حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: کرسی غدیرشناسی در مراکز معتبر علمی جهان تاسیس می شود

IMG 5460 حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: کرسی غدیرشناسی در مراکز معتبر علمی جهان تاسیس می شود

شفقنا- دهمین اجلاس سالانه غدیر با حضور علما، فضلا، اساتید و همچنین محققان حوزه و همچنین دانشگاه و همچنین شیفتگان امیرالمومنین و همچنین با خواندن و قرائت پیام حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در مشهد آغاز به کار کرد.

به به گفته شفقنا، متن پیام آن مرجع تقلید بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله الّذی جعل إکمال دینه و همچنین إتمام نعمته بولایه امیرالمؤمنین و همچنین الائمه المعصومین علیهم السلام

عید اکمال دین و همچنین اتمام نعمت، و همچنین عید اعلام ولایت را به همه مسلمانان جهان و همچنین شیعیان با اخلاص و همچنین غدیریان پاک‌گوهر، تبریک و همچنین تهنیت عرض می‌کنم.

همایش سالانه غدیر در مشهد مقدّس در جوار مضجع نورانی حضرت ثامن الحجج علیّ بن موسی الرضا علیه و همچنین علیهم آلاف التحیه و همچنین الثناء فرصت گرانقدر و همچنین ارزشمندی می باشد که دوستداران اهل البیت علیهم‌السلام، بار دیگر شخصیت و همچنین هویّت مکتبی خود را به جهانیان نشان داده، و همچنین بر چنین مقام گران‌بها و همچنین والائی افتخار نمایند؛ فرصتی که در آن هم، فرهنگ غنیّ غدیر- که آن هم فرهنگ واقعی و همچنین حقیقی اسلام، و همچنین بلکه فرهنگ واقعی تمام ادیان آسمانی می باشد- را به تشنگان حقایق اصیل و همچنین معنویت، و همچنین طالبان معرفت و همچنین کمال، معرّفی نمایند. نردبان سیر و همچنین ترقّی و همچنین فتح قلّه‌های معرفت غدیر می باشد، و همچنین راه حفظ استقلال و همچنین عظمت کشور و همچنین دفع استضعاف و همچنین استکبار، تمسّک به غدیر و همچنین الهام از مفاهیم غدیر می باشد.

بازگویی داستان غدیر جهت شهروندان و مردم شهر بخصوص جوانان و نوجوانان و همچنین جوانان عزیز که داستان یک تاریخ جاودان و همچنین ماندنی می باشد، وظیفه بزرگان و همچنین دانشمندان دینی، و همچنین پدران و همچنین مادران می باشد.

معرّفی غدیر، یعنی شناخت الگوی پهناور و بزرگ حیات و همچنین زندگی، و همچنین شناخت راه مستقیم تکامل و همچنین سعادت واقعی که بشریت به آن هم نیازمند می باشد.

مکتب غدیر و همچنین پیام روح‌قسمت و بخش آن هم، بایستی و حتما در تمام مراکز علمی و همچنین حوزه های دینی، تدریس می شود، و همچنین کرسی غدیرشناسی در مراکز معتبر علمی جهان تأسیس گردد تا شهروندان و مردم شهر شناخت واقعی به مبلّغ غدیر، یعنی حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و همچنین آله و همچنین سلم، و همچنین صاحب غدیر که آن هم صاحب ولایت و همچنین امامت و همچنین وصایت می باشد، یعنی حضرت امیرالمؤمنین علی علیه السلام داشته باشند، و همچنین از حیات طیّبه آنان الگو گرفته و همچنین جان خود را سر زنده، و همچنین زندگی خود را جاودانه و همچنین پربرکت و همچنین خدایی نمایند.

در پایان از همه بزرگوارانی که به نوعی در مراسم غدیر و همچنین احیای نام غدیر، زحمت می‌کشند و همچنین بخصوص از خادمان دربار علوی، در آن همایش با عظمت و همچنین نورانی، تشکّر نموده، و همچنین از خداوند متعال مسئلت دارم که همه آنان مشمول عنایات و همچنین توجّهات حضرت ولی عصر ارواح العالمین له الفداء قرار بگیرند؛

اللّهم عجّل فرج ولیّک و همچنین انصره نصراً عزیزاً و همچنین افتح له فتحاً یسیراً بحقّ محمّد و همچنین آله الطاهرین صلوات الله علیهم أجمعین.

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: کرسی غدیرشناسی در مراکز معتبر علمی جهان تاسیس می شود در تاریخ ۲۰۱۷-۰۹-۰۷ ۱۱:۰۵:۵۲ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان