سردار سلیمانی: به حلقوم بریده شهید حججی قسم تا نابودی آخرین نفرشان از پای نخواهیم نشست

سردار سلیمانی: به حلقوم بریده شهید حججی قسم تا نابودی آخرین نفرشان از پای نخواهیم نشست

|سردار سلیمانی: به حلقوم بریده شهید حججی قسم تا نابودی آخرین نفرشان از پای نخواهیم نشست از مسیح داراب|

صدای شیعه: متن پیام سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی در پی شهادت محسن حججی رزمنده مدافع حرم اهل بیت(ع) به‌شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
 بعد از شکست‌های پی‌درپی تیم‌های تکفیری ــ وهابی وابسته به استکبار جهانی در برابر رزمندگان اسلام در جبهه‌های متنوع و گوناگون و مختلف، تیم ضد بشری و ترویستی داعش خود خوانده مرتکب جنایتی فجیع و همچنین غیرانسانی شد که در هیچ قاعده و همچنین قانون اسلامی و همچنین حتی انسانی نمی‌گنجد.

شهروندان و مردم شهر دلاور و همچنین امت گروه و حزب الله خصوصاً خانواده شهید محسن حججی مطمئن باشند که فرزندان دلیر تو انتقام آن اقدام ددمنشانه را با تصمیمی قاطعانه که همانا ریشه‌کن کردن شجره خبیثه وهابیت و همچنین تروریسم از جهان اسلام می باشد خواهند گرفت.

آن نوع جنایت‌ها که به تا حال هزاران مورد آن هم به همین شکل در عراق و همچنین سوریه بر ضد امت مسلمان اعم از شیعه و همچنین سنی به وقوع پیوسته تنها پس نتیجه آن می شود که‌ای که در بر خواهد داشت اتحاد و همچنین آگاهی اکثرا و بیشتر عالم اسلامی نسبت به هویت و همچنین خباثت آن خوارج زمان می باشد و همچنین ما را در پاک کردن سرزمین اسلامی از لوث وجود آنان مصمم‌تر و همچنین قدرتمندتر خواهد نمود.

به حلقوم بریده آن شهید عزیز راه اباعبدالله(ع) سوگند یاد می‌کنیم که از تعقیب آن شجره ملعونه و همچنین نابودی آن غده خطرناک برآمده در پیکر جهان اسلام تا آخرین نفرشان از پای نخواهیم نشست.

ما از ابتدا مصمم و همچنین به‌دور از تردید در آن راه گام برداشتیم ولی باید توجه داشت ارتکاب آن جنایت‌ها عزم و همچنین اراده ما را جزم‌تر و همچنین جدی‌تر نمود تا جای جای اراضی اسلامی را از وجود بی‌وجود پلیدشان تطهیر نماییم.

اینجانب به پدر، مادر، همسر و همچنین فرزند مقاوم آن شهید بزرگوار که فرزندشان مانند سالار شهیدان امام و پیشوا حسین(ع) و همچنین با آن هم شیوه ظالمانه به شهادت رسید تبریک عرض می‌کنم زیرا نام خانواده شهیدپرورتان با خاندان سید و همچنین سرور شهیدان همنام و همچنین قرین گردید و همچنین شهید تو و همچنین ما سند افتخار ایران اسلامی و همچنین سپاه ولایت می باشد.

ایران اسلامی در راه آزادی و همچنین شریعت و همچنین جهت نجات دین مبین اسلام چنین قربانیان ارزشمندی را تقدیم می‌کند و همچنین از خدای سبحان عاجزانه طلب می‌کنیم که حسن عاقبت با مرگی همچون شهید محسن حججی عزیز جهت ما مقرر فرماید.

هنیئاً لک و همچنین لکم و همچنین عظّم الله اجورنا و همچنین اجورکم
 قاسم سلیمانی

 1396/5/19

انتهای پیام

سردار سلیمانی: به حلقوم بریده شهید حججی قسم تا نابودی آخرین نفرشان از پای نخواهیم نشست در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان