حضرت آیت الله نوری همدانی: از انجام عملی که سبب وهن عزای سیدالشهدا می می شود خودداری کنیم

noori حضرت آیت الله نوری همدانی: از انجام عملی که سبب وهن عزای سیدالشهدا می می شود خودداری کنیم

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی با تاکید بر لزوم برپایی باشکوه مجالس عزاداری سیدالشهدا گفت: بایستی و حتما مراقب بود عملی که موجب وهن عزای سید الشهدا علیه السلام باشد انجام ندهیم.

به به گفته شفقنا، آن مرجع تقلید در دیدار مبلغان اظهار داشت: بار دیگر در آستانه ماه محرم الحرام واقع شده ایم ماهی که بایستی و حتما همه جهت برپایی عزای سید الشهدا به میدان بیایند و همچنین عزاداری آل رسول را به بهترین وجه برپا نمایند.

او با گفتن آنکه بایستی و حتما نوکری آن خاندان را جهت خود افتخاری پهناور و بزرگ بدانیم، گفت: گفتن شعارهای سید الشهدا علیه السلام و همچنین تبیین آن هم از وظایف بزرگی می باشد که در آن ایام بایستی و حتما به آن هم پرداخت.

آیت الله نوری همدانی ابراز داشت: همگان بایستی و حتما بدانند قیام امام و پیشوا حسین علیه السلام جهت ماندگاری دین پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اکرم و همچنین جلوگیری از انحراف در آنست و همچنین درواقع جهت مبارزه با ظلم وستم و همچنین فساد حاکمانی بود که بنام اسلام حکومت می کردند و همچنین انحراف اساسی در دین ساخته یا ایجاد کرده بودند.

او افزود: امام و پیشوا حسین علیه السلام به همه عالم پیام می دهد ظلم ستیز باشید و همچنین در مقابل ستمگران سکوت نکنید و همچنین براین اساس می باشد که دشمن از محرم و همچنین عاشورا و همچنین عزاداری های ما در هراس می باشد و همچنین آن ما را براین داشته تا به بهترین وجه عزای اهلبیت علیهم السلام را اقامه کنیم و همچنین از هیچ عملی جهت نمایش باشکوه عزاداری کوتاهی نکنیم.

آن مرجع تقلید یادآور شد: بایستی و حتما مراقب بود عملی که موجب وهن عزای سید الشهدا علیه السلام باشد انجام ندهیم زیرا و به درستی که دشمن از آن هم جهت تخریب وجهه تشیع بهره بری و استفاده می کند به عنوان نمونه ما قمه زنی را جایز نمی دانیم تو می بینید فیلم دیدنی و جذاب قمه زنی را بر می دارند و همچنین به کشورهای دیگر می برند و همچنین شیعه را به دروغ خشن معرفی می کنند و همچنین موجب گمراهی شهروندان و مردم شهر می شوند ولی بایستی و حتما بدانیم همه جا در آن ایام بایستی و حتما آثار عزا داشته باشد و همچنین همه در آن مجالس شرکت و همچنین عزاداری نمایند زیرا و به درستی که آنچه در طول تاریخ توانسته بود شبهات را ازبین ببرد همین عزاداری ها بود که انجام می گیرد.

حضرت آیت الله نوری همدانی: از انجام عملی که سبب وهن عزای سیدالشهدا می می شود خودداری کنیم در تاریخ ۲۰۱۷-۰۹-۱۹ ۱۵:۴۷:۰۶ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn