رییس جنبش آزادگان بحرین: آمریکا و همچنین انگلیس به سیاست حمایت از آل‌خلیفه پایان دهند

رییس جنبش آزادگان بحرین: آمریکا و همچنین انگلیس به سیاست حمایت از آل‌خلیفه پایان دهند

|رییس جنبش آزادگان بحرین: آمریکا و همچنین انگلیس به سیاست حمایت از آل‌خلیفه پایان دهند از مسیح داراب|

صدای شیعه: سعید الشهابی رییس جنبش آزادگان بحرین در پی نقل از زید بن رعد، کمیسر عالی حقوق بشر نهاد ملل در مورد اوضاع خطرناک در بحرین به ویژه تجاوز به حقوق بشر از آمریکا خواست به سیاست های حمایتی خود از نظام آل خلیفه پایان دهد.

پوی افزود: در صورتی که جهانیان واقعا به حقوق بشر و همچنین آزادی ملت ها احترام می گذاشتند آمریکا و همچنین انگلیس سیاست های خود را در قبال نظام آل خلیفه به ویژه بعد از آن نقل از تغییر می دادند. بحرین در بدترین و همچنین سیاه ترین شرایط تاریخی خود قرار دارد و همچنین حمد بن عیسی در حال تخریب کشور و همچنین تجاوز به حرمت هاست.

الشهابی همچنین در مقاله ای که در القدس العربی نشر یافته شده شد، نوشت: آن اولین باری می باشد که نهاد عفو بین الملل به صورت مستقیم و همچنین روشن به انتقاد از حمایت آمریکا و همچنین انگلیس از تجاوز آل خلیفه به حقوق بشر در بحرین می پردازد و همچنین گزارشی با عنوان «هیچ کس نمی تواند از تو حمایت کند» را نشر یافته شده می کند.

او همچنین با اشاره به آنکه تجاوزهای رخ داده در بحرین خیلی زیاد اکثرا و بیشتر از مباحث و مطالب موجود در نقل از نشر یافته شده شده می باشد، تصریح کرد: تعداد بازداشت شدگان در یکسال ۱۶۹ تن عنوان شده در حالی که بیش از ۴۰۰ کسی که عضو شهر است در آن مدت بازداشت شده اند. همچنین تعداد سلب تابعیت ها ۸۰ فرد یا شخص ذکر شده می باشد در حالی که بیش از ۴۲۰ تن سلب تابعیت شدند.

رییس جنبش آزادگان اظهار داشت که محدود شدن ثبت تجاوزها به یکسال سبب کاهش آمار جنایت های انسانی در بحرین به ویژه بعد از حضور نیروهای اشغالگر صعودی در آن کشور شده می باشد.

او همچنین ادامه داد: در صورتی که حمد بن عیسی به خواسته های مشروع شهروندان و مردم شهر پاسخ مثبت می داد بحرین با آن بحران روبرو نمی شد ولی باید توجه داشت تنها به وعده های توخالی بسنده کرد.

الشهابی خاطرنشان ساخت: نقل از نهاد عفو بین الملل، ناکامی و همچنین شکست سیاست های مورد حمایت بیگانگان در بحرین را نشان داده و همچنین توقف حمایت از نظامی که قادر به حمایت از حاکمیت ملی و همچنین ارائه سرویس ها و خدمات به شهروندان ندارد را خواستار شده می باشد.

آن فعال انقلابی در قسمت و بخش پایانی مقاله خود تأکید کرد که آن نقل از به مثابه معاهده ای تاریخی می باشد که حکومت بحرین و همچنین حامیان عربستانی و همچنین آمریکایی و همچنین انگلیسی آن هم را رسوا کرده و همچنین نشان می دهد که بحران با سرکوب حل نشده و همچنین حکومت سیاسی شامل ثبات هیچگاه به قلع و همچنین قمع ملت خود و همچنین ارتکاب جنایت های ضد انسانی دست نمی زند.

منبع: رسا

انتهای پیام

رییس جنبش آزادگان بحرین: آمریکا و همچنین انگلیس به سیاست حمایت از آل‌خلیفه پایان دهند در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان