"آزادسازی دوم" و همچنین سقوط اسطوره دروغین داعش خود خوانده

"آزادسازی دوم" و همچنین سقوط اسطوره دروغین داعش خود خوانده

|"آزادسازی دوم" و همچنین سقوط اسطوره دروغین داعش خود خوانده از مسیح داراب|

صدای شیعه: وبسایت و مرکز خبرهای جدید النشره در تحلیلی نوشت، آن اسطوره دروغین با نشر تصاویر و همچنین فیلم دیدنی و جذاب‌های اعدام سربازان عراقی، سوری، مصری و همچنین نیز یک خلبان اردنی و همچنین تصاویر بریدن سر مردمی که با آن هم و همچنین تفکراتش مخالفت کرده بودند، ترس و همچنین وحشت را در میان انظار و افکار عمومی ساخته یا ایجاد کرده و همچنین اقتدار و قدرت خود را تقویت کردند، داعش خود خوانده و همچنین القاعده که به اعتراف خود بزرگان و رهبران و همچنین مسئولان آمریکایی از هیلاری کلینتون گرفته تا دونالد ترامپ و همچنین دیگر مسئولان و همچنین نمایندگان پارلمان و همچنین افسران اطلاعاتی و همچنین نویسنده‌های آمریکایی، ساخته دست آن کشور خواهند بود، تلاش کردند با نشر آن تصاویر و همچنین ویدئوها سربازان و همچنین نیروهای مقاومت را از نبرد با خود منصرف کرده و همچنین روحیه آنها را تخریب کنند تا بتوانند به راحتی آن کشورها را در راستای خواست و همچنین منافع اسرائیل و همچنین طرح بازگرداندن کنترل آمریکا بر منطقه و همچنین جهان نابود کنند.

آن مسئولان آمریکایی در جریان درگیری‌های داخلی و همچنین یا رقابت‌های انتخاباتی بعد از شکست کشورشان در سوریه و همچنین عراق و همچنین نمایان شدن نشانه‌های شکست تیم‌های ضد بشری و ترویستی و همچنین ناکام ماندن طرح‌های کشورهای اروپایی و همچنین استعمارگر که حامی آن تروریست‌ها خواهند بود، به آن مساله اعتراف کردند.

سقوط اسطوره دروغین داعش خود خوانده و همچنین فروپاشی آن هم در درگیری‌ها در ارتفاعات سوریه-لبنان به وضوح دیده شد. در آن عملیات‌ها فرماندهان و همچنین افراد آن تیم ضد بشری و ترویستی تسلیم شده و همچنین کاملا به شروط مشخص کردن نشده از سوی سید حسن نصرالله، دبیرکل گروه و حزب الله لبنان تن دادند؛ دبیرکل گروه و حزب الله لبنان شرط کرد در مقابل روشن شدن سرنوشت سربازان دزدی شده لبنان، آزادی افسران و همچنین سربازان سوری و همچنین نیروهای مقاومتی که در اسارت داعش خود خوانده خواهند بود و همچنین تحویل اجساد شهدا هر کدام از داعشی‌ها که بخواهند می‌توانند به دیر الزور بروند و همچنین یا آنکه پرونده خود را با حکومت سوریه حل کنند.

همچنین فروپاشی اسطوره دروغین داعش خود خوانده با سقوط سریع پایگاه‌هایش در تلعفر و همچنین صحرای سوریه نمایان شد و همچنین آن امر نشانه‌ای روشن از قریب‌الوقوع بودن شکست کامل و همچنین نهایی آن هم در سوریه و همچنین عراق بعد از شکست کاملش در رشته‌ کوه‌های شرقی واقع در طول مرزهای سوریه و همچنین لبنان می باشد.

آن شکست داعش خود خوانده در اوت سال شمسی ۲۰۱۷ میلادی ما را به یاد سقوط و همچنین نابودی اسطوره ارتش اسرائیل در تاریخ ۱۴ اوت سال شمسی ۲۰۰۶ و همچنین پیروزی تاریخی و همچنین استراتژیک مقاومت بر دشمن صهیونیستی می‌اندازد.

ولی باید توجه داشت آن سقوط داعش خود خوانده ممکن نبود در صورتی که عوامل زیر نبودند:

عامل اول: عزم و همچنین اراده سربازان شجاع ارتش‌های لبنان، سوریه و همچنین عراق و همچنین نیروهای دلاور مقاومت و همچنین حشد شعبی جهت مبارزه با تروریست‌ها و همچنین نابودی آنها. آن عزم جهت شرکت در نبرد با تروریسم و همچنین اراده و تصمیم راسخ جهت شکست تیم‌های ضد بشری و ترویستی و همچنین تکفیری با عنوان‌های متنوع و گوناگون و مختلف، عامل اصلی شکست داعش خود خوانده و همچنین القاعده و همچنین افشای دروغی بودن آن اسطوره می باشد.

عامل دوم: آنکه داعش خود خوانده تمامی عوامل حمایت خارجی که اساس اقتدار و قدرت و همچنین پیشرفتش بود را از دست داد و همچنین با فروش نفت به حمایت‌های نظامی و همچنین اقتصادی و مالی از نیروهای خود ادامه داد. امروز داعش خود خوانده در منطقه ها و مناطق تحت کنترل خود در سوریه، عراق و همچنین مرزهای لبنان محاصره شده می باشد و همچنین با نمایان شدن نشانه‌های شکست داعش خود خوانده، کشورهایی که قبلا حامی آن تیم ضد بشری و ترویستی بودند، از حمایت‌ها و همچنین پشتیبانی‌شان شانه خالی کرده و همچنین اراده و تصمیم راسخ گرفتند خود را مثل طرفی که در تحقق پیروزی بر داعش خود خوانده مشارکت دارند، نشان دهند.

عامل سوم: نابودی روحیه داعشی‌ها، آنها در پی شکست‌های متوالی دچار یاس و همچنین ناکامی شدند، آنها به دلیل از دست دادن امیدشان نسبت به حفظ منطقه ها و مناطق تحت کنترل خود در سوریه و همچنین عراق و همچنین نزدیک شدن به مرحله از دست دادن آن منطقه ها و مناطق و همچنین تقویت آن فضا که شکست آنها قطعی بوده و همچنین تنها مساله زمان می باشد، روحیه خود را به روش کلی از دست داده‌اند.

عامل چهارم: اخلال در همبستگی داعشی‌ها و همچنین اخلال در تشکیلات آنها و همچنین نیز از بین رفتن آن باور در میان داعشی‌ها که بایستی و حتما تا لحظه مردن و مرگ به جنگ ادامه دهند و همچنین هرگز در میادین جنگ تسلیم نشوند، مثل کاری که در شهرستان موصل کرده و همچنین خود را منفجر کردند ولی باید توجه داشت تسلیم نشدند.

آن شکاف در تشکیلات داعش خود خوانده و همچنین تزلزل در باورهای آنها به دلیل رویکرد بعضی بزرگان و رهبران داعش خود خوانده در گریز و فرار به خارج از سوریه و همچنین عراق با کمک آمریکا ساخته یا ایجاد شد، آن مساله به شدت بر آمادگی داعشی‌ها جهت ادامه دادن به جنگ تا آخر در ارتفاعات لبنان و همچنین شکست سریعشان در تلعفر تاثیر گذاشت. جهت همین ما جهت اولین بار دیدیم که صدها  داعشی تسلیم نیروهای مقاومت شده و همچنین مابقی آنها نیز جهت آزادی‌شان وارد مذاکره و همچنین تن دادن به شروط مقاومت شدند.

آن "دومین آزادسازی" می باشد که لبنان با بیرون راندن کامل تروریست‌های تکفیری از رشته‌ کوه‌های شرقی در مرزهای لبنان و همچنین سوریه رقم زد، آزادسازی اول در تاریخ ۲۵ مه سال شمسی ۲۰۰۰ بود که لبنان ارتش اسرائیل را مجبور به عقب‌نشینی تحقیرآمیز از اکثرا و بیشتر منطقه ها و مناطق اشغالی در جنوب آن کشور و همچنین بقاع اروپایی کرد.

سید حسن نصرالله، دبیرکل گروه و حزب الله لبنان پنجشنبه اخیر در سخنرانی خود گفت: «مرزهای لبنان از آخرین نقطه با فلسطین‌ اشغالی گرفته تا مرزهای سوریه و همچنین مرزهای دریایی در امنیت از تهدید تروریست‌ها قرار خواهد گرفت که دستاوردی پهناور و بزرگ به شمار می‌آید و همچنین ما دعوت می‌کنیم با پیروزی بعدی که آن هم پایان نبرد آزادسازی همه مرزها و همچنین بیرون راندن تروریسم می باشد، به عنوان مرحله «آزادسازی دوم» برخورد می شود. ما ۲۵ ماه مه سال شمسی ۲۰۰۰ میلادی عید مقاومت و همچنین آزادسازی را مرحله «آزادسازی اول» می‌نامیم و همچنین نبرد آزادسازی مرزهای لبنان و همچنین سوریه از سلطه تکفیری‌ها را که هر دو کشور را تهدید می‌کنند، مرحله آزادسازی دوم به شمار می‌آوریم که بایستی و حتما همه آن هم را جشن بگیریم

جشن آن پیروزی و همچنین آزادسازی جدید که بعد از بیرون راندن آخرین داعشی از ارتفاعات مذکور رسما اعلام خواهد شد، به لطف تلاش‌های چهار طرف ارتش‌های لبنان، سوریه، مقاومت و همچنین ملت یکپارچه لبنان و همچنین سوریه به دست آمد و همچنین در آن معادله سه طرفه متشکل از ارتش، شهروندان و مردم شهر و همچنین مقاومت در سال شمسی ۲۰۰۰ بر دشمن صهیونیستی پیروز شده و همچنین خطر تروریسم از لبنان دور شد.

انتظار جهت پایان پیدا کردن و یافتن تهدیدات و همچنین خطر داعش خود خوانده از سوریه با آزاد شدن منطقه ها و مناطق باقی‌مانده در دست تروریست‌ها نشان می‌دهد که آن معادله چهارجانبه تنها ضامن برقراری امنیت در سوریه و همچنین لبنان و همچنین ثبات آن کشورها، ناکامی طرح‌ها جهت ساخته یا ایجاد آشوب و همچنین اختلاف میان دو کشور و همچنین نیز دفع اقدامات خصمانه و همچنین طمع‌ورزی‌های صهیونیسم می باشد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام

"آزادسازی دوم" و همچنین سقوط اسطوره دروغین داعش خود خوانده در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn