ریاست نهاد بسیج اساتید، طلاب و همچنین روحانیون کشور: امروزه صدها مرکز پژوهشی و همچنین سرویس جاسوسی جهت نابودی حوزه‌های علمیه فعال خواهند بود

ریاست نهاد بسیج اساتید، طلاب و همچنین روحانیون کشور: امروزه صدها مرکز پژوهشی و همچنین سرویس جاسوسی جهت نابودی حوزه‌های علمیه فعال خواهند بود

|ریاست نهاد بسیج اساتید، طلاب و همچنین روحانیون کشور: امروزه صدها مرکز پژوهشی و همچنین سرویس جاسوسی جهت نابودی حوزه‌های علمیه فعال خواهند بود از مسیح داراب|

صدای شیعه: حجت الاسلام عبدالعلی گواهی، در دوره تربیت و همچنین تعالی اساتید و همچنین نخبگان حوزه علمیه استان تهران در هتل محمد رسول الله(ص) مشهد به وظیفه پهناور و بزرگ اشخاص جهت حفظ و همچنین نگهداری آن انقلاب اشاره و همچنین تصریح کرد: امروز همه ما رسالت سنگینی داریم؛ چراکه صدها مرکز پژوهشی و همچنین سرویس جاسوسی جهت نابودی حوزه های علمیه فعال خواهند بود.
ریاست نهاد بسیج اساتید، طلاب و همچنین روحانیون کشور با تاکید بر آن نقطه که توقع مقام معظم رهبری از حوزه های علمیه خیلی زیاد بالاست، افزود: شالوده فکری ما از اساتید می باشد و همچنین به همین علت پیش از شروع درس نسبت به گفتن روایت های اخلاقی توجه می می شود.
حجت الاسلام گواهی با تاکید بر آنکه حوزه های علمیه بایستی و حتما آرمانی بیاندیشند و همچنین تمدن ساز باشند، ابراز کرد: آن نهاد بایستی و حتما سیاسی باشد و همچنین با صلابت سخن بگوید و همچنین دلسرد نشوند.
او همچنین با اشاره به فعالیت ضدانقلاب و همچنین نیز شبهاتی که در دنیا ساخته یا ایجاد شده می باشد، تاکید کرد: رسالت بسیج اساتید، طلاب و همچنین نخبگان حوزه های علمیه ایستادگی و همچنین نیز پاسخگویی به آن شبهات می باشد زیرا آن مسائل تهدید کشور و همچنین نظام را فراهم می‌آورد.
حجت الاسلام گواهی به تبیین اهداف آن همایش دو روزه پرداخت و همچنین گفت: بسیج طلاب را از سال شمسی های طولانی در کشور داشتیم؛ ولی باید توجه داشت مستلزم و نیاز به تشکیل بسیج اساتید با ساز و همچنین کاری مدون احساس می‌شد تا در راستای کارکردهای خود تشکیل می شود.
او همچنین با گفتن آنکه بسیج اساتید در حوزه های علمیه با پیگیری نماینده ولی فقیه در سپاه شکل شد، تصریح کرد: امسال در حوزه علمیه قم به عنوان نخستین استانی که بسیج اساتید در آن هم تشکیل شد، نزدیک به ۹۰۰ فرد یا شخص از اساتید به عنوان بسیجی فعالیت دارند
تشدید انگیزه های جهادی ضرورت دارد
ریاست نهاد بسیج اساتید، طلاب و همچنین روحانیون کشور در ادامه سخنان خود فعالیت در بسیج طلاب و همچنین اساتید را نیازمند همت جهادی شبانه‌روزی دانست و همچنین ابراز داشت: چنانچه انقلاب بخواهد جایگاه خود را پیدا کند بایستی و حتما انگیزه‌های جهادی تشدید می شود.
او همچنین اضافه کرد: بایستی و حتما انگیزه های جهادی را جهت نسل امروز که دفاع مقدس را ندیده و همچنین نمی داند که با چه شرایطی انقلاب پیروز شده می باشد، تبیین کرد و همچنین روحیات انقلاب اسلامی را بر کالبد کشور دمید.
حجت الاسلام گواهی با یادآوری آن نقطه که انقلاب به نام روحانیت ثبت شده و همچنین حفظ آن هم نیز بایستی و حتما به دست آن قشر باشد، تصریح کرد: سپاه و همچنین بسیج همراه هستنند ولی آن هم کسی که صاحب آن نظام می باشد و همچنین بایستی و حتما درخت را تنومند کند روحانیت می باشد، بنابراین اساتید امروز بایستی و حتما آن فضا را در کشور به وجود بیاورند.

منبع: حوزه نیوز

انتهای پیام

ریاست نهاد بسیج اساتید، طلاب و همچنین روحانیون کشور: امروزه صدها مرکز پژوهشی و همچنین سرویس جاسوسی جهت نابودی حوزه‌های علمیه فعال خواهند بود در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان