توصیه حضرت آیت الله سبحانی به طلاب در آغاز سال شمسی تحصیلی: نظم در درس را رعایت کنید

سبحانی  توصیه حضرت آیت الله سبحانی به طلاب در آغاز سال شمسی تحصیلی: نظم در درس را رعایت کنید

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی سبحانی رسیدن به درجه اجتهاد در گرو نظم و همچنین سعی و همچنین کوشش در فهم درس دانست.

به به گفته شفقنا، آن مرجع تقلید در ابتدای درس خارج اصول خود در سال شمسی تحصیلی جدید ابراز داشت: بار دیگر سال شمسی تحصیلی را آغاز می کنیم و همچنین از خداوند می خواهیم در آن سال شمسی که نعمت حیات برقرار می باشد هم ارادتمند بتوان خدمت کرد و همچنین هم طلاب مرتب در درس حاضر شوند.

او از طلاب خواست نظم را در درس رعایت کنند و همچنین افزود: در صورتی که انسان چهار و همچنین پنج سال شمسی یک دوره اصول را به دقت خوانده و همچنین مباحثه کند جهت او کافی می باشد به شرط آنکه هرروز در درس حاضر می شود، مباحثه و همچنین مذاکره کند و همچنین گاهی حاشیه بنویسد.

آیت الله سبحانی ادامه داد: رسیدن به درجه اجتهاد در گرو نظم و همچنین سعی و همچنین کوشش در فهم درس می باشد که در صورتی که آن دو باشد امیدوارم آقایان به آن هم آرزوی پهناور و بزرگ برسند.

توصیه حضرت آیت الله سبحانی به طلاب در آغاز سال شمسی تحصیلی: نظم در درس را رعایت کنید در تاریخ ۲۰۱۷-۰۹-۰۲ ۱۲:۱۱:۵۵ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn