حضرت آیت الله نوری همدانی: طلاب از فضای مجازی جهت معرفی جریان غدیر بهره بگیرند

noori حضرت آیت الله نوری همدانی: طلاب از فضای مجازی جهت معرفی جریان غدیر بهره بگیرند

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی تاکید کرد: طلاب نباید از فرصتها و همچنین تهدیدات فضای مجازی غافل باشند بلکه بایستی و حتما از آن فضا جهت معرفی تکر غدیر بهره برداری کنند.

به به گفته شفقنا، آن مرجع تقلید در دیدار عده ای از طلاب و همچنین مبلغان اعزامی به مناسبت دهه ولایت اظهار داشت: بایستی و حتما از آن فرصت جهت معرفی اسلام ناب بهره گرفت.

او غدیر را سرمایه بزرگی جهت همه مسلمانان دانسته و همچنین در ادامه گفت: جشن های غدیر بایستی و حتما خیلی زیاد پررنگ برگزار می شود و همچنین عقاید خود را به دور از تفرقه افکنی، اختلاف و همچنین دشمنی به جهانیان معرفی کنیم.

آیت الله نوری همدانی گفتن داشت: جهان امروز تشنه معارف ناب اهلبیت علیهم السلام می باشد و همچنین پیشامد جدید امامت و همچنین رهبری از موضوعات خیلی زیاد مهمی می باشد و همچنین شاید بگویم مهمترین پیشامد جدید می باشد زیرا و به درستی که آنان مجری برنامه جذاب و جالب و خوب الهی و همچنین دستورات پروردگار متعال خواهند بود و همچنین قرآن را اجرا کرده و همچنین به عرصه زندگی می آورند و همچنین هدایت بشریت را عهده دار می شوند؛ امامت می باشد براین اساس می باشد که فرمود اولین انسان که خلق شد و همچنین آخرین انسان هم که از دنیا میرود امام و پیشوا و همچنین رهبر می باشد.

او تصریح کرد: امروز طلاب و همچنین فضلا از فرصتها و همچنین تهدیدات فضای مجازی غافل نباشند بلکه از فرصت های آن فضا جهت معرفی جریان و همچنین فکر کردن و اندیشیدن غدیر بهرمند شوند و همچنین اسلام محمدی را به دنیا معرفی کنند و همچنین تهدید شبهه افکنی اعتقادی را که عمده آن هم نسبت به جایگاه امامت و همچنین ولایت ورهبری می باشد را پاسخ دهند تا خدای ناخواسته انحرافی پیش نیاید.

آن مرجع تقلید در ادامه گفت: ما با تاکید و همچنین پافشاری بر اصول خود توصیه می کنیم از اختلاف افکنی جلوگیری می شود که دشمن با اختلاف بین شیعه و همچنین سنی در پی آن هم می باشد که اصل اسلام را ضربه بزند.

حضرت آیت الله نوری همدانی: طلاب از فضای مجازی جهت معرفی جریان غدیر بهره بگیرند در تاریخ ۲۰۱۷-۰۸-۲۷ ۲۰:۴۸:۰۹ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn