عربستان جهت جذب گردشگر، قوانین اسلامی را دور می‌زند!

عربستان جهت جذب گردشگر، قوانین اسلامی را دور می‌زند!

|عربستان جهت جذب گردشگر، قوانین اسلامی را دور می‌زند! از مسیح داراب|

صدای شیعه: حکومت عربستان نیت و اراده دارد یک منطقه نیمه مستقل گردشگری و همچنین بدون مستلزم و نیاز به اخذ ویزا در سواحل شمال اروپایی دریای سرخ ساخته یا ایجاد کند و همچنین جهت جذب حداکثر گردشگران خارجی، حتی حاضر می باشد چشم بر روی بعضی قوانین اسلامی که خود قویا بر اجرای آنها سختگیری می‌کند، ببندد.

در آن منطقه گردشگری که ساخت ان سال شمسی بعدی آغاز خواهد شد، محدودیتی جهت پوشش بانوان، تفکیک جنسیتی و همچنین حتی مصرف مشروبات الکلی وجود ندارد تا از آن طریق آن منطقه بین‌المللی به اقتصاد خود سر و همچنین سامانی دهد و همچنین وابستگی عربستان به درآمدهای نفتی کاهش یابد.

بر اساس اعلام رسمی مقامات سعودی، آن پروژه گردشگری شامل ۵۰ جزیره می باشد و همچنین مساحت ۲۴ هزار کیلومتر مربع بین‌ شهرهای املج والوجه (که بیش از مساحت کل کشور بلژیک خواهد بود) را دربرمی‌گیرد و همچنین هدف آن هم جذب توریست‌های متمول از سراسر جهان می باشد.

به نقل از بلومبرگ، ساخت آن منطقه که پیش‌بینی می‌می شود دو سال شمسی به طول بیانجامد، توسط صندوق ثروت پادشاهی عربستان تامین می‌می شود.

در آن منطقه گردشگری که قوانین مستقل و همچنین چارچوب حقوقی خود را خواهد داشت، قوانینی که در سایر منطقه ها و مناطق عربستان وجود دارند رعایت نمی‌می شود و همچنین قوانینی زیرا و به درستی که منع بهره بری و استفاده از مشروبات الکلی، قوانین و همچنین هنجارهای مرتبط به نوع پوشش، اختلاط جنسی و زناشویی و جنسی و همچنین منع رانندگی بانوان وجود نخواهد داشت.

نگرانی‌ها در مورد تاثیرپذیری شهروندان و مردم شهر عربستان از رفتارهای گردشگران اروپایی در آن منطقه آزاد، با بهانه دور بودن آن هم از شهرهای پهناور و بزرگ عربستان توجیه شده می باشد. گفته می‌می شود آن پروژه به ساخته یا ایجاد ۳۵ هزار فرصت شغلی کمک می کند و همچنین سهم ۴ میلیارد دلاری در تولید ناخالص ملی عربستان خواهد داشت

آغاز ساخت آن منطقه مستقل گردشگری جهت سه ماه سوم سال شمسی ۲۰۱۹ میلادی برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی شده و همچنین فاز اول آن هم شامل زیرساخت‌های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت مراکز حمل و همچنین نقل هوایی، زمینی و همچنین دریایی در قسمتهای آخر سال شمسی ۲۰۲۲ میلادی افتتاح خواهد شد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام

عربستان جهت جذب گردشگر، قوانین اسلامی را دور می‌زند! در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان