حضرت آیت الله مکارم شیرازی: محبّان امام و پیشوا علی در جشنهای غدیر از گفتن سخنان تفرقه آمیز بپرهیزند

makarem 83 حضرت آیت الله مکارم شیرازی: محبّان امام و پیشوا علی در جشنهای غدیر از گفتن سخنان تفرقه آمیز بپرهیزند

شفقنا- حضرت آیت الله العظمى مکارم شیرازى در پیامی به مناسبت عید غدیر، مسلمانان را به وحدت در برابر ظالمان و همچنین خودکامگان دعوت کرد.

به نقل از شفقنا، متن پیام آن مرجع تقلید به مناسبت فرارسیدن عید غدیر به شرح زیر می باشد:

در دنیایى که ظلم و همچنین ستم، تبعیض‌ها و همچنین بى‌عدالتى‌ها، و همچنین انواع مفاسد اخلاق حاکم می باشد، دهه غدیر فرصت خیلی زیاد خوبى به همه مسلمانان (نه تنها و فقط شیعیان) مى‌دهد که به زندگى پر رمز و همچنین راز و همچنین آموزنده امیر مومنان على(ع) آشناتر شوند و همچنین راه بهتر زیستن را بیاموزند.

آن هم آقاى بزرگوارى که حتى براى برادرش با دیگران کمترین امتیازى در برابر قانون الهى قائل نبود و همچنین گرفتن پوست جوى از دهان مورچه‌اى را با تمام ثروت‌هاى دنیا برابر نمى‌دانست.

چه خوب می باشد که مسلمانان همگى گرد مشعل غدیر گردآیند و همچنین دست اتحاد به هم دهند و همچنین در برابر ظالمان و همچنین خودکامگانى که آنها را به جان هم مى‌اندازند تا هستى آن هم‌ها را غارت کنند و همچنین فرهنگ فاسد خود را بر آن هم‌ها تحمیل نمایند، بایستند.

امیدوارم دوستان مولا(ع) از سخنانى که موجب تفرقه می باشد بپرهیزند و همچنین در مراسم جشن‌هاى شادى غدیر مسائل اخلاقى را کاملاً رعایت کنند.

السلام علیک یا امیرالمومنین یا على بن ابى طالب.

حضرت آیت الله مکارم شیرازی: محبّان امام و پیشوا علی در جشنهای غدیر از گفتن سخنان تفرقه آمیز بپرهیزند در تاریخ ۲۰۱۷-۰۸-۲۶ ۱۱:۲۴:۱۸ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn