حضرت آیت الله نوری همدانی: به حفظ بیت المال کمتر اهمیت داده می می شود

نوری حضرت آیت الله نوری همدانی: به حفظ بیت المال کمتر اهمیت داده می می شود

شفقنا – حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی گفت: امام و پیشوا راحل تلاش بسیاری جهت پیروزی انقلاب و همچنین نشرآزموه های دین و همچنین انقلاب انجام داده اند، نباید از کنار آرمانهای انقلاب و همچنین امام و پیشوا راحل به راحتی گذشت بلکه بر هر فردی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد آن هم آرمانها را نشر و همچنین توسعه دهد.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا در قم، آن مرجع تقلید ظهر امروز در دیدار روسای کلانتری های ناجا با گفتن آنکه حفظ امنیت بر همه مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری و همچنین ضروری می باشد، اظهارداشت: آمریکا جهت سلطه بر جهان بمب اتم درست می کند، ولی باید توجه داشت به ما که جهت دفاع ازکشور و همچنین اراضی خود تلاش می کنیم می نامند موشک نسازید، آن سخن گزاف و همچنین نادرستی می باشد که آنها می نامند.

او با گفتن آنکه  آمریکا و همچنین اسرائیل درمقابل اسلام  به دشمنی پرداخته اند و همچنین روز به روز به دشمنی خود افزوند تا اسلام را از میان بردارند، افزود: امام و پیشوا راحل با حرکت خود چهره خبیث دشمن را جهت همگان آشکارکرد.

آیت الله نوری همدانی بر حفظ آمادگی علمی، فرهنگی، سیاسی و همچنین دفاعی و همچنین تجهیزاتی و همچنین تمرینی در مقابل دشمنان تاکید کرد.

او گفتن داشت: امام و پیشوا راحل با تلاش خود نظام ولائی بنیانگذاری کرد و همچنین اکنون برقرار و همچنین پایدار می باشد و همچنین به همین دلیل پیروی از دستورات ولی فقیه امرلازم و همچنین ضروری می باشد.

استاد حوزه علمیه با گفتن آنکه شخصیتهایی مانند طلحه و همچنین زبیر جهت رسیدن به مقام دنیا با حضرت علی(ع) بیعت کرده اند، در آن هم جلسه به خصوص حضرت امیر(ع) برحفظ بیت المال تاکید فراوانی کرده بودند، افزود: حفظ بیت المال از مسائل مهم در جامعه می باشد که متأسفانه کمتر به آن هم توجه می می شود و همچنین هرکسی که بی توجه به بیت المال باشد بایستی و حتما در روز قیامت پاسخگو باشد.

آیت الله نوری همدانی گفت: زمانی که حضرت علی(ع) حاضر به دادن پست و همچنین مقام به طلحه و همچنین زبیر نشدند، آنها هم دست از پیروی از ولایت برداشتند و همچنین باره جنگ جمل رابه راه انداختند.

او برحفظ اسلام و همچنین انقلاب، دفاع از تمامیت اراضی کشور و همچنین حفظ هوشیاری در مقابل دشمنان تاکید و همچنین امنیت را پیشامد جدید مهم درهر نظامی دانست و همچنین ابرازداشت: در صورتی که امنیت درکشوری نباشد نظام پایدار نخواهد ماند و همچنین گرفتار هرج و همچنین مرج خواهد شد.

حضرت آیت الله نوری همدانی: به حفظ بیت المال کمتر اهمیت داده می می شود در تاریخ ۲۰۱۷-۰۹-۰۳ ۱۴:۴۰:۳۸ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان