تمجید نماینده حضرت آیت الله سیستانی از پیروزی های اخیر علیه داعش خود خوانده/ لزوم بهره بری و استفاده از عید قربان جهت اشاعه محبت

نماینده مرجعیت تمجید نماینده حضرت آیت الله سیستانی از پیروزی های اخیر علیه داعش خود خوانده/ لزوم بهره بری و استفاده از عید قربان جهت اشاعه محبت

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- نماینده حضرت آیت الله العظمی سیستانی در کربلای معلا در خطبه های نماز جمعه پیروزی های پهناور و بزرگ و همچنین سریع نیروهای عراقی علیه تیم ضد بشری و ترویستی داعش خود خوانده را تبریک گفت و همچنین گفتن کرد: پیروزی های اخیر علیه داعش خود خوانده نقطه قوتی در رهایی از گروههای ضد بشری و ترویستی محسوب می می شود.

به نقل از سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرات نیوز، حجت الاسلام و همچنین المسلمین سید احمد صافی که در حرم مطهر امام و پیشوا حسین(ع)  سخنرانی می کرد، خواستار بهره بری و استفاده از عید سعید قربان جهت اشاعه محبت و همچنین تسامح شد و همچنین اظهار کرد: از خداوند سبحانه و همچنین تعالی مسالت داریم که اعمال حجاج را از آنها قبول کند و همچنین آنها را با سلامتی و همچنین بخشش گناهان به آغوش خانواده هایشان بازگرداند.

حجت الاسلام و همچنین المسلمین صافی افزود: عبد سعید قربان فرصتی جهت ترویج محبت و همچنین تسامح بین شهروندان و همچنین دوری از رفتارهایی می باشد که به آن محبت لطمه می زند. آن عید همچنین فرصتی جهت حل معظلات و مسائل و مشکلات هر روز خدا با درایت و همچنین خویشتنداری نسبت به خشم و همچنین انتقام می باشد علی الخصوص آنکه گاهی اوقات درگیری هایی بین قبایل به گوش می رسد.

او همچنین در ادامه پیروزی های پهناور و بزرگ و همچنین سریع نیروهای عراقی علیه داعش خود خوانده را تبریک گفت و همچنین با گفتن آنکه آن پیروزی ها نقطه قوتی در رهایی از گروههای ضد بشری و ترویستی می باشد، افزود: هماهنگی میان نیروهای عراقی تاثیر روشنی بر روند نبرد علیه داعش خود خوانده داشت.

نماینده حضرت آیت الله العظمی سیستانی در ادامه مسئولین عراقی را به فراهم کردن باره بازگشت آوارگان به منزل و خانه هایشان ترغیب و همچنین بر لزوم حمایت از آنها تاکید کرد.

تمجید نماینده حضرت آیت الله سیستانی از پیروزی های اخیر علیه داعش خود خوانده/ لزوم بهره بری و استفاده از عید قربان جهت اشاعه محبت در تاریخ ۲۰۱۷-۰۹-۰۱ ۱۵:۰۸:۴۸ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان