پیام یک دختر فلسطینی به سیدحسن نصرالله از مسجد الاقصی/ به صداقت و همچنین راست بودن وعده تو ایمان داریم

پیام یک دختر فلسطینی به سیدحسن نصرالله از مسجد الاقصی/ به صداقت و همچنین راست بودن وعده تو ایمان داریم

|پیام یک دختر فلسطینی به سیدحسن نصرالله از مسجد الاقصی/ به صداقت و همچنین راست بودن وعده تو ایمان داریم از مسیح داراب|

صدای شیعه:‌همزمان با اقدامات رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی در قدس اشغالی و همچنین مسجد الاقصی یک دختر فلسطینی از مسجد الاقصی پیامی خطاب به دبیرکل گروه و حزب الله لبنان صادر کرد.

در آن پیام دختر فلسطینی در حالی که در مقابل قبة الصخره در صحن مسجد الاقصی ایستاده دست‌نوشته‌ای را نشان می‌دهد که در آن هم نوشته شده: ما وارد مسجد الاقصی شدیم در حالی که به صداقت و همچنین راست بودن وعده تو ایمان داریم. ما منتظر تو هستیم حضرت سید حسن نصرالله. منتظرت هستیم و همچنین دوستت داریم.

در ابتدای آن پیام نیز آیه ۲۳ سوره مبارکه الأحزاب نوشته شده می باشد:

مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ و همچنینَمِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ و همچنینَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا.
 
از ميان مؤمنان مردانى‏‌اند که به آنچه با خداوند تبارک و تعالی عهد بستند صادقانه وفا کردند برخى از آنان به شهادت رسيدند و همچنین برخى از آنها در [همين] انتظارند و همچنین [هرگز عقيده خود را] تبديل نکردند.

آن پیام بازتاب بسیاری در شبکه‌های فرهنگی و اجتماعی داشته می باشد.

شهرستان بیت المقدس اشغالی به ویژه مسجد تبریک و مبارک الاقصی آن روزها به خاطر تشدید تعرضات اشغالگران صهیونیست، شرایط خیلی زیاد سخت و همچنین دشواری را تجربه می‌کنند. آن تجاوزات در سایه سکوت مرگبار محافل بین المللی صورت می‌گیرد.

در پی حوادث اخیر مسجد الاقصی و همچنین دور جدید ناآرامی و همچنین درگیری میان تظاهرکنندگان فلسطینی و همچنین سربازان صهیونیست که از ۱۴ جولای (۲۳ تیر) در کرانه باختری، قدس شریف و همچنین باریکه غزه آغاز شده، به تا حال ۱۵ شهید و همچنین حدود یک هزار و همچنین ۴۰۰ زخمی برجای گذاشته می باشد.

تنش‌ها در فلسطین اشغالی از روز جمعه ۲۳ تیرماه براثر درگیری میان فلسطینی‌ها و همچنین رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی و همچنین در پی آن هم بستن درهای مسجدالاقصی به دستور بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی شدت گرفته می باشد.

اقدامات تحریک آمیز رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی در بستن درهای مسجد الاقصی و همچنین نصب درهای الکترونیکی بر دروازه‌های آن هم، ‌ خشم مسلمانان را برانگیخت.

مقام‌های فلسطینی پیش‌تر از جامعه جهانی خواسته بودند تا با فشار بر رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی از افزایش خشونت‌ها علیه فلسطینیان و همچنین مقدسات آن هم، جلوگیری کنند.

منبع: ابنا

انتهای پیام

پیام یک دختر فلسطینی به سیدحسن نصرالله از مسجد الاقصی/ به صداقت و همچنین راست بودن وعده تو ایمان داریم در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان