پیام حضرت آیت الله نوری همدانی در پی شهادت محسن حججی

آیت الله نوری همدانی پیام حضرت آیت الله نوری همدانی در پی شهادت محسن حججی

شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی با صدور پیامی، شهادت محسن حججی به دست تیم ضد بشری و ترویستی داعش خود خوانده را تسلیت گفت.

به نقل از شفقنا، متن پیام آن مرجع تقلید به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

کل ارض کربلا و همچنین کل یوم عاشورا

سلام و همچنین درود به ارواح مقدس همه شهدا خصوصا شهدای مدافع حرم که با جوانمردی و همچنین ایثار باردیگر جهت دفاع از ارزشهای ناب به عرصه جهاد پانهاده تا فرهنگ پهناور و بزرگ ایثار و همچنین شهادت را زنده نگهدارند و همچنین خواب را از همه مستکبران و همچنین متجاوزان بگیرند و همچنین سلام درود بر خانواده های آنان که با الگو پذیری از بانوی صبر و همچنین استقامت زینب کبری سلام الله علیها حماسه مقاومت خلق کردند.

ولی باید توجه داشت آن روزها شهادت مظلومانه و همچنین همراه با صلابت شهید عزیز محسن حججی توانسته بود فصل جدیدی از فرهنگ شهادت باز کند و همچنین مرز واقعیت و حقیقت و همچنین انسانیت و همچنین شرافت را با خباثت و همچنین تکفیر و همچنین آدم کشی به جهانیان نمایان سازد.

امید آنکه مدعیان دروغین آزادی و همچنین دموکراسی و همچنین حقوق بشر از خواب غفلت بیدار شوند و همچنین دست از حمایت گروهای تکفیری بردارند و همچنین سرنوشت هر ملتی را به خود آنان واگذارند.

در خاتمه ضمن احترام و همچنین تکریم به همه شهدا خصوصا شهدای مدافع حرم و همچنین خانواده های آنان شهادت شهید محسن حججی را تبریک و همچنین تسلیت می گویم

پیام حضرت آیت الله نوری همدانی در پی شهادت محسن حججی در تاریخ ۲۰۱۷-۰۸-۱۲ ۱۵:۵۳:۲۷ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان