حضرت آیت الله نوری همدانی: طلاب از فضای مجازی جهت معرفی جریان غدیر بهره بگیرند

noori حضرت آیت الله نوری همدانی: طلاب از فضای مجازی جهت معرفی جریان غدیر بهره بگیرند

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی تاکید کرد: طلاب نباید از فرصتها و همچنین تهدیدات فضای مجازی غافل باشند بلکه بایستی و حتما از آن فضا جهت معرفی تکر غدیر بهره برداری کنند.

به به گفته شفقنا، آن مرجع تقلید در دیدار عده ای از طلاب و همچنین مبلغان اعزامی به مناسبت دهه ولایت اظهار داشت: بایستی و حتما از آن فرصت جهت معرفی اسلام ناب بهره گرفت.

او غدیر را سرمایه بزرگی جهت همه مسلمانان دانسته و همچنین در ادامه گفت: جشن های غدیر بایستی و حتما خیلی زیاد پررنگ برگزار می شود و همچنین عقاید خود را به دور از تفرقه افکنی، اختلاف و همچنین دشمنی به جهانیان معرفی کنیم.

آیت الله نوری همدانی گفتن داشت: جهان امروز تشنه معارف ناب اهلبیت علیهم السلام می باشد و همچنین پیشامد جدید امامت و همچنین رهبری از موضوعات خیلی زیاد مهمی می باشد و همچنین شاید بگویم مهمترین پیشامد جدید می باشد زیرا و به درستی که آنان مجری برنامه جذاب و جالب و خوب الهی و همچنین دستورات پروردگار متعال خواهند بود و همچنین قرآن را اجرا کرده و همچنین به عرصه زندگی می آورند و همچنین هدایت بشریت را عهده دار می شوند؛ امامت می باشد براین اساس می باشد که فرمود اولین انسان که خلق شد و همچنین آخرین انسان هم که از دنیا میرود امام و پیشوا و همچنین رهبر می باشد.

او تصریح کرد: امروز طلاب و همچنین فضلا از فرصتها و همچنین تهدیدات فضای مجازی غافل نباشند بلکه از فرصت های آن فضا جهت معرفی جریان و همچنین فکر کردن و اندیشیدن غدیر بهرمند شوند و همچنین اسلام محمدی را به دنیا معرفی کنند و همچنین تهدید شبهه افکنی اعتقادی را که عمده آن هم نسبت به جایگاه امامت و همچنین ولایت ورهبری می باشد را پاسخ دهند تا خدای ناخواسته انحرافی پیش نیاید.

آن مرجع تقلید در ادامه گفت: ما با تاکید و همچنین پافشاری بر اصول خود توصیه می کنیم از اختلاف افکنی جلوگیری می شود که دشمن با اختلاف بین شیعه و همچنین سنی در پی آن هم می باشد که اصل اسلام را ضربه بزند.

حضرت آیت الله نوری همدانی: طلاب از فضای مجازی جهت معرفی جریان غدیر بهره بگیرند در تاریخ ۲۰۱۷-۰۸-۲۷ ۲۰:۴۸:۰۹ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان