مدیریت کانال تلگرام وقت زیادی از شما می‌گیرد؟

مدیریت کانال تلگرام وقت زیادی از شما می‌گیرد؟

مدیران کانال‌ تلگرام و ادمین های شبکه های اجتماعی زمان زیادی را صرف بروز‌رسانی صفحات خود می‌کنند. انتشار مداوم پست‌ها و امکان بررسی و تایید مطالب قبل از انتشار، همیشه دغدغه گروه‌ها و سازمان‌ها بوده است. حالا سرویسی معرفی شده که همه امکانات لازم برای مدیریت کانال تلگرام را یک جا در اختیار اشخاص، گروه‌ها و سازمان‌ها قرار می‌دهد.

پست هاب ابزاری هوشمند برای مدیریت کانال تلگرام (و به گفته مدیران آن بزودی همه شبکه‌های اجتماعی) است. این سرویس  با توجه به نیاز سازمان‌ها و گروه‌ها می‌تواند مدیریت را برای شما بسیار آسان کند. با توجه به بررسی‌های فارنت مزیت‌ پست هاب نسبت به معدود سرویس های مشابه در چند نکته اصلی‌ست: امکان تولید و زمان‌بندی پست‌ها از دو راه پنل تحت وب و ربات داخل برنامه تلگرام، قابلیت تعریف تیم، امکان تعریف سطح دسترسی اعضا برای ارسال پست و امکاناتی خاص در تولید محتوا.

در ادامه به بررسی این ربات می‌پردازیم:

برای استفاده از پست ‌هاب باید آن را ادمین کانال تلگرام خود کنید. البته نگران امنیت کانا‌لتان نباشید چون تلگرام فقط دسترسی ارسال پست را به ربات‌ها داده و آنها نه می‌توانند کانال شما یا ادمین‌ها را حذف کنند نه حتی لیست اعضا را ببینند.

 

پنل وب سایت

پنل دارای یک منو در سمت راست است که تمامی امکانات را می‌توانید در آن مشاهده کنید.

این پنل دارای بخش‌های مختلفی است:

پست

در این قسمت شما می توانید پست جدیدی منتشر کنید که می‌تواند متن، تصویر، صدا، موسیقی، فایل، گیف و وویس تلگرام باشد. پستهاب در  تولید محتوا دارای مزیت‌هایی ست. مزیت ابتدایی درج کپشن تا ۴۰۰۰۰ کاراکتر است؛ که این تعداد بسیار بیش از ۲۰۰۰ کاراکتری ا‌ست که خود تلگرام به شما اجازه می‌دهد. پستهاب همچنین می‌تواند مطالب را به صورت توپر و یا کج منتشر کند و پیش‌نمایش لینک‌ها را نیز فعال یا غیرفعال کند. با پست‌هاب می‌توانید ویدئوهای آپارات را نیز بدون نیاز به دانلود و آپلود مجدد ارسال کنید.

از آن‌جا که احتمالاً نمی‌خواهید اعضای کانال خود را با اعلان‌های گاه‌وبیگاه آزار دهید پست‌هاب می‌تواند به‌صورت خودکار پست‌ها را در ساعات خاصی از شبانه‌روز به‌صورت بی‌صدا قرار دهد.

ارسال مستقیم از تلگرام

در این بخش شما می‌توانید حساب خود را به تلگرام خود وصل کنید و از طریق PostHubBot به ارسال محتوا بپردازید که در ادامه بررسی خواهد شد.

کانال‌ها و صفحات متصل

در این قسمت شما می‌توانید کانال‌ها و صفحات اجتماعی خود را به پست هاب متصل کنید.

پرسنل مجموعه

یکی از مزیت‌های پست هاب امکان تعریف تیم تولید محتواست. شما می‌توانید اعضای تیم خود را برای انتشار پست به سیستم اضافه کنید و همچنین می‌توانید تعریف کنید که آیا پست ایجاد شده توسط هر عضو تیم  احتیاج به تایید مدیر دارد یا خیر.

مدیریت حساب

با رجوع به قسمت مدیریت حساب شما می‌توانید تنظیماتی پیش‌فرض برای پست‌های خود ایجاد کنید. مانند عدم پیش‌نمایش لینک‌ها و تنظیم ساعاتی برای ارسال پست بدون صدا. همچنین از این قسمت می‌توانید بسته حسابتان را تغییر دهید. پست هاب تمامی امکانات را به رایگان می‌دهد و تنها محدودیت آن بر اساس تعدادپست در روز است که شما می‌توانید بنا به نیاز خود یک بسته را انتخاب کنید.

ربات تلگرام

PostHubBot برای ارسال سریع‌تر پست‌های مورد نظر در تلگرام طراحی شده است. اگر شما پستی را در کانال، گروه، ربات و یا گفتگوی شخصی مناسب انتشار دیدید کافی‌ است آن پست را به پست هاب ارسال کنید؛ سپس می‌توانید کپشن آن را ویرایش و پست را برای کانال خود زمان‌بندی کنید.

قیمت

بسته به نوع کاربری و استفاده خود می‌توانید به‌صورت رایگان و یا با پرداخت هزینه ماهیانه از سرویس پست‌هاب استفاده کنید. سرویس رایگان اجازه انتشار حداکثر ده پست در روز را می‌دهد و بسته‌های بعدی ۴۹، ۸۹ و ۱۵۹ هزارتومانی ماهانه به ترتیب قادر به پست روزانه ۳۰، ۷۰ و ۱۵۰ پست در ماه هستند.

نتیجه گیری

باید گفت پست هاب با یک نیاز سنجی مناسب، امکانات خوبی را برای مدیریت کانال تلگرام فراهم کرده است و توانسته است بسیاری از نیازهای کاربران ایرانی را پوشش دهد؛ باید دید در ادامه و با رشد نیازهای کاربران چگونه می‌تواند دغدغه فعالان این حوزه را پاسخ دهد.

 

telegram Channel 710x270 مدیریت کانال تلگرام وقت زیادی از شما می‌گیرد؟

آموزش ساخت کانال تلگرام

کانال خود را معرفی کنید!

اخیراً تلگرام قابلیت ساخت کانال را اضافه کرده است که مزیت هایی را نسبت به گروه دارد و نام آن را کانال گذاشته است. برای استفاده از این قابلیت باید تلگرام تان به روز باشد. کانال ویژگی های خوبی دارد که هر وب سایت، شرکت و… می تواند خبرنامه ای داشته باشد که مدیریت آن به شدت آسان تر از گروه تلگرامی است.

کاربران عضو آن می شوند ولی نمی توانند پیامی برای سایر افراد ارسال کنند چرا که فقط مدیران این دسترسی را دارند که برای تمامی اعضا مطلب بفرستند. کانال یک مسیر یک طرفه است و کاربران فقط پیام های شما را می خوانند پس برای مخاطب ماندن باید بهترین پیام ها را برای شان بفرستید.

ویژگی های کانال:

۱- چند مدیره بودن: افزودن مدیر به گروه تلگرام امکان پذیر نیست ولی برای کانال می توانید مدیر اضافه کنید.

۲- قابلیت حذف پیام: در گروه پیام ارسالی به هیچ وجه حذف نمی شود ولی در کانال مدیر می تواند پیام را هم حذف کند.

۳- تعداد مشاهده: چند نفر مطلب ارسالی شما را خوانده اند؟ در گروه این قابلیت وجود ندارد ولی در کانال تلگرام تعداد خواندن پیام ها نمایش داده می شود آن هم برای تک تک اعضا

۴- لینک عمومی و منحصر به فرد: شما می توانید کانالی داشته باشید که عمومی باشد و مخاطبین عمومی برای خود جذب کنید برای نمونه کانال ما کانالی عمومی است (https://telegram.me/mohandeseit_ir)

۵-پیغام آزاردهنده عضویت و ترک گروه وجود ندارد: در کانال، اگر کسی خارج شود یا بپیوندد هیچ پیامی برای سایر افراد نمی رود و این گونه مزاحمت نسبی کمتری هم دارد.

۶-غیر قابل مشاهده بودن اعضا: اعضا نمی توانند اعضای دیگر را ببینند! چیزی که در گروه خیلی ها را آزار می داد؛ در کانال فقط مدیریت می تواند اعضا را ببیند.

روش ساخت کانال تلگرام: (بر پایه ویندوز است ولی شما این مراحل را در تمامی نسخه ها همچون اندروید می توانید طی کنید.)

در کنار جستجو بر روی علامت همچون تصویر زیر کلیک کنید

mohandeseit.ir telegram 1 a مدیریت کانال تلگرام وقت زیادی از شما می‌گیرد؟

بر روی New Channel کلیک کنید

mohandeseit.ir telegram 1 مدیریت کانال تلگرام وقت زیادی از شما می‌گیرد؟

نام، عکس و توضیحی کوتاه برای آن برگزینید و گزینه Create را کلیک کنید.

mohandeseit.ir telegram 2 مدیریت کانال تلگرام وقت زیادی از شما می‌گیرد؟

گروه تان عمومی باشد؟ خصوصی باشد؟ اگر می خواهید گروهی عمومی داشته باشید که هرکسی با جستجو گروه را پیدا کند و لینک ساده و منحصر به فرد داشته باشید گزینه Public Channel را انتخاب کنید و لینک منحصر به فرد خود را از فیلد پایین انتخاب کنید. و سپس بر روی Save کلیک کنید.کانال تلگرام,ویژگی کانال تلگرام,پربازدیدترین کانال تلگرام,برترین کانال تلگرام,مدیریت کانال تلگرام,ساخت کانال تلگرام,افزایش ممبر کانال تلگرام,کانال تلگرام

mohandeseit.ir telegram 3 مدیریت کانال تلگرام وقت زیادی از شما می‌گیرد؟

اکنون با انتخاب مخاطبین بر روی Invite کلیک کنید تا عضو کانال شما شوند.

mohandeseit.ir telegram 4 مدیریت کانال تلگرام وقت زیادی از شما می‌گیرد؟

کانال ما را فراموش نکنید(کلیک کنید و سپس بر روی Join channel کلیک کنید)

اگر پس از کلیک بر روی کانال با خطای Sorry, I’m not a real bot, they just made me for backward compatibility. I can’t really answer any questions. مواجه شدید یعنی هنوز نسخه تلگرام خود را به روز (آپدیت) نکرده اید.

پس فراموش نکنید که باید سریعاً به روز کنید simple smile مدیریت کانال تلگرام وقت زیادی از شما می‌گیرد؟

تکمیلی: تلگرام نسخه ویندوزفون با قابلیت کانال تلگرام به روز شد؛ دوستان ویندوزفونی هم اکنون تلگرام خود را به آخرین نسخه ارتقا دهند تا از این قابلیت عالی تلگرام استفاده نمایند.

تکمیلی ۲: شایعاتی پیرامون هک کاربران از سوی مدیران کانال در فضای مجازی پیچیده است که به شدت تمامی اش تکذیب می شود، برای امنیت بیشتر حتماً امنیت دومرحله تلگرام را فعال نمایید.

از ایـن که با ما در سری مقالات کانال تلگرام ,مدیریت کانال تلگرام و افزوده شدن ممبر واقعی کانال تلگرام همراه بودید بسیار سپاس گذاریم.امیدواریم ایـن مطلب همچون بقیه مطالب دیگـر برای شما همراهان عزیز سودمند واقع گردیده باشد.تا مطلبی دیگـر شما سروران ارجمند را به خدای متعال میسپارم .یا حق

ادامه مطلب…

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان