حضرت آیت الله نوری همدانی: به حفظ بیت المال کمتر اهمیت داده می می شود

نوری حضرت آیت الله نوری همدانی: به حفظ بیت المال کمتر اهمیت داده می می شود

شفقنا – حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی گفت: امام و پیشوا راحل تلاش بسیاری جهت پیروزی انقلاب و همچنین نشرآزموه های دین و همچنین انقلاب انجام داده اند، نباید از کنار آرمانهای انقلاب و همچنین امام و پیشوا راحل به راحتی گذشت بلکه بر هر فردی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد آن هم آرمانها را نشر و همچنین توسعه دهد.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا در قم، آن مرجع تقلید ظهر امروز در دیدار روسای کلانتری های ناجا با گفتن آنکه حفظ امنیت بر همه مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری و همچنین ضروری می باشد، اظهارداشت: آمریکا جهت سلطه بر جهان بمب اتم درست می کند، ولی باید توجه داشت به ما که جهت دفاع ازکشور و همچنین اراضی خود تلاش می کنیم می نامند موشک نسازید، آن سخن گزاف و همچنین نادرستی می باشد که آنها می نامند.

او با گفتن آنکه  آمریکا و همچنین اسرائیل درمقابل اسلام  به دشمنی پرداخته اند و همچنین روز به روز به دشمنی خود افزوند تا اسلام را از میان بردارند، افزود: امام و پیشوا راحل با حرکت خود چهره خبیث دشمن را جهت همگان آشکارکرد.

آیت الله نوری همدانی بر حفظ آمادگی علمی، فرهنگی، سیاسی و همچنین دفاعی و همچنین تجهیزاتی و همچنین تمرینی در مقابل دشمنان تاکید کرد.

او گفتن داشت: امام و پیشوا راحل با تلاش خود نظام ولائی بنیانگذاری کرد و همچنین اکنون برقرار و همچنین پایدار می باشد و همچنین به همین دلیل پیروی از دستورات ولی فقیه امرلازم و همچنین ضروری می باشد.

استاد حوزه علمیه با گفتن آنکه شخصیتهایی مانند طلحه و همچنین زبیر جهت رسیدن به مقام دنیا با حضرت علی(ع) بیعت کرده اند، در آن هم جلسه به خصوص حضرت امیر(ع) برحفظ بیت المال تاکید فراوانی کرده بودند، افزود: حفظ بیت المال از مسائل مهم در جامعه می باشد که متأسفانه کمتر به آن هم توجه می می شود و همچنین هرکسی که بی توجه به بیت المال باشد بایستی و حتما در روز قیامت پاسخگو باشد.

آیت الله نوری همدانی گفت: زمانی که حضرت علی(ع) حاضر به دادن پست و همچنین مقام به طلحه و همچنین زبیر نشدند، آنها هم دست از پیروی از ولایت برداشتند و همچنین باره جنگ جمل رابه راه انداختند.

او برحفظ اسلام و همچنین انقلاب، دفاع از تمامیت اراضی کشور و همچنین حفظ هوشیاری در مقابل دشمنان تاکید و همچنین امنیت را پیشامد جدید مهم درهر نظامی دانست و همچنین ابرازداشت: در صورتی که امنیت درکشوری نباشد نظام پایدار نخواهد ماند و همچنین گرفتار هرج و همچنین مرج خواهد شد.

حضرت آیت الله نوری همدانی: به حفظ بیت المال کمتر اهمیت داده می می شود در تاریخ ۲۰۱۷-۰۹-۰۳ ۱۴:۴۰:۳۸ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn