حضرت آیت الله مکارم شیرازی: از غدیر نمی قدرت صرفنظر کرد

مکارم 4 حضرت آیت الله مکارم شیرازی: از غدیر نمی قدرت صرفنظر کرد

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی ضمن تقدیر از مشارکت شهروندان و مردم شهر در اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های غدیر و همچنین بویژه راهپیمایی روز غدیر در قم گفت: امید می باشد نظیر آن راهپیمایی در شهرهای دیگر هم برگزار شده و همچنین غدیر از انزوا و همچنین مظلومیت درآید.

به نقل از شفقنا، آن مرجع تقلید امروز در درس خارج فقه خود در مسجد اعظم از برنامه جذاب و جالب و خوب های مردمی در روز غدیر تقدیر کرد و همچنین اظهار داشت: الحمدلله مراسم غدیر با شکوه هرچه تمامتر برگزار شد و همچنین شهروندان و مردم شهر بهتر از سال شمسی های قبل در آن باره سرمایه گذاری معنوی کردند.

او با اشاره به نخستین راهپیمایی مردمی غدیر در کشور گفتن کرد: راهپیمایی عظیم بین حرم حضرت معصومه(س) تا مسجد جمکران خیلی باشکوه و همچنین باعظمت بود که جهت اولین بار برگزار شد و همچنین امید می رود پایه ای جهت سالهای بعدی می شود و همچنین در شهرهای متنوع و گوناگون و مختلف غدیر را با راهپیمایی های باشکوه نشان دهند و همچنین غدیر از انزوا و همچنین مظلومیت درآید.

آیت الله مکارم شیرازی از نحوه انعکاس آن برنامه جذاب و جالب و خوب در صدا و همچنین سیمای مرکز قم انتقاد کرد و همچنین گفت: صدا و همچنین سیمای قم آن راهپیمایی را خوب منعکس نکرد ولی باید توجه داشت صدا و همچنین سیمای تهران به خوبی منعکس و همچنین سرمایه گذاری خوبی جهت غدیر کردند.

او ابراز امیدواری کرد: برکاتی در سایه آن برنامه جذاب و جالب و خوب جهت همه حاصل می شود زیرا و به درستی که از غدیر نمی قدرت صرفنظر کرد و همچنین تفاوت آن هم با دیگر مناسبتها روشن می باشد.

حضرت آیت الله مکارم شیرازی: از غدیر نمی قدرت صرفنظر کرد در تاریخ ۲۰۱۷-۰۹-۱۰ ۱۲:۱۴:۵۵ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn