پاسخ حضرت آیت الله مکارم شیرازی به شایعات: سزاوار می باشد هر روز وقت خود را جهت تکذیب آن دروغ ها تلف نکنیم

مکارم شیرازی copy پاسخ حضرت آیت الله مکارم شیرازی به شایعات: سزاوار می باشد هر روز وقت خود را جهت تکذیب آن دروغ ها تلف نکنیم

شفقنا- پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی در اطلاعیه ای نسبت به پراکندن شایعاتی با هدف تضعیف مرجعیت شیعه توسط اتاق های فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن دشمنان هشدار داد.

به به گفته شفقنا، در آن اطلاعیه آمده می باشد: اخیرا دروغ پهناور و بزرگ جدید و تو و تازه ای از صدای آمریکا که دشمنی آنها نسبت به اسلام و همچنین ایران و همچنین مراجع پهناور و بزرگ دینی بر کسی مخفی نیست دربارۀ آیت الله مکارم شیرازی پخش شده می باشد.

آنچه بر ما مسلم شده آن می باشد که تیمی در خارج و همچنین بعضی در داخل بجای اتاق فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن اتاق هایی جهت جعل و همچنین تولید دروغ و همچنین تهمت باز کرده اند و همچنین هر روز مطلبی را که سرتا پا مجعول و همچنین کذب محض و همچنین عاری از واقعیت و حقیقت می باشد درست کرده و همچنین نشر یافته شده می کنند. و همچنین به گمان خود می خواهند شخصیت ممتاز روحانی و همچنین مرجعیت و همچنین نفوذ معنوی آن مرجع تقلید را زیر سؤال ببرند که بحمدالله به تا حال کوچک ترین توفیقی در آن باره پیدا نکرده و همچنین نخواهند کرد.

هنگامی که از آیت الله مکارم شیرازی در آن باره سؤال کردیم گفت:« سرتاپا کذب و همچنین عاری از واقعیت و حقیقت و همچنین حتی یک کلمه درست در آن هم نیست و همچنین سزاوار می باشد هر روز وقت خود را جهت تکذیب آن دروغ ها تلف نکنیم.

از افرادی که نه ایمان دارند، نه وجدان و همچنین نه شرف انتظاری جز آن نباید داشت.

خداوند همه را به راه راست هدایت کند.»

پاسخ حضرت آیت الله مکارم شیرازی به شایعات: سزاوار می باشد هر روز وقت خود را جهت تکذیب آن دروغ ها تلف نکنیم در تاریخ ۲۰۱۷-۰۸-۱۴ ۱۱:۰۶:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان