سردار سلیمانی: به حلقوم بریده شهید حججی قسم تا نابودی آخرین نفرشان از پای نخواهیم نشست

سردار سلیمانی: به حلقوم بریده شهید حججی قسم تا نابودی آخرین نفرشان از پای نخواهیم نشست

|سردار سلیمانی: به حلقوم بریده شهید حججی قسم تا نابودی آخرین نفرشان از پای نخواهیم نشست از مسیح داراب|

صدای شیعه: متن پیام سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی در پی شهادت محسن حججی رزمنده مدافع حرم اهل بیت(ع) به‌شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
 بعد از شکست‌های پی‌درپی تیم‌های تکفیری ــ وهابی وابسته به استکبار جهانی در برابر رزمندگان اسلام در جبهه‌های متنوع و گوناگون و مختلف، تیم ضد بشری و ترویستی داعش خود خوانده مرتکب جنایتی فجیع و همچنین غیرانسانی شد که در هیچ قاعده و همچنین قانون اسلامی و همچنین حتی انسانی نمی‌گنجد.

شهروندان و مردم شهر دلاور و همچنین امت گروه و حزب الله خصوصاً خانواده شهید محسن حججی مطمئن باشند که فرزندان دلیر تو انتقام آن اقدام ددمنشانه را با تصمیمی قاطعانه که همانا ریشه‌کن کردن شجره خبیثه وهابیت و همچنین تروریسم از جهان اسلام می باشد خواهند گرفت.

آن نوع جنایت‌ها که به تا حال هزاران مورد آن هم به همین شکل در عراق و همچنین سوریه بر ضد امت مسلمان اعم از شیعه و همچنین سنی به وقوع پیوسته تنها پس نتیجه آن می شود که‌ای که در بر خواهد داشت اتحاد و همچنین آگاهی اکثرا و بیشتر عالم اسلامی نسبت به هویت و همچنین خباثت آن خوارج زمان می باشد و همچنین ما را در پاک کردن سرزمین اسلامی از لوث وجود آنان مصمم‌تر و همچنین قدرتمندتر خواهد نمود.

به حلقوم بریده آن شهید عزیز راه اباعبدالله(ع) سوگند یاد می‌کنیم که از تعقیب آن شجره ملعونه و همچنین نابودی آن غده خطرناک برآمده در پیکر جهان اسلام تا آخرین نفرشان از پای نخواهیم نشست.

ما از ابتدا مصمم و همچنین به‌دور از تردید در آن راه گام برداشتیم ولی باید توجه داشت ارتکاب آن جنایت‌ها عزم و همچنین اراده ما را جزم‌تر و همچنین جدی‌تر نمود تا جای جای اراضی اسلامی را از وجود بی‌وجود پلیدشان تطهیر نماییم.

اینجانب به پدر، مادر، همسر و همچنین فرزند مقاوم آن شهید بزرگوار که فرزندشان مانند سالار شهیدان امام و پیشوا حسین(ع) و همچنین با آن هم شیوه ظالمانه به شهادت رسید تبریک عرض می‌کنم زیرا نام خانواده شهیدپرورتان با خاندان سید و همچنین سرور شهیدان همنام و همچنین قرین گردید و همچنین شهید تو و همچنین ما سند افتخار ایران اسلامی و همچنین سپاه ولایت می باشد.

ایران اسلامی در راه آزادی و همچنین شریعت و همچنین جهت نجات دین مبین اسلام چنین قربانیان ارزشمندی را تقدیم می‌کند و همچنین از خدای سبحان عاجزانه طلب می‌کنیم که حسن عاقبت با مرگی همچون شهید محسن حججی عزیز جهت ما مقرر فرماید.

هنیئاً لک و همچنین لکم و همچنین عظّم الله اجورنا و همچنین اجورکم
 قاسم سلیمانی

 1396/5/19

انتهای پیام

سردار سلیمانی: به حلقوم بریده شهید حججی قسم تا نابودی آخرین نفرشان از پای نخواهیم نشست در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn