درخواست مقتدی صدر از العبادی جهت خلع سلاح تیم‌های مسلح عراقی

درخواست مقتدی صدر از العبادی جهت خلع سلاح تیم‌های مسلح عراقی

|درخواست مقتدی صدر از العبادی جهت خلع سلاح تیم‌های مسلح عراقی از مسیح داراب|

صدای شیعه به نقل از وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری المصری الیوم: مقتدی صدر، رهبر جریان صدر در سخنان خود در تجمع طرفدارانش در میدان التحریر بغداد در اعتراض به قانون انتخابات شوراهای استانی تاکید کرد: ما از حیدرالعبادی (نخست وزیر عراق) می‌خواهیم تا نیروهای حشد شعبی را در نیروهای دولتی ادغام کرده و همچنین سلاح‌های تمام تیم‌ها موجود را جمع آوری کنند تا سایه تروریسم از کشور دور شده و همچنین روند اصلاحات ادامه یابد.

او همچنین در ادامه افزود: نخست وزیر موظف می باشد تا روند اصلاحات را به صورت ملموسی در کشور ادامه دهد تا سایه تروریسم از عراق دور می شود. نخست بایستی و حتما نیروهای قانونمند حشد شعبی در نیروهای مسلح رسمی ادغام شده و همچنین مسائل نیروهای حشد شعبی که به قانون پایبند خواهند بود تنها زیر نظر حاکمیت و همچنین بدون هیچ شرطی قرار گیرد.

صدر همچنین تاکید کرد: بایستی و حتما سلاح‌های موجود در دست تمام تیم‌ها با احترام به جایگاه مجاهدان و همچنین مبارزین جمع آوری می شود. ما از حیدر العبادی می‌خواهیم تا تلاش کند نیروهای مسلح در منطقه ها و مناطق آزاد شده و همچنین همچنین مرزهای عراق مستقر شوند.

منبع: ایسنا

انتهای پیام

درخواست مقتدی صدر از العبادی جهت خلع سلاح تیم‌های مسلح عراقی در تاریخ ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۳:۳۰:۰۰ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn