"آزادسازی دوم" و همچنین سقوط اسطوره دروغین داعش خود خوانده

"آزادسازی دوم" و همچنین سقوط اسطوره دروغین داعش خود خوانده

|"آزادسازی دوم" و همچنین سقوط اسطوره دروغین داعش خود خوانده از مسیح داراب|

صدای شیعه: وبسایت و مرکز خبرهای جدید النشره در تحلیلی نوشت، آن اسطوره دروغین با نشر تصاویر و همچنین فیلم دیدنی و جذاب‌های اعدام سربازان عراقی، سوری، مصری و همچنین نیز یک خلبان اردنی و همچنین تصاویر بریدن سر مردمی که با آن هم و همچنین تفکراتش مخالفت کرده بودند، ترس و همچنین وحشت را در میان انظار و افکار عمومی ساخته یا ایجاد کرده و همچنین اقتدار و قدرت خود را تقویت کردند، داعش خود خوانده و همچنین القاعده که به اعتراف خود بزرگان و رهبران و همچنین مسئولان آمریکایی از هیلاری کلینتون گرفته تا دونالد ترامپ و همچنین دیگر مسئولان و همچنین نمایندگان پارلمان و همچنین افسران اطلاعاتی و همچنین نویسنده‌های آمریکایی، ساخته دست آن کشور خواهند بود، تلاش کردند با نشر آن تصاویر و همچنین ویدئوها سربازان و همچنین نیروهای مقاومت را از نبرد با خود منصرف کرده و همچنین روحیه آنها را تخریب کنند تا بتوانند به راحتی آن کشورها را در راستای خواست و همچنین منافع اسرائیل و همچنین طرح بازگرداندن کنترل آمریکا بر منطقه و همچنین جهان نابود کنند.

آن مسئولان آمریکایی در جریان درگیری‌های داخلی و همچنین یا رقابت‌های انتخاباتی بعد از شکست کشورشان در سوریه و همچنین عراق و همچنین نمایان شدن نشانه‌های شکست تیم‌های ضد بشری و ترویستی و همچنین ناکام ماندن طرح‌های کشورهای اروپایی و همچنین استعمارگر که حامی آن تروریست‌ها خواهند بود، به آن مساله اعتراف کردند.

سقوط اسطوره دروغین داعش خود خوانده و همچنین فروپاشی آن هم در درگیری‌ها در ارتفاعات سوریه-لبنان به وضوح دیده شد. در آن عملیات‌ها فرماندهان و همچنین افراد آن تیم ضد بشری و ترویستی تسلیم شده و همچنین کاملا به شروط مشخص کردن نشده از سوی سید حسن نصرالله، دبیرکل گروه و حزب الله لبنان تن دادند؛ دبیرکل گروه و حزب الله لبنان شرط کرد در مقابل روشن شدن سرنوشت سربازان دزدی شده لبنان، آزادی افسران و همچنین سربازان سوری و همچنین نیروهای مقاومتی که در اسارت داعش خود خوانده خواهند بود و همچنین تحویل اجساد شهدا هر کدام از داعشی‌ها که بخواهند می‌توانند به دیر الزور بروند و همچنین یا آنکه پرونده خود را با حکومت سوریه حل کنند.

همچنین فروپاشی اسطوره دروغین داعش خود خوانده با سقوط سریع پایگاه‌هایش در تلعفر و همچنین صحرای سوریه نمایان شد و همچنین آن امر نشانه‌ای روشن از قریب‌الوقوع بودن شکست کامل و همچنین نهایی آن هم در سوریه و همچنین عراق بعد از شکست کاملش در رشته‌ کوه‌های شرقی واقع در طول مرزهای سوریه و همچنین لبنان می باشد.

آن شکست داعش خود خوانده در اوت سال شمسی ۲۰۱۷ میلادی ما را به یاد سقوط و همچنین نابودی اسطوره ارتش اسرائیل در تاریخ ۱۴ اوت سال شمسی ۲۰۰۶ و همچنین پیروزی تاریخی و همچنین استراتژیک مقاومت بر دشمن صهیونیستی می‌اندازد.

ولی باید توجه داشت آن سقوط داعش خود خوانده ممکن نبود در صورتی که عوامل زیر نبودند:

عامل اول: عزم و همچنین اراده سربازان شجاع ارتش‌های لبنان، سوریه و همچنین عراق و همچنین نیروهای دلاور مقاومت و همچنین حشد شعبی جهت مبارزه با تروریست‌ها و همچنین نابودی آنها. آن عزم جهت شرکت در نبرد با تروریسم و همچنین اراده و تصمیم راسخ جهت شکست تیم‌های ضد بشری و ترویستی و همچنین تکفیری با عنوان‌های متنوع و گوناگون و مختلف، عامل اصلی شکست داعش خود خوانده و همچنین القاعده و همچنین افشای دروغی بودن آن اسطوره می باشد.

عامل دوم: آنکه داعش خود خوانده تمامی عوامل حمایت خارجی که اساس اقتدار و قدرت و همچنین پیشرفتش بود را از دست داد و همچنین با فروش نفت به حمایت‌های نظامی و همچنین اقتصادی و مالی از نیروهای خود ادامه داد. امروز داعش خود خوانده در منطقه ها و مناطق تحت کنترل خود در سوریه، عراق و همچنین مرزهای لبنان محاصره شده می باشد و همچنین با نمایان شدن نشانه‌های شکست داعش خود خوانده، کشورهایی که قبلا حامی آن تیم ضد بشری و ترویستی بودند، از حمایت‌ها و همچنین پشتیبانی‌شان شانه خالی کرده و همچنین اراده و تصمیم راسخ گرفتند خود را مثل طرفی که در تحقق پیروزی بر داعش خود خوانده مشارکت دارند، نشان دهند.

عامل سوم: نابودی روحیه داعشی‌ها، آنها در پی شکست‌های متوالی دچار یاس و همچنین ناکامی شدند، آنها به دلیل از دست دادن امیدشان نسبت به حفظ منطقه ها و مناطق تحت کنترل خود در سوریه و همچنین عراق و همچنین نزدیک شدن به مرحله از دست دادن آن منطقه ها و مناطق و همچنین تقویت آن فضا که شکست آنها قطعی بوده و همچنین تنها مساله زمان می باشد، روحیه خود را به روش کلی از دست داده‌اند.

عامل چهارم: اخلال در همبستگی داعشی‌ها و همچنین اخلال در تشکیلات آنها و همچنین نیز از بین رفتن آن باور در میان داعشی‌ها که بایستی و حتما تا لحظه مردن و مرگ به جنگ ادامه دهند و همچنین هرگز در میادین جنگ تسلیم نشوند، مثل کاری که در شهرستان موصل کرده و همچنین خود را منفجر کردند ولی باید توجه داشت تسلیم نشدند.

آن شکاف در تشکیلات داعش خود خوانده و همچنین تزلزل در باورهای آنها به دلیل رویکرد بعضی بزرگان و رهبران داعش خود خوانده در گریز و فرار به خارج از سوریه و همچنین عراق با کمک آمریکا ساخته یا ایجاد شد، آن مساله به شدت بر آمادگی داعشی‌ها جهت ادامه دادن به جنگ تا آخر در ارتفاعات لبنان و همچنین شکست سریعشان در تلعفر تاثیر گذاشت. جهت همین ما جهت اولین بار دیدیم که صدها  داعشی تسلیم نیروهای مقاومت شده و همچنین مابقی آنها نیز جهت آزادی‌شان وارد مذاکره و همچنین تن دادن به شروط مقاومت شدند.

آن "دومین آزادسازی" می باشد که لبنان با بیرون راندن کامل تروریست‌های تکفیری از رشته‌ کوه‌های شرقی در مرزهای لبنان و همچنین سوریه رقم زد، آزادسازی اول در تاریخ ۲۵ مه سال شمسی ۲۰۰۰ بود که لبنان ارتش اسرائیل را مجبور به عقب‌نشینی تحقیرآمیز از اکثرا و بیشتر منطقه ها و مناطق اشغالی در جنوب آن کشور و همچنین بقاع اروپایی کرد.

سید حسن نصرالله، دبیرکل گروه و حزب الله لبنان پنجشنبه اخیر در سخنرانی خود گفت: «مرزهای لبنان از آخرین نقطه با فلسطین‌ اشغالی گرفته تا مرزهای سوریه و همچنین مرزهای دریایی در امنیت از تهدید تروریست‌ها قرار خواهد گرفت که دستاوردی پهناور و بزرگ به شمار می‌آید و همچنین ما دعوت می‌کنیم با پیروزی بعدی که آن هم پایان نبرد آزادسازی همه مرزها و همچنین بیرون راندن تروریسم می باشد، به عنوان مرحله «آزادسازی دوم» برخورد می شود. ما ۲۵ ماه مه سال شمسی ۲۰۰۰ میلادی عید مقاومت و همچنین آزادسازی را مرحله «آزادسازی اول» می‌نامیم و همچنین نبرد آزادسازی مرزهای لبنان و همچنین سوریه از سلطه تکفیری‌ها را که هر دو کشور را تهدید می‌کنند، مرحله آزادسازی دوم به شمار می‌آوریم که بایستی و حتما همه آن هم را جشن بگیریم

جشن آن پیروزی و همچنین آزادسازی جدید که بعد از بیرون راندن آخرین داعشی از ارتفاعات مذکور رسما اعلام خواهد شد، به لطف تلاش‌های چهار طرف ارتش‌های لبنان، سوریه، مقاومت و همچنین ملت یکپارچه لبنان و همچنین سوریه به دست آمد و همچنین در آن معادله سه طرفه متشکل از ارتش، شهروندان و مردم شهر و همچنین مقاومت در سال شمسی ۲۰۰۰ بر دشمن صهیونیستی پیروز شده و همچنین خطر تروریسم از لبنان دور شد.

انتظار جهت پایان پیدا کردن و یافتن تهدیدات و همچنین خطر داعش خود خوانده از سوریه با آزاد شدن منطقه ها و مناطق باقی‌مانده در دست تروریست‌ها نشان می‌دهد که آن معادله چهارجانبه تنها ضامن برقراری امنیت در سوریه و همچنین لبنان و همچنین ثبات آن کشورها، ناکامی طرح‌ها جهت ساخته یا ایجاد آشوب و همچنین اختلاف میان دو کشور و همچنین نیز دفع اقدامات خصمانه و همچنین طمع‌ورزی‌های صهیونیسم می باشد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام

"آزادسازی دوم" و همچنین سقوط اسطوره دروغین داعش خود خوانده در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان