در نشست بین‌المللی جبهه جهانی مقاومت مطرح شد آمریکا پروژه‌های غیره ای را بعد از داعش خود خوانده جهت جهان اسلام در نظر گرفته می باشد

در نشست بین‌المللی جبهه جهانی مقاومت مطرح شد آمریکا پروژه‌های غیره ای را بعد از داعش خود خوانده جهت جهان اسلام در نظر گرفته می باشد

|در نشست بین‌المللی جبهه جهانی مقاومت مطرح شد آمریکا پروژه‌های غیره ای را بعد از داعش خود خوانده جهت جهان اسلام در نظر گرفته می باشد از مسیح داراب|

صدای شیعه: نشست بین المللی جبهه جهانی مقاومت در حاشیه نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.

نمایندگانی از جهاد اسلامی فلسطین، بحرین، انصارالله یمن، لبنان و همچنین کویت در آن نشست حضور داشتند.

ابوشریف نماینده جهاد اسلامی فلسطین در آن نشست طی سخنانی اظهار داشت: سخن در مورد محور مقاومت ابعاد مختلفی دارد و همچنین آغاز آن اصطلاح به دوران خیلی زیاد قبل‌ای برمی‌گردد.

او همچنین مقابله با رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی و همچنین طرح‌های اروپایی در منطقه افغانستان را مهم‌ترین محور آن موضوع اعلام کرد و همچنین گفت: بعضی خواستار برقراری ارتباط با رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی و همچنین حل کردن موضوع فلسطین از طریق مذاکره بودند ولی باید توجه داشت بعضی که خود را طرفدار محور مقاومت می‌دانند معتقدند رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی یک رژیم متجاوز می باشد و همچنین بایستی و حتما با آن هم مقابله کرد.

نماینده جهاد اسلامی فلسطین  در ادامه با اشاره به اشغال خاک فلسطین از سوی رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی گفت: بر آن اساس اشغال فلسطین یک استثمار عادی و همچنین نظامی نبود، بلکه استثماری بود که ابعاد مختلفی داشت که طی آن هم ملتی جایگزین ملتی دیگر شد. ملتی که شامل تمدن چندین هزار ساله می باشد به‌ناگاه در آن پیشامد جدید از کشور خود خارج شد و همچنین ملت غیره ای که از تمدن چند هزار ساله به‌دور بود به‌دنبال غصب سرزمین فلسطین بود.

ابوشریف با گفتن آن‌که تمام افرادی که رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی را رژیمی غاصب می‌دانند در حد مقاومت قرار دارند، گفت: افرادی که طرفدار مقاومت خواهند بود و همچنین با رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی مخالفند هرچند شامل مذهب، طایفه و همچنین قومیت مختلفی باشند جزو محور مقاومت محسوب می‌شوند و همچنین افرادی که در راستای آزادی فلسطین بکوشند از اهالی مقاومت خواهند بود.

او همچنین با ابراز آن‌که "معتقدیم محور مقاومت در نهایت پیروز میدان می باشد" گفت: مقاومت طی سال شمسی‌های قبل دچار فراز و همچنین فرودهای فراوانی شد، ولی باید توجه داشت با پیروزی‌های به دست آمده در عراق،‌ سوریه و همچنین لبنان که آن پیشامد جدید باعث شوک عظیمی به رژیم غاصب صهیونیستی شد به روند صعودی خود بازگشتند و همچنین در حال حاضر به‌دلیل وجود فهم و همچنین درک خوبی از مقاومت بین شهروندان و مردم شهر مسلمان منطقه اوضاع خوبی را در منطقه داراست.

دقاق: بزرگترین ضربه به دشمنان بازشدن راه خاکی بین ایران و همچنین محور مقاومت می باشد

عبدالله دقاق نماینده شیخ عیسی قاسم در ادامه آن نشست با اشاره به طرح خاورمیانه پهناور و بزرگ در سال شمسی ۲۰۰۶ از سوی آمریکا گفت: طرح خاورمیانه جدید به‌منظور تقسیم کشورهای پهناور و بزرگ اسلامی منطقه زیرا و به درستی که ایران، مصر، سوریه، عراق به‌دلیل جایگاه مناسب اقتصادی، امنیتی و همچنین نظامی رژیم غاصب صهیونیستی در سال شمسی ۲۰۰۶ مطرح شد.

او همچنین افزود: با پیروزی‌های مهم گروه و حزب‌الله لبنان و همچنین پیروزی غزه در مقابل رژیم غاصب صهیونیستی آن اراده و تصمیم راسخ شوم رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی عملیاتی نشد و همچنین شاهد شکست آن پروژه بودیم.

دقاق افزود: امروز به‌دلیل برکت خون جوانان گروه و حزب‌الله در جنوب لبنان محور مقاومت با مرکزیت ایران و همچنین رهبری آیت الله خامنه‌ای به پیروزی نزدیک می باشد و همچنین ان‌شاءالله به پیروزی کامل دست خواهد یافت.

او همچنین یادآور شد: بزرگترین ضربه به دشمنان مقاومت باز شدن راه خاکی بین ایران و همچنین محور مقاومت می باشد که پیروزی ارزشمندی جهت طرفداران محور مقاومت ساخته یا ایجاد کرده می باشد.

**جنگ نرم جوانان کشورهای اسلامی را تهدید می‌کند

احمد التوفیع مسئول میز منطقه‌ای عربی آفریقایی مؤسسه حکمت در مورد افزایش بصیرت جوانان اسلامی یادآور شد: بصیرتی که امروز بین جوانان کشورهای اسلامی ساخته یا ایجاد شده می باشد نوید رویش‌های جدیدی را در آن پیشامد جدید می‌دهد، شهید حججی از شهدای متولد دهه ۷۰ بود و همچنین به‌خوبی آن پیشامد جدید را گفتن می‌کند.

او همچنین با اظهار آن‌که بعضی می‌گفتند محور مقاومت در سوریه ضعیف شده می باشد، گفت: ولی باید توجه داشت بنا به نظر بسیاری از تحلیل‌گران پیروزی‌های اخیر در عراق و همچنین سوریه مقاومت را در اوضاع خوبی قرار داده می باشد و همچنین ان‌شاءالله به‌گفته امام و پیشوا خامنه‌ای پیروزی خیبر نزدیک خواهد بود.

مسئول میز منطقه‌ای عربی آفریقایی مؤسسه حکمت پیشامد جدید اصلی و همچنین دغدغه اصلی جوانان کشورهای اسلامی را مبارزه با جنگ نرم استکبار دانست و همچنین گفت: مطمئن باشید بعد از پایان و همچنین شکست پروژه داعش خود خوانده استکبار پروژه غیره ای را علیه کشورهای اسلامی در نظر می‌گیرد.

التوفیع با ابراز آن‌که موضوع جنگ نرم موضوع خیلی زیاد مهم و همچنین جدی جهت کشورهای اسلامی می باشد، گفت: آمریکا طی سال شمسی‌های اخیر پروژه‌ای به‌نام قریة العالمیه (دهکده جهانی) را آغاز کرده می باشد و همچنین در آن باره جلو رفته می باشد، در آن طرح ویژگی‌های یک روستای جهانی بدون توجه به مسائل فرهنگی، اسلامی و همچنین شیعی مطرح شده می باشد که مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد جوانان کشورهای اسلامی نسبت به آن هم آشنایی داشته باشند و همچنین در فضای مجازی ضمن آگاه‌سازی به مقابله با آن هم اقدام کنند.

او همچنین با اشاره به آن‌که رهبر انقلاب اسلامی فضای مجازی تدبیرنشده را قتلگاه جوانان اعلام کردند، گفت: جوانان کشورهای اسلامی بایستی و حتما کاری کنند که با اقدامات مناسب خود در فضای مجازی آن دغدغه رهبری را برطرف و همچنین مسیر مناسبی در آن هم تعریف کنند.

مسئول میز منطقه‌ای عربی آفریقایی مؤسسه حکمت افزود: ما در مؤسسه حکمت به‌عنوان افسران جنگ نرم پروژه‌ای را در آن باره طراحی کرده‌ایم که امیدواریم جوانان کشورهای اسلامی و همچنین به‌خصوص تو دانشجویان به ما در آن باره کمک کنید.

شیخ حسن العماد: شرایط یمن امروز خیلی زیاد حساس می باشد

شیخ حسن العماد، دبیرکل جنبش تنظیم مستقبل العداله یمن در ادامه آن نشست گفت: امروز یمن تنهاست ــ می‌خواهید باور کنید یا باور نکنید ــ سؤال من آن می باشد که؛ آیا تو می‌دانید که در صورتی که در آن هفته به داد یمن نرسید چه اتفاقی می‌افتد؟ عربستان از هر طرفی به یمن حمله کرده و همچنین امروز بیشترین موقعیت خطر را از اول جنگ به تا حال جهت آن کشور رقم زده می باشد.

او همچنین افزود: با وجود آنکه عربستان از همه کشور‌ها به یمن لشکرکشی کرده، ولی باید توجه داشت هیچ کس به‌خاطر بیماری و همچنین گرسنگی فریاد شهروندان و مردم شهر یمن را نشنید. امروز یمن در شرایطی می باشد که در صورتی که شکست بخورد جبهه مقاومت شکست می‌خورد.

دبیرکل جنبش تنظیم مستقبل العداله یمن با گفتن آنکه عربستان در آن دو هفته نقش خیلی بزرگی در یمن دارد، افزود: امروز علی عبدالله صالح تنهاترین برگ عربستان در یمن علناً جلوی عبدالمالک الحوثی ایستاده و همچنین در واقع امروز در آن کشور می‌خواهند جبهه مقاومت را تجزیه کنند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام

در نشست بین‌المللی جبهه جهانی مقاومت مطرح شد آمریکا پروژه‌های غیره ای را بعد از داعش خود خوانده جهت جهان اسلام در نظر گرفته می باشد در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان