وزیر دفاع: سردار احمد متوسلیان و همچنین ۳ دیپلمات ایرانی "زنده و همچنین در اسارت رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی" خواهند بود

وزیر دفاع: سردار احمد متوسلیان و همچنین ۳ دیپلمات ایرانی "زنده و همچنین در اسارت رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی" خواهند بود

|وزیر دفاع: سردار احمد متوسلیان و همچنین ۳ دیپلمات ایرانی "زنده و همچنین در اسارت رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی" خواهند بود از مسیح داراب|

صدای شیعه: سردار حسین دهقان وزیر دفاع و همچنین پشتیبانی نیروهای مسلح خبر داده می باشد که ۴ دیپلمات دزدی شده ایرانی در اسارت رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی بوده و همچنین زنده خواهند بود.

اشاره سردار دهقان به ۴ دیپلمات دزدی شده ایرانی، به عملیات ربایش سردار احمد متوسلیان وابسته نظامی سفارت ایران در بیروت، سید محسن موسوی کاردار سفارت ایران در بیروت، تقی رستگار مقدم کارمند سفارت ایران و همچنین کاظم اخوان عکاس خبرگزاری جمهوری اسلامی می باشد.

آن ۴ دیپلمات ایرانی، در ۱۴ تیرماه سال شمسی ۶۱ در مسیر سفارت ایران در بیروت بودند که در یک پست بازرسی توسط یک تیم شبه سربازان فالانژ، دزدی شده و همچنین بعدها طبق خبرهای رسمی و همچنین غیررسمی، تحویل رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی شده‌ بودند.

سمیر جعجع در بهمن ماه سال شمسی ۸۷ جهت اولین بار گفته بود که دیپلمات‌های ایرانی در "ایست البربارهدزدی شدند ولی آن اشخاص بعدا در مکانی که او همچنین مدعی شده از آن هم اطلاعی ندارد، کشته شده‌اند.

139304161027008963151944 وزیر دفاع: سردار احمد متوسلیان و همچنین 3 دیپلمات ایرانی "زنده و همچنین در اسارت رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی" خواهند بود
سردار متوسلیان در کنار شهید همت

او همچنین که فرماندهی نیروهای فالانژ را به هنگام ربودن چهار دیپلمات ایرانی در بیست و همچنین شش سال شمسی پیش به دست داشت، هم اکنون در قالب گروه و حزب "نیروهای لبنانی" رهبری آن اشخاص را به عهده دارد.

در لبنان، حکومت آن کشور مدت‌ها می باشد که یک کمیته واقعیت و حقیقت‌یاب جهت بررسی کردن آن موضوع و همچنین رسیدن به اطلاعات، تشکیل داده که به تا حال هیچ پس نتیجه آن می شود که روشنی از بررسی کردن‌های آن کمیته نشر یافته شده نشده می باشد. ولی باید توجه داشت در سوی دیگر، سید حسن نصرالله دبیرکل گروه و حزب الله لبنان و همچنین بسیاری از شخصیت‌های لبنانی، سمیر جعجع و همچنین فالانژها را مسئول ربایش دیپلمات‌های ایرانی دانسته و همچنین خواستار روشن‌شدن آن موضوع شده‌اند.

سید حسن نصرالله در مورد ۴ دیپلمات ایرانی گفته می باشد: نشانه‌ هایی وجود دارد که دیپلمات های ایرانی در زندان های رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی بسر می‌‌برند. اسرائیل در نقل از خود ادعا می‌کند که چهار دیپلمات ایرانی توسط فالانژ‌ها دزدی شده و همچنین به دست آن نیروها کشته شدند و همچنین اجساد آنان دفن شده می باشد. اسرائیل دشمن ما می باشد و همچنین ما نمی توانیم به نقل از های آن هم اعتماد کنیم. همانطور که اسرائیلی‌‌ها در قبل هم حضور بعضی اسیران در زندان های خود را تکذیب می‌کردند، ولی باید توجه داشت مشخص شد که آن اسیران در زندان های آن رژیم بوده ‌اند.

حالا، سردار حسین دهقان وزیر دفاع ایران به خبرگزاری دفاع مقدس گفته می باشد که، "ادعای ما آن می باشد که آن ها زنده و همچنین در اسارت رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی خواهند بود و همچنین مدارکی دال بر آن موضوع وجود دارد. آنها مسئولیت سلامت و همچنین امنیت چهار دیپلمات را بایستی و حتما بر عهده بگیرند و همچنین هم از لحاظ حقوقی و همچنین هم از لحاظ سیاسی دنبال می‌کنیم تا بتوانیم اینان را آزاد کنیم. حکومت آن پیشامد جدید را پیگیری می کند."

پیش از آن نیز مقامات متعددی از ایران شامل شهید غضنفر رکن آبادی سفیر پیشین ایران در بیروت در مراسم سی و همچنین یکمین سالگرد ربایش آن چهار دیپلمات که ۱۳ تیرماه ۱۳۹۲ در محل سندیکای روزنامه نگاران لبنان برگزار شده بود نیز اعلام کرده بود که، "چهار دیپلمات دزدی شده ایرانی زنده و همچنین در زندان های رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی خواهند بود".

منبع: تسنیم

انتهای پیام

وزیر دفاع: سردار احمد متوسلیان و همچنین ۳ دیپلمات ایرانی "زنده و همچنین در اسارت رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی" خواهند بود در تاریخ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان