انتقاد شدید رهبر انقلاب از بی‌عملی مجامع جهانی و همچنین مدعیان حقوق‌بشر در قبال فجایع میانمار

انتقاد شدید رهبر انقلاب از بی‌عملی مجامع جهانی و همچنین مدعیان حقوق‌بشر در قبال فجایع میانمار

|انتقاد شدید رهبر انقلاب از بی‌عملی مجامع جهانی و همچنین مدعیان حقوق‌بشر در قبال فجایع میانمار از مسیح داراب|

صدای شیعه: حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز سه‌شنبه در ابتدای جلسه درس خارج فقه با اشاره به حوادث فاجعه‌آمیز میانمار، از سکوت و همچنین بی‌عملی مجامع جهانی و همچنین مدعیان حقوق بشر در قبال آن فجایع به‌شدت انتقاد کردند و همچنین با تأکید بر آنکه راه حل آن بحث و داستان اقدام عملی کشورهای مسلمان و همچنین فشار سیاسی و همچنین اقتصادی به حکومت بی‌رحم میانمار می باشد، خاطرنشان کردند: جمهوری اسلامی بایستی و حتما علیه ظلم در هر نقطه از جهان، صریح و همچنین شجاعانه، اعلام موضع کند.
حضرت آیت الله خامنه‌ای، تقلیل فاجعه میانمار به یک درگیری مذهبی بین مسلمانان و همچنین بودایی‌ها را نادرست خواندند و همچنین افزودند: البته ممکن می باشد در آن حادثه تعصب مذهبی تأثیر داشته باشد ولی باید توجه داشت آن بحث و داستان، یک بحث و داستان سیاسی می باشد، زیرا مجری آن هم، حکومت میانمار می باشد و همچنین در رأس آن هم حکومت نیز زنی بی‌رحم قرار دارد که برنده جایزه صلح نوبل بوده و همچنین با آن اتفاقات، در واقع، مردن و مرگ جایزه صلح نوبل رقم خورد.
ایشان افزودند: آن فجایع در مقابل چشم کشورها و همچنین دولتهای اسلامی و همچنین مجامع جهانی و همچنین دولتهای ریاکار و همچنین دروغگوی مدعی حقوق بشر از سوی حکومت بی‌رحم میانمار، در حال رخ دادن می باشد.
رهبر انقلاب اسلامی با انتقاد از اکتفا کردن دبیرکل نهاد ملل به محکوم کردن جنایات در میانمار افزودند: مدعیان حقوق بشر که گاهی جهت مجازات یک مجرم در یک کشور، جنجال و همچنین هیاهو می‌کنند، در مقابل کشتار و همچنین آواره شدن دهها هزار فرد یا شخص از شهروندان و مردم شهر میانمار، هیچ عکس‌العملی نشان نمی‌دهند.
حضرت آیت الله خامنه‌ای با تأکید بر لزوم وارد شدن و همچنین اقدام عملی دولتهای اسلامی، گفتند: البته منظور از اقدام عملی، لشکرکشی نیست بلکه بایستی و حتما فشار سیاسی، اقتصادی و همچنین تجاری خود را بر حکومت میانمار افزایش دهند و همچنین علیه آن جنایات در مجامع جهانی فریاد بکشند.
ایشان تشکیل کنفرانس نهاد همکاری اسلامی با موضوع فجایع میانمار را ضروری خواندند و همچنین خاطرنشان کردند: دنیای امروز، دنیای ظلم می باشد و همچنین جمهوری اسلامی بایستی و حتما آن افتخار را جهت خود حفظ کند که علیه ظلم در هر نقطه از جهان، چه در منطقه ها و مناطق اشغالی توسط صهیونیست‌ها، چه در یمن و همچنین بحرین و همچنین چه در میانمار، موضع صریح و همچنین شجاعانه خود را اعلام کند.

انتهای پیام

انتقاد شدید رهبر انقلاب از بی‌عملی مجامع جهانی و همچنین مدعیان حقوق‌بشر در قبال فجایع میانمار در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان