حضرت آیت الله مکارم شیرازی: از غدیر نمی قدرت صرفنظر کرد

مکارم 4 حضرت آیت الله مکارم شیرازی: از غدیر نمی قدرت صرفنظر کرد

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی ضمن تقدیر از مشارکت شهروندان و مردم شهر در اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب های غدیر و همچنین بویژه راهپیمایی روز غدیر در قم گفت: امید می باشد نظیر آن راهپیمایی در شهرهای دیگر هم برگزار شده و همچنین غدیر از انزوا و همچنین مظلومیت درآید.

به نقل از شفقنا، آن مرجع تقلید امروز در درس خارج فقه خود در مسجد اعظم از برنامه جذاب و جالب و خوب های مردمی در روز غدیر تقدیر کرد و همچنین اظهار داشت: الحمدلله مراسم غدیر با شکوه هرچه تمامتر برگزار شد و همچنین شهروندان و مردم شهر بهتر از سال شمسی های قبل در آن باره سرمایه گذاری معنوی کردند.

او با اشاره به نخستین راهپیمایی مردمی غدیر در کشور گفتن کرد: راهپیمایی عظیم بین حرم حضرت معصومه(س) تا مسجد جمکران خیلی باشکوه و همچنین باعظمت بود که جهت اولین بار برگزار شد و همچنین امید می رود پایه ای جهت سالهای بعدی می شود و همچنین در شهرهای متنوع و گوناگون و مختلف غدیر را با راهپیمایی های باشکوه نشان دهند و همچنین غدیر از انزوا و همچنین مظلومیت درآید.

آیت الله مکارم شیرازی از نحوه انعکاس آن برنامه جذاب و جالب و خوب در صدا و همچنین سیمای مرکز قم انتقاد کرد و همچنین گفت: صدا و همچنین سیمای قم آن راهپیمایی را خوب منعکس نکرد ولی باید توجه داشت صدا و همچنین سیمای تهران به خوبی منعکس و همچنین سرمایه گذاری خوبی جهت غدیر کردند.

او ابراز امیدواری کرد: برکاتی در سایه آن برنامه جذاب و جالب و خوب جهت همه حاصل می شود زیرا و به درستی که از غدیر نمی قدرت صرفنظر کرد و همچنین تفاوت آن هم با دیگر مناسبتها روشن می باشد.

حضرت آیت الله مکارم شیرازی: از غدیر نمی قدرت صرفنظر کرد در تاریخ ۲۰۱۷-۰۹-۱۰ ۱۲:۱۴:۵۵ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان