همچنین خطبا محترم تلاش نمایند در منابر بصیرت انقلابی آحاد شهروندان و مردم شهر منتقل گردد.

 او همچنین با تاکید بر برپایی هرچه باشکوه‌تر مراسم دهه اول ماه محرم گفت: شهروندان و مردم شهر ایران و همچنین جوانان مؤمن که عاشق اباعبدالله حسین (ع) خواهند بود . بایستی و حتما مراقبت نمایند که توصیه‌های امام و پیشوا خامنه‌ای در اقامه صحیح و همچنین بی‌پیرایه عزای سالار شهیدان، رعایت شوند.

ریاست نهاد بسیج لحظه لحظه تاریخ قیام امام و پیشوا حسین(ع) را جهت آزادگان جهان درس آموز دانست و همچنین گفت : در صورتی که مسلمانان و همچنین آزادگان جهان امام و پیشوا حسین(ع) را الگو رفتاری خود قرار دهند، هیچ ظالمی جرأت ظلم کردن به مظلومان را به خود نخواهد داد.

او همچنین یکی از درس‌های قیام امام و پیشوا حسین(ع) را حمایت از مظلومان در سراسر جهان دانست و همچنین از آنکه مظلومان یمنی، فلسطینی، بحرینی و همچنین مسلمان مظلوم میانمار تحت ستم حکام ظالم قرار دارند ابراز تاسف نمود و همچنین افزود : قیام امام و پیشوا حسین(ع) در ماه محرم سال شمسی ۶۱ هجری قمری به ما می‌گوید که در مقابل آن همه ظلم حاکم بر جهان نباید سکوت کنیم.

۸ سال شمسی دفاع مقدس به مثابه گنجینه‌ای از ارزش‌ها، تجربیات و همچنین دستآوردهاست

سردار غیب‌پرور با گفتن آنکه در آستانه هفته دفاع مقدس و همچنین سالگرد گرامی داشت دفاع مقتدرانه شهروندان و مردم شهر ایران مقابل متجاوزان بعثی قرار داریم، گفت: الگو ما در دفاع مقدس حماسه امام و پیشوا حسین(ع) و همچنین یاران با وفای ایشان بودند و همچنین اکنون نیز که دشمنان ملت ایران به طرق غیره ای هجمه علیه انقلاب اسلامی و همچنین شهروندان و مردم شهر ایران و همچنین مسلمانان جهان را دنبال می‌کنند، الگوی عاشورا می باشد که ناجی مظلومان خواهد بود.

ریاست نهاد بسیج با اشاره به آنکه ۸ سال شمسی دفاع مظلومانه و همچنین در عین حال با صلابت ملت ایران به مثابه گنجینه‌ای از ارزش‌ها، تجربیات و همچنین دستآوردهاست، گفت: هنرمندان در عرصه های متنوع و گوناگون و مختلف هنری و همچنین پژوهشگران و همچنین مدیران در حوزه‌های کاری خود، از هدر رفتن آن گنجینه گران بها جلوگیری نمایند و همچنین الگوهای متنوع و گوناگون و مختلف رفتاری، فکری و همچنین هنری را از دل آن هم استخراج نمایند.

جانشین فرمانده سپاه در مسائل بسیج هفته دفاع مقدس را در عین حال فرصتی دانست که شهروندان و مردم شهر از پیشکسوتان عرصه ایثار و همچنین جهاد و همچنین جانبازان فداکار ملت قدردانی نمایند.

شهروندان و مردم شهر با برپایی نهضت خرید کالاهای ایرانی، از اشتغال جوانان ایرانی حمایت نمایند

ریاست نهاد بسیج بازگشایی مدارس و همچنین دانشگاه‌ها را در هفته آتی مناسبت مهم غیره ای دانست و همچنین گفت همچنین و علاوه بر۱۳ میلیون دانش آموز، قریب به ۲۶میلیون والدین آنها و همچنین همچنین یک میلیون از فرهنگیان محترم و همچنین همچنین قریب به ۵ میلیون فرد یا شخص از دانشجویان عزیز و همچنین اساتید محترم دانشگاه‌ها با بازگشایی مدارس و همچنین دانشگاه‌ها وارد فصل جدیدی از کار و همچنین تلاش و همچنین علم آموزی و همچنین علم اندوزی می‌شوند و همچنین در واقعیت و حقیقت بهار علم و همچنین دانش در ایران وزیدن می‌گیرد.

سردار غیب‌پرور با تاکید بر آنکه دانش آموزان و همچنین دانشجویان بعدی سازان کشور و همچنین انقلاب اسلامی خواهند بود گفت: توجه و همچنین اهتمام بسیج در سال شمسی جدید تحصیلی در اولویت قرار دادن بسیج دانش آموزی و همچنین بسیج دانشجویی در میان اقشار بسیج می باشد و همچنین تلاشی می‌کند با رویکرد تربیتی باره‌های اتصال هرچه اکثرا و بیشتر آن دو قشر عظیم را به مساجد فراهم نماید.

ریاست نهاد بسیج با اشاره به حجم وسیع نوشت افزار و همچنین لوازم التحریری که مورد بهره بری و استفاده آن قشر عظیم قرار می‌گیرد گفت: بنا بر نقل از اشخاص مطلع در آن حوزه، گردش اقتصادی و مالی صنعت لوازم التحریر ۴۰هزار میلیارد ریال می باشد در حالی که سهم صنعت داخلی از آن بازار پهناور و بزرگ خیلی زیاد اندک می باشد .

او همچنین ادامه داد: در صورتی که مسئولان و همچنین مصرف کنندگان بر اساس اصول اقتصاد مقاومتی عمل نمایند همین بازار عظیم می‌تواند بخشی از مشکل اشتغال جامعه را حل نماید و همچنین در صورت تسری آن نگرش به سایر صنایع و همچنین بازارهای مصرفی در جامعه بسیاری از معظلات و مسائل و مشکلات کشور در حوزه اقتصاد و همچنین معیشت حل خواهد شد.

او همچنین گفت: ما همواره اعلام کردیم که در راستای حل معظلات و مسائل و مشکلات جامعه و همچنین فرهنگ سازی در راستای بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و همچنین امکانات داخلی آماده هر گونه همکاری با  حکومت محترم می‌باشیم.

سردار غیب‌پرور در پایان از آحاد شهروندان و مردم شهر ایران و همچنین بسیجیان کشور خواست با برپایی نهضت خرید کالاهای ایرانی، هر یک به سهم خویش از اشتغال یک جوون ایرانی حمایت نمایند.

ریاست نهاد بسیج در قسمت و بخش غیره ای از سخنان خود با اشاره به نمایش جشن عاطفه‌ها که هر ساله در قسمتهای آخر شهریور گفت: یکی از کارهای ارزشمن کمیته امداد امام و پیشوا خمینی که با همکاری سایر دستگاه‌ها برگزار می‌می شود باره سازی جهت جمع آوری کمک های مردمی جهت نیازمندان می باشد. در آن باره بسیج نیز در سال شمسی‌های قبل به کمک کمیته امداد آمده و همچنین امسال آن همکاری با توجه به تفاهم‌نامه همکاری با کمیته امداد بیش از قبل خواهد بود و همچنین در حوزه‌هایی که کمیته امداد درخواست داشته باشد بسیج آماده همکاری می‌باشد.

انتهای پیام

سردار غیب‌پرور: الگوی عاشورا ناجی مظلومان خواهد بود در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان