حضرت آیت الله مکارم شیرازی: محبّان امام و پیشوا علی در جشنهای غدیر از گفتن سخنان تفرقه آمیز بپرهیزند

makarem 83 حضرت آیت الله مکارم شیرازی: محبّان امام و پیشوا علی در جشنهای غدیر از گفتن سخنان تفرقه آمیز بپرهیزند

شفقنا- حضرت آیت الله العظمى مکارم شیرازى در پیامی به مناسبت عید غدیر، مسلمانان را به وحدت در برابر ظالمان و همچنین خودکامگان دعوت کرد.

به نقل از شفقنا، متن پیام آن مرجع تقلید به مناسبت فرارسیدن عید غدیر به شرح زیر می باشد:

در دنیایى که ظلم و همچنین ستم، تبعیض‌ها و همچنین بى‌عدالتى‌ها، و همچنین انواع مفاسد اخلاق حاکم می باشد، دهه غدیر فرصت خیلی زیاد خوبى به همه مسلمانان (نه تنها و فقط شیعیان) مى‌دهد که به زندگى پر رمز و همچنین راز و همچنین آموزنده امیر مومنان على(ع) آشناتر شوند و همچنین راه بهتر زیستن را بیاموزند.

آن هم آقاى بزرگوارى که حتى براى برادرش با دیگران کمترین امتیازى در برابر قانون الهى قائل نبود و همچنین گرفتن پوست جوى از دهان مورچه‌اى را با تمام ثروت‌هاى دنیا برابر نمى‌دانست.

چه خوب می باشد که مسلمانان همگى گرد مشعل غدیر گردآیند و همچنین دست اتحاد به هم دهند و همچنین در برابر ظالمان و همچنین خودکامگانى که آنها را به جان هم مى‌اندازند تا هستى آن هم‌ها را غارت کنند و همچنین فرهنگ فاسد خود را بر آن هم‌ها تحمیل نمایند، بایستند.

امیدوارم دوستان مولا(ع) از سخنانى که موجب تفرقه می باشد بپرهیزند و همچنین در مراسم جشن‌هاى شادى غدیر مسائل اخلاقى را کاملاً رعایت کنند.

السلام علیک یا امیرالمومنین یا على بن ابى طالب.

حضرت آیت الله مکارم شیرازی: محبّان امام و پیشوا علی در جشنهای غدیر از گفتن سخنان تفرقه آمیز بپرهیزند در تاریخ ۲۰۱۷-۰۸-۲۶ ۱۱:۲۴:۱۸ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان