حضرت آیت الله نوری همدانی: عزت اسلام در جهاد و همچنین شهادت می باشد

نوری حضرت آیت الله نوری همدانی: عزت اسلام در جهاد و همچنین شهادت می باشد

شفقنا – حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی گفت: رسالت ائمه جمعه در امت اسلامی خیلی زیاد خطیر و همچنین ارزشمند می باشد، چراکه نقش روشنگری، هدایتگری، بصیریت افزایی و همچنین آگاهی بخشی امت اسلام را بر عهده دارند.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا در قم، آن مرجع تقلید شامگاه دوشنبه در دیدار جمعی از علما و همچنین ائمه جمعه ایالت های متنوع و گوناگون و مختلف هندوستان اظهار داشت: نمازجمعه عبادت فرهنگی و اجتماعی خیلی زیاد مهمی می باشد و همچنین طبق روایت اهل بیت (ع) ائمه جمعه بایستی و حتما در دو خطبه نماز، سیاست جهانی و همچنین رخدادهایی که در دنیا اتفاق می افتد را بداند و همچنین جهت شهروندان و مردم شهر تشریح کند، دوستان و همچنین دشمنان اسلام و همچنین نقشه دشمنان را بشناسد و همچنین به بینش تمام تبیین و همچنین شهروندان و مردم شهر را بیدار کند.

او افزود: در قرآن کریم هیچ تیمی به مقدار و اندازه علما تکریم نشده و همچنین هیچ تیمی نسبت به آن قشر وظیفه سنگین و همچنین خطیری بر دوش ندارد، چرا که اشخاص شایسته و همچنین برجسته بایستی و حتما آن رسالت را بردوش بگیرند.

آیت الله نوری همدانی با گفتن آنکه سمت نمازجمعه از نظر فرهنگی و اجتماعی و همچنین فرهنگی خیلی زیاد مهم می باشد، گفت: تا کسی فقیه و همچنین اسلام شناس به تمام معنا نباشد نمی تواند امام و پیشوا جمعه باشد مگر آنکه از طرف فردی که در صدر می باشد مجاز باشد.

آن مرجع تقلید گفت: امروز انجام وظیفه خیلی زیاد مشکل می باشد و همچنین ما بایستی و حتما در راستای انجام وظیفه خود با تمام وجود تلاش کنیم، شهروندان و مردم شهر، مسلمانان، محرومان و همچنین مظلومان اکنون آگاهی و همچنین هوشیاری پیدا کرده و همچنین بعد از انقلاب شهروندان و مردم شهر مستکبران را به خوبی شناخته و همچنین جنایات آنها نیز برملا شد.

او افزود: امام و پیشوا راحل نقاب استکبار را کنار زده و همچنین چهره شوم و همچنین استکباری آنها را جهت جهانیان نمایان کرد، فرانسه، انگلستان و همچنین آلمان چه کار کردند که مسلمانان عقب نشینی کنند، آنها دیدند دین و همچنین علما باعث پیشرفت اسلامی شده می باشد به همین دلیل فرهنگ و همچنین سیاست خود را بر ما تحمیل و همچنین دین را تهی کردند و همچنین باعث شدند علما از صحنه خارج شده و همچنین سالها میدان دار شدند.

آیت الله نوری همدانی ادامه داد: امروز شهروندان و مردم شهر بایستی و حتما بدانند تمام آن عقب ماندگی و همچنین انحطاط ها از طرف استکبار بوده می باشد لذا ما بایستی و حتما منسجم باشیم. دشمنان حکومت را از ما گرفتند درحالیکه اسلام حکومت و همچنین هدایت را به علما داده می باشد.

او یادآورشد: ما فقه خود را از خداوند گرفتیم ، خداوند اولین کسی را خلق کرده رهبر می باشد و همچنین آخرین کسی که قبض روح می می شود نیز رهبر می باشد و همچنین در صورتی که دو فرد یا شخص زنده بمانند یکی از آنها رهبر می باشد.

آن مرجع تقلید گفتن داشت: دشمنان از راه های متنوع و گوناگون و مختلف دنبال اختلاف افکنی خواهند بود، دشمنان با حضور در عربستان با وهابیت رقص شمشیر انجام داده و همچنین عربستان هم صهیونیست ها را حمایت می کند.

او گفت: آنها داعش خود خوانده را طوری تربیت کردند که کشتن مسلمانان را واجب بدانند و همچنین ایران هراسی و همچنین شیعه هراسی را ترویج کرده و همچنین حمایت می کنند.

آیت الله نوری همدانی با گفتن آنکه عزت اسلام در جهاد و همچنین شهادت می باشد، ابراز داشت: تا مسلمانان مجاهد نباشند نمی توانند خود را نجات دهند، اسلام در سایه جهاد، عزت پیدا می کند.

او تصریح کرد: آنکه هندوستان با اسرائیل ارتباط و رابطه برقرار می کند، آن باعث تاسف می باشد. بایستی و حتما فریاد بزنید، اسلام هیشه فریادگر می خواهد، گاندی تو با وجودی که مسلمان نبود جهاد کرده و همچنین استقلال هندوستان را رقم زد.

حضرت آیت الله نوری همدانی: عزت اسلام در جهاد و همچنین شهادت می باشد در تاریخ ۲۰۱۷-۰۸-۲۱ ۲۱:۰۰:۵۳ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان