در پی گلایه پیشکسوت قرآنی انجام می‌می شود؛ جمع‌آوری لوح‌های مرتلان وهابی از قوه قضائیه

در پی گلایه پیشکسوت قرآنی انجام می‌می شود؛ جمع‌آوری لوح‌های مرتلان وهابی از قوه قضائیه

|در پی گلایه پیشکسوت قرآنی انجام می‌می شود؛ جمع‌آوری لوح‌های مرتلان وهابی از قوه قضائیه از مسیح داراب|

صدای شیعه: مهدی داوودی‌نسب، مسئول مسائل قرآن معاونت فرهنگی دادگستری استان تهران در گفت‌و همچنین‌گویی با اشاره به مصاحبه اخیر سیدمحسن موسوی‌بلده، پیشکسوت قرآنی کشور با ایکنا در ارتباط و رابطه با قاریان وهابی  که به روش علنی به بدگویی از شیعه می‌پردازند، اظهار کرد: قاری پلید وهابی (سدیس) با بی‌شرمی از شیعه بدگویی می‌کند و همچنین با جسارت تمام تهدید به کشتن و قتل شیعیان و همچنین به کنیزی گرفتن ناموس شیعه می‌کند و همچنین یا قاری دیگر وهابی در کنار خلبان جنگنده می‌نشیند و همچنین در یمن بمب‌افکنی می‌کند و همچنین قاتل شیعیان مظلوم یمنی شده و همچنین با افتخار در رسانه‌ها خبرپراکنی می‌کنند.
مسئول مسائل قرآن معاونت فرهنگی دادگستری استان تهران ادامه داد: ولی با آن وجود همچنان، نرم‌افزارهای تلاوت آن به اصطلاح قاریان قرآن پخش می‌می شود و همچنین بعضی نیز متأسفانه به تقلید از ایشان می‌پردازند که آن درد بزرگی می باشد و همچنین متأسفانه بدون عکس‌العمل باقی مانده می باشد.
داوودی‌نسب تصریح کرد: به همین دلیل در اجابت گلایه به حق استاد موسوی بلده، معاونت  فرهنگی دادگستری استان تهران نهاد خود و همچنین تمام واحدهای وابسته را از تهیه و همچنین پخش آن تلاوت‌ها منع کرده می باشد.
مسئول مسائل قرآن معاونت فرهنگی دادگستری استان تهران اظهار کرد: همچنین، معاونت فرهنگی دادگستری استان تهران به معاونت فرهنگی قوه قضائیه نیز پیشنهاد داده می باشد تا آن تلاوت‌ها از کل مجموعه قوه قضائیه در کل کشور جمع‌آوری می شود.
داوودی‌نسب در پایان گفتن کرد: همچنین، در آن پیشنهاد آمده می باشد که داوران مسابقات قرآن قوه قضائیه نیز در تمامی سطوح مسابقات امسال بر عدم تلاوت ترتیل متسابقان براساس الحان آن قاریان گمراه تأکید داشته باشند.

منبع: ایکنا

انتهای پیام

در پی گلایه پیشکسوت قرآنی انجام می‌می شود؛ جمع‌آوری لوح‌های مرتلان وهابی از قوه قضائیه در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان