آیت الله مظاهری: ارادت و همچنین مودّت به امام و پیشوا حسین اختصاص به مذهب تشیّع یا دین اسلام ندارد

مظاهری آیت الله مظاهری: ارادت و همچنین مودّت به امام و پیشوا حسین اختصاص به مذهب تشیّع یا دین اسلام ندارد

شفقنا- حضرت آیت الله مظاهری گفت: ارادت و همچنین مودّت به حضرت سیّدالشّهداء«علیه‌السّلام» اختصاص به مذهب تشیّع یا دین اسلام ندارد و همچنین در بین پیروان سایر ادیان و همچنین مذاهب متنوع و گوناگون و مختلف، نیز همواره وجود داشته می باشد.

به به گفته شفقنا، میهمانان خارجی شرکت ‌کننده در پانزدهمین اجلاس بین‌المللی تجلیل از پیرغلامان و همچنین خادمان  حسینی‌، با  آیت‌الله ‌مظاهری دیدار کردند.

آیت الله مظاهری در آن دیدار ضمن خیر مقدم به میهمانان شرکت‌کننده در آن اجلاس، با گفتن روایتی از پیامبراکرم«صلّی‌الله‌علیه وآله وسلّم»، حرارت و همچنین شعلۀ محبّت حضرت اباعبدالله الحسین«علیه‌السّلام» را ابدی و همچنین خاموش‌ناشدنی توصیف کرده و همچنین خاطرنشان ساخت: ارادت و همچنین مودّت به حضرت سیّدالشّهداء«علیه‌السّلام» اختصاص به مذهب تشیّع یا دین اسلام ندارد و همچنین در بین پیروان سایر ادیان و همچنین مذاهب متنوع و گوناگون و مختلف، نیز همواره وجود داشته می باشد و همچنین آن ویژگی، همچنین و علاوه بر آنکه ریشه در احساسات و همچنین عواطف انسانی دارد، معلول اهداف والای نهضت و همچنین قیام امام و پیشوا حسین«علیه‌السّلام» و همچنین درس‌های اخلاقی آن هم قیام الهی می باشد.

ریاست حوزه علمیه اصفهان دراین باره، احیای معروف و همچنین ثواب و فضیلت‌ها و همچنین مقابله با منکر و همچنین رذیلت‌ها و همچنین برقراری عدالت را از مهم‌ترین اهداف اساسی قیام امام و پیشوا حسین«علیه‌السّلام» برشمرده و همچنین افزود: امروز نیز بایستی و حتما آن هم اهداف و همچنین جهت‌گیری‌های اساسی، جهت رفع ظلم از بشریّت، سرمشق همۀ آزادی‌خواهان جهان باشد.

آیت‌الله ‌‌مظاهری در ادامۀ سخنان خود، ضمن تأکید بر اهمیّت و همچنین ضرورت حفظ وحدت و همچنین یکپارچگی بین پیروان ادیان و همچنین مذاهب توحیدی، حرکت و همچنین قیام امام و پیشوا حسین«علیه‌السّلام» را محور وحدت جهانیان علیه ظلم، فساد، تبعیض و همچنین بی‌عدالتی دانسته و همچنین تصریح کرد: در صورتی که همۀ پیروان راستین ادیان و همچنین مذاهب توحیدی، جهت احیای انسانیّت و همچنین فضایل اخلاقی که عصارۀ همۀ ادیان الهی و همچنین توحیدی می باشد با یکدیگر متحد شوند، قطعاً به اهداف متعالی خود خواهند رسید.

پیش از سخنان آیت الله مظاهری چند تن از میهمانان خارجی حاضر در آن دیدار از کشورهای آلمان، عراق، سوریّه، بحرین و همچنین سریلانکا به گفتن نظرات خود در خصوص قیام امام و پیشوا حسین«علیه‌السّلام» و همچنین نهضت حسینی پرداختند.

آیت الله مظاهری: ارادت و همچنین مودّت به امام و پیشوا حسین اختصاص به مذهب تشیّع یا دین اسلام ندارد در تاریخ ۲۰۱۷-۰۹-۱۶ ۱۳:۴۱:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان