حضرت آیت الله سبحانی در دیدار شهردار قم: جهات معنوی در پارکهای قم توسعه یابد/ مسیر اعطای پروانه ساختمانی به شهروندان و مردم شهر کوتاه می شود

شهردار قم حضرت آیت الله سبحانی در دیدار شهردار قم: جهات معنوی در پارکهای قم توسعه یابد/ مسیر اعطای پروانه ساختمانی به شهروندان و مردم شهر کوتاه می شود

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی سبحانی با تاکید بر آنکه توسعه پارک‌ها نوعی تفریحی و سرگرم شدن شرعی می باشد گفت: فکری داشته باشید تا شرایط معنوی بهتری نیز در پارک‌ها فراهم می شود.

به به گفته شفقنا، آن مرجع تقلید ظهر امروز در دیدار شهردار و همچنین مدیران شهری قم، خطاب به شهردار قم اظهار کرد: در روایت داریم که جمعیتی که فردی را انتخاب می‌کنند در صورتی که او لایق باشد نشان‌گر لیاقت آن هم افرادی می باشد که او همچنین را انتخاب نموده اند و همچنین از آنکه شورای اسلامی شهرستان مجددا تو را انتخاب کرده خوشحالم و همچنین سرویس ها و خدمات تو کاملا مشهود می باشد.

او با تاکید بر آنکه افرادی را جهت کارهای کلیدی انتخاب کنید که پیامدهای بدی نداشته باشد تصریح کرد: بایستی و حتما افرادی در جایگاه‌های اصلی انتخاب شوند که با شهروندان و مردم شهر نرمش داشته باشند و همچنین با دغدغه به دنبال رفع معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر باشند.

آیت الله سبحانی با تاکید بر آنکه مسیر اعطای پروانه ساختمانی به شهروندان و مردم شهر کوتاه می شود خاطرنشان کرد: در بعضی کشورهای خارجی تمام مسائل اداری تنها در یک مرکز انجام می‌می شود؛ اگرچه امکانات در کشور ما به آن حد نیست ولی باید توجه داشت تا حد امکان سرویس ها و خدمات اداری مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به شهروندان و مردم شهر ارائه می شود تا در اندک مدتی کار شهروندان و مردم شهر پیش برود.

او با گفتن آنکه پارک‌ها بایستی و حتما از نظر معنوی نیز توسعه یابند خاطرنشان کرد: قوه انتظامی حتما در پارک‌ها حضور نامحسوس داشته باشند تا کارهای خلاف شرع در آنها انجام نشود؛ وجود پارک در شهرستان امری ضروری می باشد و همچنین جهت تفریح شهروندان و مردم شهر بایستی و حتما افزایش یابد.

آن مرجع تقلید با تاکید بر آنکه توسعه پارک‌ها نوعی تفریحی و سرگرم شدن شرعی می باشد اذعان کرد: فکری داشته باشید تا شرایط معنوی بهتری نیز در پارک‌ها فراهم می شود.

او با اشاره به هزینه‌های بالای گرفتن پروانه‌های ساختمانی گفتن کرد: در صورتی که امکان دارد شرایطی فراهم کنید که در صورتی که شهروندان و مردم شهر خواستند ساختمانی بسازند قبل از اجرا هزینه بسیاری به آنها تحمیل نشود تا بتوانند باب مسکن‌سازی در کشور باز می شود.

آیت الله سبحانی با تاکید بر جایگاه معنوی شهرستان قم تصریح کرد: بزرگراهی در شورای شهرستان قم به عنوان امام و پیشوا صادق ثبت شده و همچنین مستلزم و نیاز می باشد که تابلوهایی در آن مسیر نصب می شود تا نام ویژه‌ای از امام و پیشوا صادق(ع) در آن شهرستان باقی بماند.

حضرت آیت الله سبحانی در دیدار شهردار قم: جهات معنوی در پارکهای قم توسعه یابد/ مسیر اعطای پروانه ساختمانی به شهروندان و مردم شهر کوتاه می شود در تاریخ ۲۰۱۷-۰۹-۱۸ ۱۵:۰۰:۴۹ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان