دندانپزشکی زیبا یی

دندانپزشکی زیبا یی

و هر آنچه که باید بدانید
dandanpezeshkzz دندانپزشکی زیبا یی

دکتر دندانپزشک زیبایی خوب

دندانپزشکی زیبا یی در واقع به زیبا یی ظاهر دندان های شما مربوط می شود.که شما می توانید جدا از سلاکت دندان های خد لبخندی زیبا را به چهره خود جايزه دهید که این علت هم یکی از هنر هایی موجود در علم دندانپزشکی می باشد.و دندانپزشکان سعی بر این دارند که همچنین سلامت دندان ها لبخندی زیبا یی را به افراد جايزه کنند.در رشته دندانپزشی رشته هایی آموزش داده می شوند که مر بوط به زیبا یی بوده که پروتز های دندانی و ارتودنسی از عبارت این تخصص ها به حساب می آیند.در غیر این صورت دندانپزشکی قشنگ یی یک رشته رسمی به حساب نمی آید و افرادی که د این عرصه کار دارند پی به فروش رساندن محصولات هستند .
در دندانپزشکی زیبا یی روشی که بیش از تمام به کار رفته می شود سفید نمودن دندان ها است .سفید شدن دندان ها در دندانپزشکی و موادی که دندانپزشک جهت سفید کردن دندن های زرد رنگ به کار می برد تاثیر گذار تر واقع بوده و همچنین ماندگاری بیشتری را به دنبال خواهد داشت به نسبت موادی که جهت سفید نمودن دندان ها به بفروش رسیده هر شخصی می تواند به تنهایی از آن با نرخ کمتری از دندانپزشکی استفاده نماید .
جهت زیبا نمودن ظاهر دندان ها با تغییر در شکل مینا سبب رفع فراز نشیب در آن شده،که برخي در دندان های برخي از افراد شاهد شکستگی های ریز بوده که از این راه می توان جهت رفع این شکستگی مصرف کرد.بایستی به این نکته توجه داشت که مینای دندان هرگز قابل برگشت نبوده و در گاهي از موارد مشاهده می شود که عاج دندان با خطراتی دست پنجه نرم می نماید .که این نحوه با نام های دیگری هم شناخته شده است.
با شکل دندان به دندان ها که بوسیله تراشیدن میلیمتری لایه هایی از دندان صورت می پذیرد ایجاد طرح گفته می شود.که خود بهبود فوری در دندانپزشکی به حساب می آید که دندانپزشک بوسیله آن دندان های شکسته ،ترک دار،خمیده و همچنین دندان هایی که روی هم سوار شده اند را بازبینی می نماید.افرادی که از ارتودنسی را استفاده می کنند اینآموزش نیز جهت آنها مورد استفاده قرار می گیرد که بایستی دانست که اینشیوه برگشت ناپذیر است .که با شکل دادن دوباره دندان در واقع در ظاهر طول موقعیت دندان تغییر حاصل می گردد.
روش فیلینگ کامپوزیت: دندانپزشکان در اینشیوه بر روی سطح دندان ها ترکیبی که از مواد که شبیه مینا بوده بر روی دندان های فرد قرار داده و بعد از آن فرم مورد نظر را به آن اعمال کرده و بعد از اینکه استحکام خود را حفظ نمود مورد پولیش قرار می گیرد.
پل دندان:در برخي از موارد دندان های مصنوعی به فک اتصال داده می شوند در موارد دیگر نیز به صورت یک پل با یکدیگر اتصال برقرار می کنند.توسط اینروش دندان مصنوعی به دندان های طبیعی مجاور با استفاده از قلاب متصل داده می شود ولی اینروش روشی قدیمی بوده زیرا وجود این قلاب ها در دهان قابل مشاهده است برای همین بسیار زیاد مورد پسند قرار نمی گیرد.
پل های دندان جلوه ای زیبا بوده کاملا بی دردسر که از این دو موارد می توان از خصوصیات ی بارز اینروش نام برد. آسان بودن از مصرف این پل ها به قدری است که فرد برخي وقتها فراموش می نماید از اینکه دندانی مصنوعی در دهان دارد.و در برخي از موارد از اتصال جهت ترمیم دندان ها مصرف می شود.
پل های چسبان:در موارد ی که ستون پایه های کنار دندان سالم بوده عاری از هیچطور پر شدگی باشد،پل چسبان را می توان مورد استفاده قرار داد تا زیبا یی و ظاهر دندان های شما بیشتر باشد.فرق عمده اینراهنمای با نحوه اتصال در این است که به میزان زیاد کمی از مینای دندان تراش داده می شود.به طوری که این نحوه در حفظ سلامت دندان های مجاور تأثیر گذار است و آسیبی به آنها وارد نخواهد کرد.و در وهله بعد پل های چسبان را به محل های از دندان که تراشیده شده می چسبانند.
لامینت(لمینت):موارد تشکیل دهنده لمینت از پرسلن بوده که لایه ای با ضخامتی کم نازک است که مستقیماً بر روی دندان در دندانپزشکی زیبا یی چسبانده می شود موارد استفاده از لمینت در مواقعی است که دندان ها فوصل در بین آنها بوده یا اینکه تغییر رنگ در آنها به گونه ای است که با روش های سفید کننده دندان جوابی قابل قبول نمی گیرند.که مصرف از اینروش جهت ایجاد زیبا یی لبخند بسیار زیاد مورد پسند در بین افراد واقع شده است.
استفاده ازروش های مختلف از عبارت آموزش های ذکر شده در بالا جهت رفع نامرتبی و یا تغییر رنگ دندان ها جهت مرمت دندان ها لثه و ایجاد قشنگ یی در لبخند شما تنها یک هدف به دنبال دارد و آن هم حفظ سلامت دندان ها ایجاد نظم در آنها بوده که رازی همچون سلامت ی را به همراه دارد.از طرفی می توان گفت با توجه به اینکه ویرایش طرح لبخند یا ترمیم و دندان ها با وجود اینکه با مراجعه به دندانپزشکی قشنگ یی نرخ آور بوده و با زمانی که به خود اختصاص می دهد پر دردسر نیز است .پس توصیه ما به شما مراقبت شدید از دندان هایتان است تا از ظهور آسیب دیدگی در آنها پیشگیری شود.با وجود اینکه مراقبت های لازم را انجام دادید اما باز دندان ها دچار آسیب دیدگی شدند می توانید سریعاً به دندانپزشک مراجعه کرده و دندان هایتان را مورد معالجه قرار دهید تا از آسیب دیدگی بیشتر پیشگیری شود.و بیمار باید ین نکته را بداند که دندان پزشک رفیق او و دندان های او بوده و فقط هدفش خدمت کردن است دندانپزشک باید بداند بیمار به وی جهت دستیبابی به سلامت دندان هایش نیاز دارد و فردی مورد اعتماد برای اوست.
جدا از این هر فرد بایستی این مسأله را در نظر داشته باشد که علاوه بـر نگهداری هایی که برای دندان هایش انجام می دهد باید حداقل دو بار در سال به دندانپزشک مراجعه کرده تا از سلامت دندان ها ی خود اطمینان حاصل نماید .

یکی از مهمترین شاخه های رشته دندانپزشکی مربوط می شود به دندانپزشکی زیبا یی.منظور از این اصطلاح این است که برای بالابردن عملکرد دندان ها و همچنین ویرایش پیدا کردن میزان زیبا یی انها عملیاتی صورت می پذیرد تا به این هدف نزدیک تر شود.در واقع می توان اینگونه عنوان کرد که یک دندانپزشک در واقع علاوه بـر اینکه می بایست دارای علم کافی باشد بایستی هنرمند نیز باشد. تلفیقی از علم هنر در دندانپزشکی می تواند منجر به کاری با کیفیت در خروجی شود.همچنین اینکه هدف از دندانپزشکی بالا بردن سلامت دهان دندان است هدف بعدی ان بالا بردن میزان زیبا یی خنده هم است .
اما باید گفت که رشته دندانپزشکی قشنگ یی به صورت تخصصی نداریم و عملا گروهی از دندانپزشکان خودشان در این شاخه در حال کار هستند .برای مثال در امریکا هیچ وقت این رشته به عنوان رشته رسمی در دانشگاه شناخته نشد .در این بین دو تخصص خیلی خیلی مهم وجود دارد که نمی توان بین انها مباحث زیبا یی دندان ها ارتباطی قائل نشد. این دو تخصص عبارتند از ارتودنسی و پروتزهای دندانی.برای تخصص گرفتن در این رشته ها بایستی در ابتدا مدرک دندانپزشکی داشته باشید پس به مدت سه سال به ادامه تحصی در ان رشته بپردازید.
از عبارت موارد ی که در دندانپزشکی زیبا یی صورت می پذیرد می توان به بهبود های بیلیچینگ و یا سفید کردن دندان ها اشاره کرد.اما امروزه شاهد هستیم که جهت سفید کردن دندان ها در داروخانه حتی بدون ورژن پزشک داروهای بسياري وجود دارد ولی کاری که دندانپزشک در این زمینه انجام می دهد به مراتب تخصصی تر ماندگاری بالاتری خواهد بود.

یکی از کارهایی که در دندانپزشکی زیبا یی انجام می شود تا ظاهر دندان ها مرتب تر از قبل شوند و پستی و بلندآنها گرفته شود شکل دادن به مینای دندان ها است.اما باید به این نکته توجه داشت که مینای دندان دیگر برگشت ناپذیر است و با برداشتن ان گاهیی شاید به عاج دندان آسیب های جدی وارد شود . پس این کار حتمـا بایستی توسط یک کارشناس واقعی دندانپزشکی صورت پذیرد.
اما یکی دیگر از کارهایی که در دندانپزشکی قشنگ یی انجام می شود ایجاد طرح است. در واقع منظور از ایجاد طرح شکل دادن دوباره به دندان ها است. احتمال دارد بر اثر فرسایش و دندان قورچه شکل دندان ها تغییر کرده باشد نیاز است که از یک کارشناس زیبا یی در این زمینه مصرف شود تا دوباره شکل مهم را به انها باز گرداند.
اما یکی دیگر از کارهایی که در دندانپزشکی قشنگ یی انجام می شود فیلینگ کامپوزیت نام دارد.در اینروش از یک ترکیب مینا مانند مصرف شده که بروی سطح دندان قرار خواهد گرفت.بعد از اینکه این ترکیب بروی دندان قرار گرفت و شکل خود را بدست اورد و سفت شد نوبت به پولیش کشیدن می رسد تا به /ان شکل لازم مناسب داده شود.
مریلند بریج، دندان‌های مصنوعی هستند که بین دو عاج دندان قرار داده می‌شود تا محل دندانی که خالی است را پر نماید . آن دو عاج، دندان مصنوعی را به دو دندان کناری متصل نگه می‌دارد. از اینآموزش جهت افرادی که یک یا چند دندانشان را از دست داده‌اند استفاده می‌شود. این نوع دندان مصنوعی مانندبقیه دندان‌هایی مصنوعی، قابل برداشتن گذاشتن نیستند. در نواحی دندان که فشار کمتری را متحمل می‌شوند مانند دندان‌های جلویی، از مریلند بریج استفاده می‌شود. پل‌های پایه دار یا مریلند بریج باعث تصحیح گاز زدن و حرف کردن می‌شود. افراد دارای این پل‌های دندانی، الزام به رعایت جدی بهداشت دهان دندان دارند؛گرچه، این دندان‌ها تا ده سال یا حتی بیشتر دوام می‌آورند.

با وجود اینکه در هر لحظه از زندگی شاهد تغییراتی در علم و تکلنولوژی بوده اید و شاهد پیشرفت هایی هستید که با این وجود قشنگ یی مقوله ای به حساب می آید که در تمام حال از دیر باز تا به امروز از ارزش بالایی برخوردار می بوده است.و از عبارت این زیبا یی ها دارا بودن لبخند زیبا به شما در تمام مراحل موقعیت های زندگی از عبارت از نظر عاطفی اجتماعی ،موقعیت مشاغل بهتر و موفق یت های چشـم گیری را جهت شما به ارمغان می آورد.و آن بر این امر بر این است که دندان ها و لبخند در قشنگ یی شخص نقش مهم به دنبال دارد و سبب بالا رفتن جذابیت در شخص شده و به دنبال آن اعتماد به نفس بالا را جهت افراد به همراه دارد.
جهت افرادی که از داشتن این زیبا یی در دندان هایشان محروم هستند با پیشرفت هایی که در علم دندانپزشکی شاهد آن هستید راه حلی در نظر گرفته شده که این راه حل ها در دندانپزشکی زیبا یی این توانایی را دارند که شما موارد زیبا یی دندان های را نزد آنها برطرف نمائید.
ویرایش طرح لبخند نزد دندانپزشکی زیبا یی به گونه ای است که آنها با در نظر گرفتن قرینه بودن دندان ها در دو سمت دهان و همچنین مساوی بودن طول دندان ها و همچنین نکات خیلی ریز دیگری که طبق به کار بردن تکینیک های مورد بررسی قرار ی گیرد. با رفع نمودن هر کدام از این نقص ها زیبا یی لبخند برای شما خلق می شود.
بهبود های دندانپزشکی قشنگ یی گونه های مختلف ی دارد که مهم ترین این بهبود ها موارد ذکر شده در زیر است :
لمینت(لامینت ) دندان که به دو نوع سرامیکی کاموزیتی تقسیم بندی می شود.
جراحی جهت زیبا سازی لثه که با این کار با بلند نمودن طول تاج دندان ها همچنین بلندی یا برفرمی موجود در لثه برطرف می گردد.
بلیچینگ و یا سفید کردن دندان ها
در این متن از دندانپزشکی زیبا یی به شرح گاهي ازراهنمای های زیبا یی طرح لبخند در دندانپزشکی زیبا یی می پردازیم:
بلند نمودن لثه یکی ازروش های دندانپزشکی زیبا یی به حساب می آید که با انجام این راه منجر به شکل دادن همچنین برخواستن لثه می گردد.و بدین صورت است که با شکل دادن به لایه های دندان ها به شکلی زیبا متقارن نمایش داده می شوند.عواملی متعددی از عبارت : استفاده دارو های خاص،انجام ارتودنسی قشنگ یی همچنین التهاب لثوی سبب بزرگی غیر طبیعی در لثه های افراد می گردد.
روش استرداد گاز گرفتن جهت آن دسته از افرادی کابرد دارد که دندان های آنها به ساییدگی منجر شده که این ساییدگی احتمال دارد علت آن رفلاکس های اسیدی باشد.با به کار بردن اینروش بر روی دندان های بوسیله دندانپزشکی زیبا یی به دندان هایشان اندازه بعد دوباره داده و لبخند قشنگ یی را به فرد هديه داد. در بعضی از موارد مشاهده می شود که با به کار بردن اینروش چروک هایی که در اطراف گوشه لب دیده می شود برطرف گردد.و ناراحتی فرد جهت ایجاد این چروک ایجاد شده از بین برود و حس جوانی به او دست بدهد.
ترمیم دندان های شکسته یک کار رایج به حساب می آید که امکان این کار در وقت های نه چندان دور میسر نبود، و با وجود اینکه امکان ست نمودن رنگ دندان خود با قسمت ی که ترمیم شده میسر نبود در حال حاضر با پیشرفت در علم دندانپزشکی با ترمیم دندان های شکسته دیگر نمی توان آن را جدا از دندان دید تشخیص داد که دندانی ترمیم شده است. و قبلاً دندانپزشکان جهت ترمیم دندان ها ی شکسته مواد سرامیکی را مورد استفاده قرار می دادند که هزینه بالایی را نیز در بر داشت.و این کار به نحوی انجام می شد که که این مواد را روی دندان ها می چسباندند.و یا اینکه با نوعی چسب روی دندان ها را پوشش می دانند که جهت انجام این کار فقط کافی بود میزان ی از این چسب را روی دندانی که شکسته شده بمالند.و پر کردن دندان ها با مواد چسبدار به زیبا یی دندان کمک کرده سبب طبیعی جلوه دادن دندان ها می گردد. در مورد عمر دندان های ترمیم شده ضروری به ذکر است که به عوامل مختلف ی بسته است که از عبارت این عوامل می توان از باکتری های موجود در دهان ترکیب بزاق همچنین تغذیه بهداشت دهان دندان و… نام برد.
مواد به کار رفته جهت ترمیم دندان ها در دندانپزشکی زیبا یی :در زمان های قدیم جهت پر نمودن دندان ها موادی را مورد مصرف قرار می دادند که تهیه و تولید شده از فلزهایی گوناگون از عبارت : آمالگام طلا و در بعضی از موارد پرسلن بود.ولی در حال حاضر جهت پر کردن دندان ها فقط پرسلن که عاری از جیوه بوده مورد استفاده قرار می گیرد.که با انجام اینراهنمای ظاهر دندان ها طبیعی نمایش داده می شوند.که طریقه قرار گیری آن بر روی دندان ها بدین صورت است که توسط مواد چسبنده رزین به دندان ها چسبانده می شود.
بعد از پر نمودن بخش هایی از دندان ها که آسیب دیده اند ممکن است مجدداً عیب هایی وجود داشته باشد،به همین سطح بالایی دندان بایستی کاملاً پوشش داده شود.
در حال حاضر دندانپزشکان در زمینه دندانپزشکی زیبا یی مواد مختلف ی را برای ترمیم دندان ها پیشنهاد می دهند که این مواد به رنگ طبیعی دندان بسیار زیاد نزدیک بوده که نظر افراد خواستار همین علت هستند .
چگونگی اخذ تخصص دندانپزشکی زیبا یی:بعد از اخذ مدرک دندانپزشکی عمومی بعد از قبول شدن شخص در آزمون دستکمک طی مدت ۳ سال به طور بصورت فشرده قادر خواهد بود که در زمینه ترمیمی قشنگ یی تخصص دریافت نماید .
وسیع ترین انجمن دندانی در جهان که آکآدم ی دندانپزشکی قشنگ یی امریکا نام دارد،عضو های تشکیل دهنده این سازمان از متخصصین،دندانپزشکان عمومی ،بهداشت کار دهان دندان تکنسین تست گاه و دانشجو تشکیل شده است که تمرکز این افراد به بالا رفتن توانایی و علم آنها در زمینه دندانپزشکی زیبا یی است . که با وجود اینکه شروع کار آنها از سالذ۱۹۸۴ شروع گردیده ولی تا به امروزه توانسته تعداد بسیار زیاد ی را در امریکا و دیگر کشور ها به خود جذب نماید .

امروزه علمی به نام به وجود آمده است.همان گونه که می دانید در سالهایی قدیم نیاز به رسیدگی به دندانها باعث شد تا آدم به فکر راه چاره باشد.پس رفته رفته علمی به نام دندانپزشکی به وجود آمد تا درد را در ناحیه دندان تسکین دهد و از خرابی دندان ها پیشگیری نماید و علاوه بـر آن در ترمیم آنها تاثیر گذار باشد.اما این تنها برای کارهایی بود که انجام دادن آنها ضروری بوده است انجام ندادنشان باعث ظهور اتفاقات بدتری برای فرد می شده است.اما در سال های اخیر علمی به نام دندانپزشکی زیبا یی به وجود آمده است.هدف از به پدیدار شدن این رشته این است که قشنگ یی را برای فرد به ارمغان بیاورد.در این رشته کارهایی انجام می شود که برعکـس رشته دندانپزشکی، انجام ندادنش برای بیمار هیچ زیان ی ندارد ولی انجام دادنش جهت زیبا یی فرد مفید است اعتماد به نفس را در افراد تقویت می نماید .
این رشته نیاز شبیه بقیه رشته ها به نیاز آدم به وجود آمده است.ما امروزه در جهان یی زندگی می کنیم که داشتن چهره زیبا و لبخندی دلنشین دیگر مزیت به شمار نمی رود بلکه یک نیاز است.در جهان ی مدرن امروز تقریا تمام مردم جهان امکانات بهداشتی برای سالم نگه داشتن دندان هایشان را در اختیار دارند هر کشور هر شهری دندانپزشکی است .در جهان ی دیجیتالی و مدرن امروزی، برای اینکه یک شغل خوب و مناسب داشته باشیم می بایست ظاهری آراسته داشته و لبخندی قشنگ بر روی لبان ما باشد.بسياري از افراد به طور طبیعی از این موهبت الهی برخوردار هستند ولی بسياري از افراد متاسفانه دندان هایی نامنظم نامطلوب دارند با اینکه بهداشت دهانی را رعایت می کنند ولی لبخند دلنشینی ندارند و همین باعث می شود که در دید افراد جامه مفرق با آنچه که واقعا هستند ظاهر شوند.
امروزه این مساله برای افراد کاملا برطرف شده می توانند با یاری گرفتن از رشته دندانپزشکی زیبا یی ظاهر خود را زیبا کنند و چهره ای دلنشین وجالب داشته باشند.

چیزی که باعث می شود فردی خنده زیبا یی داشته باشد و چهره ای مهربان را به همگان نشان دهد، نوع چینش دندان ها منظم بودن آنهاست.پس این رشته به اصطلاح چیدمان دندان ها مرتب کردن آنها می پردازد.همان گونه که می دانید در سن نوجوانی کودکی به افراد گفته می شود که زمانی که در دندانی در دهانشان در حال رویش است، به جای آن زبان نزنند زیرا باعث کج درآمدن آن می شود.شاید این ادعا ریشه علمی داشته باشد و کاملا درست باشد.احتمال دارد چندان صحیح نباشد.پرداختن به این مورد از بحث ما خارج است ولی نکته ای که می بایست در نظر داشت این است که چیدمان دندان ها و فرم قرار گرفتن آنها در کنار از همان زمانی شروع به شکل گیری می نماید که شخص جهت اولین بار مالک دندان می شود.
در آن زمان دندان ها شیری هستند عمر بسیار زیاد کوتاهی دارند و انجام هر گونه عمل قشنگ یی بر روی دندان کاملا غلط و غیر اصولی محسوب می شود زیرا هزینه ای اضافی است و با از بین رفتن دندان همه زحماتی که پزشک بر روی آن انجام داده است به هدر خواهد رفت.لذا به هیچ وجه توصیه نمی شود که هیچ گونه عملی در راستای قشنگ یی بر روی دندان انجام گیرد..
در رشته دندانپزشکی زیبا یی چندین نکات می باشند که در افراد مختلف مفرق می باشند .یکی از این عوامل ژنتیک و وراثت در افراد است.ژنتیک در دندان ها و چیدمان آنها زیاد اثر گذار است.فک استیل دهانی تماما ناشی از وراثت و ژنتیک شخص است .حتی جنس دندان ها، رنگ آنها، پایداری و در بعضی مواقع حتی حالت های دندان ها میزان رویش آنها به قوانین وراثت در افراد بستگی دارد.
به عنوان مثال افرادی که والدین آنها دندان های ضعیف و سستی داشته اند به احتمـا ل قوی دندان های چندان مطلوبی ندارند.یا در صورتی که دندان هایی خود و با کیفیتی داشته باشند شاید آنها را از یکی از اقوام نزدیک به ارث برده باشند.در هر صورت ژنتیک از مهمترین عوامل در زیبا یی لبخند است.
پزشکان برای ترمیم دندان ها و زیبا تر کردن آنها سعی در آن دارند تا قرینه را در دهان دندان به خوب ی رعایت کنند و طبق نیمی از دندان ها نیمی دیگر را ویرایش کنند.بسیار زیاد خیلی مهم است که چینش دندان ها چگونه انجام میگیرد.برخي احتمالا چیدمان دندانی چندان قشنگ نباشد ولی قرینه بودن آن باعث شود که چندادن در نظر عموم نامطلوب به نظر نرسد و یا حتی زیبا هم باشد.در بسياري از موارد شاید دندان ها به ترتیب متوالی به فاصله های مرتب مرتب چیده شده باشنند ولی به دلیل اینکه با طرف دیگر فک قرینه نیست ظاهر مطلوبی نداشته باشد.این گونه موارد خیلی پیش خواهد آمد.اما دندانپزشکی زیبا یی سعی بر آن دارد تا تمام این موارد را برطرف نماید.در این رشته شخص دارای هر ژنتیکی که باشد می تواند از این طریق نقایص دهان دندان خود را بازبینی نماید .همانگونه که گفته شد این رشته تنها مناسب افردای است که به سن بلوغ رسیده اند دیگر قرار نیست با دندان های شیری سر کنند.
مبحث قرینه از مهمترین چیزهایی است که می بایست در دندانپزشکی قشنگ یی مورد ارزیابی قرار گیرد و بحثی مفصل اما کمی پیچیده به شمار می رود.به اضافه موارد گفته شده درمورد قرینه دندانها نسبت به طرف دیگر دهان، نوعی قرینه دیگر هم وجود دارد که می بایست مورد توجه قرار گیرد.این قرینه همان توازن و ترکیب بین دندان های بالایی و پایینی است.در کل این رشته سعی در بیشتر شدن کارایی دندان ها ندارد و تمرکزش تنها بر روی زیبا یی دهان بیمار است.اما این بدان مفهوم نیست که تمام چیز را فدایی زیبا یی می کنند.اگر توازن بین دندان های بالایی و پایینی به طورکامل به درستی انجام بگیرد، غذاها بهتر جویده می شوند و سطح از غذا بر روی دندان ها قرار می گیرد.علاوه بـر آن زمانی که تمام دندان ها با فاصله ای یکسان و به صورت همزمان با بر روی هم قرار بگیرند، دیگر هیچ مواد غذایی سالم اصطلاحا زنده از روی آنها خارج نمی شود.ولی در دندان هایی که کاملا بر روی قرار نمیگیرند این گونه نیست.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان