پیام حضرت آیت الله نوری همدانی در پی شهادت محسن حججی

آیت الله نوری همدانی پیام حضرت آیت الله نوری همدانی در پی شهادت محسن حججی

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی با صدور پیامی، شهادت محسن حججی به دست تیم ضد بشری و ترویستی داعش خود خوانده را تسلیت گفت.

به نقل از شفقنا، متن پیام آن مرجع تقلید به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

کل ارض کربلا و همچنین کل یوم عاشورا

سلام و همچنین درود به ارواح مقدس همه شهدا خصوصا شهدای مدافع حرم که با جوانمردی و همچنین ایثار باردیگر جهت دفاع از ارزشهای ناب به عرصه جهاد پانهاده تا فرهنگ پهناور و بزرگ ایثار و همچنین شهادت را زنده نگهدارند و همچنین خواب را از همه مستکبران و همچنین متجاوزان بگیرند و همچنین سلام درود بر خانواده های آنان که با الگو پذیری از بانوی صبر و همچنین استقامت زینب کبری سلام الله علیها حماسه مقاومت خلق کردند.

ولی باید توجه داشت آن روزها شهادت مظلومانه و همچنین همراه با صلابت شهید عزیز محسن حججی توانسته بود فصل جدیدی از فرهنگ شهادت باز کند و همچنین مرز واقعیت و حقیقت و همچنین انسانیت و همچنین شرافت را با خباثت و همچنین تکفیر و همچنین آدم کشی به جهانیان نمایان سازد.

امید آنکه مدعیان دروغین آزادی و همچنین دموکراسی و همچنین حقوق بشر از خواب غفلت بیدار شوند و همچنین دست از حمایت گروهای تکفیری بردارند و همچنین سرنوشت هر ملتی را به خود آنان واگذارند.

در خاتمه ضمن احترام و همچنین تکریم به همه شهدا خصوصا شهدای مدافع حرم و همچنین خانواده های آنان شهادت شهید محسن حججی را تبریک و همچنین تسلیت می گویم

پیام حضرت آیت الله نوری همدانی در پی شهادت محسن حججی در تاریخ ۲۰۱۷-۰۸-۱۲ ۱۵:۵۳:۲۷ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn