چرا مردم در محیط آنلاین خرید می‌کنند

جهت چه مردم در فضای آنلاین خرید می‌کنند
24 چرا  مردم در محیط آنلاین خرید می‌کنند
فروشگاه ساز

رضایت خاطر یکی از مهمترین عوامل است بر اساس نظر سنجی های صورت گرفته یکی از دلایل مهم خرید اینترنتی رضایت خاطر افراد است این رضایت خاطر در موارد ی شبیه دستیابی آسان به کالاها توانایی پیدا کردن هر آنچه می خواهند است . یکی دیگر از عوامل بسیار زیاد خیلی مهم در رضایت خاطر مشتریان این است که خریداران می توانند از خطرات و زحمات خرید به صورت غیر مجازی(سنتی) مانند حمل کالاها پیشگیری کنند. در نظر سنجی که اخیرا ً صورت گرفته است بسياري از افراد پیشگیری از رفت و آمد را به عنوان یکی از اصلی ترین عوامل رغبت جهت خرید اینترنتی ذکر کرده اند .در همین نظر سنجی شخص بیان کرده که من می توانم آسان در خانه بنشینم جزئیات کالایی را که می خواهم وارد نمایم مجبور نیستم به دنبال جای پارک بگردم و در صف مغازه ها بایستم.

انتخاب یکی دیگر از عوامل با اهمیت زیاد در روی آوردن مردم به خرید اینترنتی، تنوع کالاها در محیط اینترنت است . در نظر سنجی های صورت گرفته افراد گزینش بیشتر مقایسه ی قیمت ها را از عوامل مهم خرید خود در اینترنت ذکر کرده اند. به خصوص افرادی که در مناطق روستایی دور افتاده زندگی می کنند و در منطقه به یکسری از کالاها دسترسی ندارند، می توانند از طریق خرید اینترنتی و بدون مراجعت به شهر کالا را خریداری کرده و آن را در محل زندگی دریافت کنند .

مشاهده قیمت های پایین تر به عنوان علت مالی در روی آوردن مردم به خرید اینترنتی خیلی با اهمیت زیاد است . در نظر سنجی های صورت گرفته افراد بسياري دستیابی به قیمت های پایین تر را از دلایل مهم جهت انجام خرید اینترنتی ابراز کرده اند.

اطلاعات و دسترسی کامل به آن در فضای اینترنت از عوامل دیگری است که سبب تشویق افراد به خرید از اینترنت می گردد. پارت اعظم این اطلاعات از راه مقایسه سایت ها جهت خریداران فراهم می گردد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان