حضرت آیت الله نوری همدانی: از انجام عملی که سبب وهن عزای سیدالشهدا می می شود خودداری کنیم

noori حضرت آیت الله نوری همدانی: از انجام عملی که سبب وهن عزای سیدالشهدا می می شود خودداری کنیم

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی با تاکید بر لزوم برپایی باشکوه مجالس عزاداری سیدالشهدا گفت: بایستی و حتما مراقب بود عملی که موجب وهن عزای سید الشهدا علیه السلام باشد انجام ندهیم.

به به گفته شفقنا، آن مرجع تقلید در دیدار مبلغان اظهار داشت: بار دیگر در آستانه ماه محرم الحرام واقع شده ایم ماهی که بایستی و حتما همه جهت برپایی عزای سید الشهدا به میدان بیایند و همچنین عزاداری آل رسول را به بهترین وجه برپا نمایند.

او با گفتن آنکه بایستی و حتما نوکری آن خاندان را جهت خود افتخاری پهناور و بزرگ بدانیم، گفت: گفتن شعارهای سید الشهدا علیه السلام و همچنین تبیین آن هم از وظایف بزرگی می باشد که در آن ایام بایستی و حتما به آن هم پرداخت.

آیت الله نوری همدانی ابراز داشت: همگان بایستی و حتما بدانند قیام امام و پیشوا حسین علیه السلام جهت ماندگاری دین پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اکرم و همچنین جلوگیری از انحراف در آنست و همچنین درواقع جهت مبارزه با ظلم وستم و همچنین فساد حاکمانی بود که بنام اسلام حکومت می کردند و همچنین انحراف اساسی در دین ساخته یا ایجاد کرده بودند.

او افزود: امام و پیشوا حسین علیه السلام به همه عالم پیام می دهد ظلم ستیز باشید و همچنین در مقابل ستمگران سکوت نکنید و همچنین براین اساس می باشد که دشمن از محرم و همچنین عاشورا و همچنین عزاداری های ما در هراس می باشد و همچنین آن ما را براین داشته تا به بهترین وجه عزای اهلبیت علیهم السلام را اقامه کنیم و همچنین از هیچ عملی جهت نمایش باشکوه عزاداری کوتاهی نکنیم.

آن مرجع تقلید یادآور شد: بایستی و حتما مراقب بود عملی که موجب وهن عزای سید الشهدا علیه السلام باشد انجام ندهیم زیرا و به درستی که دشمن از آن هم جهت تخریب وجهه تشیع بهره بری و استفاده می کند به عنوان نمونه ما قمه زنی را جایز نمی دانیم تو می بینید فیلم دیدنی و جذاب قمه زنی را بر می دارند و همچنین به کشورهای دیگر می برند و همچنین شیعه را به دروغ خشن معرفی می کنند و همچنین موجب گمراهی شهروندان و مردم شهر می شوند ولی بایستی و حتما بدانیم همه جا در آن ایام بایستی و حتما آثار عزا داشته باشد و همچنین همه در آن مجالس شرکت و همچنین عزاداری نمایند زیرا و به درستی که آنچه در طول تاریخ توانسته بود شبهات را ازبین ببرد همین عزاداری ها بود که انجام می گیرد.

حضرت آیت الله نوری همدانی: از انجام عملی که سبب وهن عزای سیدالشهدا می می شود خودداری کنیم در تاریخ ۲۰۱۷-۰۹-۱۹ ۱۵:۴۷:۰۶ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان